Aslen gökyüzü dalgıçları için tasarlanan bu tek parça giysi, giyimi kolay özelliği ve rahatlığı nedeniyle moda endüstrisinde büyük popülerlik kazandı. Günümüzde tulumlar, ünlüler tarafından giyilen hemen hemen her durumda popüler olarak görülebilir ve uygun aksesuarlarla bir araya getirildiğinde, bu harika bir stil ifadesi olarak duruyor. Yeşil, sakinleştirici ve yatıştırıcı kalitesiyle bilinen bir renktir..

Kadınlar için Basit ve En Yeni Yeşil Tulumlar:

Yeşil tulumlar her zaman mümkün olan en konforlu şekilde harika şık kişiliği simgeleyen mükemmel bir giysi olarak ortaya çıkıyor. İşte tutkunuz ve şıklığınız için birkaç yeşil tulum.

1. Resmi Yeşil Tulumlar:

Resmi Yeşil Tulumlar

Kadınlar için havalı yeşil bir tulum, her türlü resmi etkinlik için her zaman zahmetsiz bir kıyafet olarak göze çarpar. Tulum resmi durumlarda giyilmek üzere tasarlandığından, vücudun alt kısmının yanı sıra üst kısmına da uygun şekilde oturacak şekilde yapılmıştır. Alt kısımdaki mükemmel parçalar uzun bacaklarınızı öne çıkarırken, üst kısım sadeliğinizi ön plana çıkarıyor ve bu nedenle çoğunlukla kolsuz. Bazı havalı aksesuarlar ve derin dudak tonları ile giyin ve kolay esintili süper şık olacağınızdan emin olabilirsiniz..

2. Kısa Yeşil Tulumlar:

Kısa Yeşil Tulumlar

Havalı yeşil kısa bir tulumla zahmetsiz stili yakalayın. Görünümünüze şık bir altın kolye ile eşlik edin veya serbest akışlı stilin minimal aksesuarlarla kendi trendini yakalamasına izin verin. Şık bir deri çizme ile tek başına tulum, diğerlerinin bu narin görünüme nefesini tutması için yeterli olacaktır..

3. Kapalı Omuz Yeşil Tulumlar:

Off Omuz Yeşil Tulum

Elinden gelenin fazlasını yap ve bu açık omuzlu zeytin yeşili tulumla özgüvenini yansıt. Diz yırtmaçları, görünüme asi tavrın zarif bir dokunuşla birleşimini verir. Uzun katmanlı gümüş zincirlerle giyin veya kendi stil ifadenizi yaratın.

4. Şifon Yeşil Tulumlar:

Şifon Yeşili Tulumlar

Rahat kumaşı giyin ve şifon yeşili bir tulumla yazı sallayın. Hafif malzeme ve renk, size sıcak bir yaz gününde görünümden ödün vermeden ayakta kalma gücü verir. Görünümü koyu renkli bir çanta ile süsleyin. Tercihinize göre kolsuz veya yarım kollu giyin.

5. Yeşil Parti Tulum:

Yeşil Parti Tulum

Herhangi bir parti için mükemmel kıyafet seçimi olan bu parlak yeşil tulumla kalabalığın arasından sıyrılın. Parlak neon rengi, eşit derecede parlak ruj tonu ve şık bir bileklik, bir partide bazı gözleri kapmak için yeterli olacaktır. Bir trend mucidi olun ve görünümü beyaz neon bir çantayla tamamlayın!

6. Yeşil Düğmeli Tulum:

Yeşil Düğmeli Tulum

Yakası, sıska düğmeler ve pantolon tarzı pantolonlar, görünümü bu kadar zarif kılıyor. Herhangi bir resmi durum için mükemmel bir seçim, duvak ekleyin ve güzel bir gece kıyafeti olur. Görünümü yüksek topuklu ayakkabılar veya modaya uygun bir kemerle tamamlayın. Aynı tasarıma sahip limon yeşili bir tulum da herhangi bir parti için ilginç ve eğlenceli bir seçim olacaktır..

7. Yeşil Baskılı Tulum:

Yeşil Baskılı Tulum

Serin vahşi desenli baskıya sahip bu koyu yeşil tulumla dışarı çıktığınızda gülümseyin. Basit bir ayakkabı veya sivri bir topuklu tercih edin ya da hayal gücünüzü serbest bırakın. Tulumun kendisi o kadar canlı ve güzel ki, fazla aksesuar takmadan tulumun kendisi için konuşmasına izin verebilirsiniz..

8. Yeşil kokteyl Tulum:

Yeşil kokteyl tulum

Basit tulumlar artık sıkıcı görünebilir, o zaman neden ona biraz baharat eklemeyi ve çok popüler bazı stiller ve bir tulumun bir kombinasyonunu yaratmayı denemiyorsunuz? İster ince bir ceket, ister fırfırlı tulum olsun, kokteyl tulumları ünlülerin ve trendy bilgili gençlerin yeni favorisi. Basit ama ayırt edilebilir bir avatar için bu yeşil beyaz tulumu deneyin.

9. Yeşil Backless Tulum:

Yeşil Backless Tulum

Kadınlar için yeşil tulum, güçlü, cesur ve genel olarak modaya uygun bir kıyafet. Etiketi sırtı açık olarak eklediğinizde ne olacağını bir düşünün. Elbiseden dışarı bakan sırtınızdaki deri ile seks oranını artırın. Şık, modaya uygun ve güveninizi oldukça etkili bir şekilde sergiliyor. Bir partide giyin ve ışıltılı ve parlak el çantası, ayakkabılar, bilezikler veya yeşil rengin tonundaki herhangi bir şeyle yoğun bir şekilde süsleyin ve seçiminizi aklınızda bulundurun..

Yeşil, güveni sakin ve ince bir şekilde gösteren bir renktir. Yeşil Tulumlar, zahmetsiz stilin özüyle giyildiklerini kanıtladılar. Dolayısıyla, bu ikisi mutlak bir şekilde el ele gider..