Beyaz bir gelinliğin her düğünde önemli olduğu zamanı hatırlıyor musunuz? Gelinlerin beyaz gelinliklerde sahip oldukları çok sayıda seçenek, yüreklendirici olduğu kadar şaşırtıcıydı. Ancak, eğilim artık değişti veya en azından değişme sürecinde.

Tulumlar yeni gelinlik kuralı! Gelinden, nedimelere, Nedime’ye… Düğündeki tüm hanımlar! Bazen pantolon takımları olarak da bilinen tulumlar, pantolon ve üst kısmı, sanki bir elbise kemeri veya belinde desen kıstırması ile birlikte dikilmiş bir bayan kesimidir..

Gelin İçin Muhteşem ve Güzel Tulumlar:

Tulumlar 80’lerde modanın ifadesiydi ve şimdi de düğün modasında geri dönüş yaptılar. 80’lerde trend olan stillerden biriydi ve şimdi bir patlama ile geri dönüş yapıyor! İşte size bu düğün sezonunun en trend 9 tulumunu getiriyoruz.

1. Klasik Gelin Tulum:

Klasik Gelin Tulum

Bu klasik beyaz, fırfırsız, güzel bir gelin tulumu. Şık çizgiler ve dekolte yaka, ona bir gelinin düğünde emrettiği çekiciliği verir. Koridorda yürümek ve buna uygun bir duvak kesinlikle her kadının hayalidir..

2. Couture Desenli Gelin Tulumları:

Couture Desenli Gelin Tulumları

Bu şeffaf desenli couture parçası sizi hayran bırakacak. Üst kısım şeffaf dantelden yapılmıştır ve alt kısımlar saten benzeri bir parlaklığa sahiptir. Bunun için beyaz bir tulum düğününe bile ihtiyacınız yok; gelin görünümünü sallamak için sadece pastel veya çiçekli bir tulum yeterli.

3. Sırf Üst ​​Gelin Tulumları:

Transparan Gelin Tulumları

Bu, sizi düğün davetinde sohbetin konusu yapacak başka bir düğün için dik duran üst tulumdur. Nedime tulumu mu arıyorsunuz? İşte bu o.

4. Düşük Sırtlı Gelin Tulumları:

Düşük Sırtlı Gelin Tulumları

Arkası düşük saten fiyonklu tulum beyaz, krem ​​ve hatta mor görünüyor. Bu, koridorda yürürken, hatta resepsiyonda dans ederken harika görünecek modaya uygun bir numara. mutlaka denenmeli!

5. Sevgiliye Boyun Çizgisi Gelin Tulumları:

Sevgiliye Yaka Gelin Tulumları

Sevgiliye yakaların sadece balo elbiseleri için olduğunu kim söyledi? Bu düğün tulumu, kalp yakalı yakayı ve akan palazzo tarzı altları sallıyor. Nedime tulumu veya düğünler için şık bir tulum olarak giyin.

6. Straplez Gelin Tulumları:

Straplez Gelin Tulumları

Straplez görünüm de bu beyaz gelinliğe oldukça yakışmış, sizce de öyle değil mi? Krem renkli, hatta koyu renkli çiçek desenli, sivri straplez veya basit tüp desenli, ikisi de birbirinden güzel görünüyor. Gelin, nedime veya nedime olsanız bile bu numarayı giymek iyidir..

7. Hacimli Şık Gelin Tulumları:

Hacimli Şık Gelin Tulumları

Bu sayı, şu anda bir düğünde tulum giymek söz konusu olduğunda tüm moda pazarlarında bir hit. Saten kaplama, dalgalı akan desenler ve hacimli kolların tümü, bir düğün partisi kadınının isteyeceği en harika görünümdür..

8. Beyaz Kırpılmış Dantelli Gelin Tulumları:

Beyaz Kırpılmış Dantelli Gelin Tulumları

Beyaz kısa dantelli tulumlar, şu sıralar şaşırtıcı bir şekilde trend olan bir diğer trend. Dantel ve şeffaf desen, kırpılmış görünüm ve güzel oturan tasarım sadece şık, bunun için başka bir kelime yok.

9. Klasik Dantel Halter Sırtlı Gelin Tulumları:

Klasik Dantel Halter Sırtlı Gelin Tulumları

Bu da başka bir klasik tulum. Krem rengi dantel ve yular sırt deseni, tulum üzerine giyildiğinde daha da güzel görünen klasik bir tulum gelinlik tasarımıdır. Klasik bir Fransız kabarıklığı ile eşleştirin ve gitmeye hazırsınız, muhteşem derecede basit!

Bir düğün için beyaz veya benzer renkte tulumlar giymek, önümüzdeki düğün sezonunda yeni trend ayarıdır. Beyaz elbiseler, hala güzel ve geleneksel olmasına rağmen, resmi olarak değiştirildi! Gelinler saf beyaz veya çiçek desenli tulumlar giyebilirken, nedimeler nedime tulum serisinde pastel veya daha koyu renkler kullanabilirler..