Tulumlar hem erkeklere hem de kadınlara çok yönlü bir görünüm kazandırıyor. Hem üst hem de alt kısmı tek parça halinde birleştiren ve rahat bir his veren bir giysidir. Başlangıçta paraşütçülerin ve havacıların kıyafet kurallarıydı, ancak şimdi tasarımcılar ona yeni bir görünüm ve stil kazandırdı. Tulumların farklı varyasyonları ve renk kombinasyonları mevcut olup, sizi akıllı ve sofistike görünmesini sağlayan muazzam stil ve desene sahiptir..

tasarımcı tulumları

Kızlar için Son Tasarımcı Tulumlar:

En iyi 9 tasarımcı tulumuna bir göz atalım

1. Kızlar için Lale Mor Çiçek Baskı Tasarımcısı Tulum:

Lale Mor Çiçek Desenli Kız Çocuk Tulum

Laleler aşkı simgelediğinden, kraliyet bir kadının özelliğidir. Tasarımcı bunu göz önünde bulundurarak, her yerinde mor laleler bulunan bu tulumları yarattı. Tulum bakmak için özeldir ve yakasındaki basit düğüm, kıyafete ve kullanıcıya olağanüstü bir görünüm kazandırır. Eğlenceli partilerde ve serin akşamlarda giymek için mükemmeldir..

2. Kadınlar için Tek Omuz Turuncu Tasarımcı Tulum:

Kadınlar için Tek Omuz Turuncu Tasarımcı Tulum

Bu tulumlar basit ama şık ve modaya uygun görünüyor. İlgi çekici turuncu renkli tek omuz tulumlar, kadını farklı ve çekici gösteriyor. Diğer kısmı dökümlü kollara sahiptir ve pantolon bol, soyulmuş formdadır. Genel tasarım ve desen, kullanıcının sıcak görünmesini sağlamak için harika.

3. Baggy Style Bayan Tasarımcı Tulumlar:

Baggy Style Bayan Tasarımcı Tulum

Tulumlar her bedene ve bedene uyum sağlayabilecek, şık ve zarif görünmenizi sağlayacak bir kombindir. Bu tulum, bel kısmı bol bir tarzda dikilmiş ve uçlara doğru şık bir hal almıştır. Üst kısım, gövde ve köprücük kemiğinizin şık görünmesini sağlayan omuzsuzdur. Yüksek topuklu ayakkabılar veya stilettolar, daha fazla moda eklemek için mükemmel ayakkabılar olacaktır..

4. Straplez Kapalı Omuz Beyaz Tasarımcı Tulumlar:

Straplez Kapalı Omuz Beyaz Tasarımcı Tulum

Askılı tulum, omuzlarınıza ve vücudun üst kısmına yeni bir görünüm kazandırdığı için birçok büyük tasarımcı tarafından çok talep gören bir moda. Bu tek parça takım elbise, hemen hemen her işlev için ideal olan çok amaçlı ve çok yönlü bir moda parçasıdır. Siyah ve beyazın kombinasyonu harika, bu yüzden mükemmel görünmenizi sağlıyor..

5. Erkekler için Basit Tasarımcı Tulumlar:

Erkekler için Basit Tasarımcı Tulumlar

Erkekler kıyafetleri ve mükemmel görünen yerleri konusunda çok titizdir. Bu açık kahverengi tulumlar giymek için çok uygundur ve tulumun her yerindeki fermuar da onu modaya uygun ve şık gösterir. Markalı ayakkabılar ve havalı gözlüklerle bir araya gelen, sizi herhangi bir partiye veya hangout’a hazır hale getirir.

6. Kadınlar için Backless Siyah Tasarımcı Tulumlar:

Kadın Sırtı Açık Siyah Tasarımcı Tulumlar

Sırtınızı öne çıkaran pantolon tarzı sırtı açık tulumlardır ve kıyafet güzel bir şekilde şekillendirilmiştir, çünkü arkadaki V onu modaya uygun gösterir. Siyah renk size bir diva görünümü verir ve kurşun kalem topuklularla eşleştirildiğinde, herhangi bir salon partisi için eksiksiz ve hazır görünmenizi sağlar..

7. Straplez Gri Tasarımcı Tulumlar:

Straplez Gri Tasarımcı Tulum

Çok moda ve talep görüyorlar çünkü giymek çok rahat ve her duruma uygun. Önden pileli tulum, köprücük kemiğini ve seksi omuzları vurgulayarak muhteşem görünmesini sağlıyor. Sade sandaletlerle kombinlenen, açık tüylü elinizdeki bileklik, akşam buluşmaları ve partiler için bir görünüm sağlar..

8. Siyah Düğmeli Beyaz Tasarımcı Tulumlar:

Siyah Düğmeli Beyaz Tasarımcı Tulum

Bu beyaz tulumlar, siyah düğmelerin yakasından başlayarak altına kadar çivili olduğu ön kısımda bir sargıdır. Bu beyaz ve siyah konsepti, olağanüstü görünmesini sağlar ve topluluğa klas bir görünüm kazandırır. Ofis giyimi ve hatta iyi bir gece kıyafeti olarak idealdir.

9. Erkekler için Kısa Tasarımcı Tulumlar:

Erkekler İçin Kısa Tasarımcı Tulumlar

En moda ve giymeye uygun olanı bacakları açık olduğu için kısa tulumlardır. Uzun kollu bu gri renkli tulum, elinizi güneşten koruduğu için güneşli günler için ideal bir kıyafet. Aralarda bulunan düğmeler rahat kullanım sağlar. Gündelik günlerde ve hatta plaj partilerinde bile giyilebilir..

Tasarımcı tulumlar, bir kez giyilirse bu rahat moda parçayı günlük olarak giymeyi çok istersiniz. Tasarım tulumlar farklı kesimlere sahip olduğu için görünümünüze daha fazla güzellik ve çekicilik katıyor ve düğme, zincir ve kemer gibi aksesuarların kullanımı tulumu abartılı gösteriyor. Özel dikilen şık kol ve yaka, normal tulumlardan farklıdır. Bu yüzden şık, modaya uygun tulum kapmak için her zaman tasarımcı bir tulum alın.