Stile bir çizgi eklemek için artık tamamen moda olan deri tulumları kullanabilirsiniz. Deri tulumlarda stil seçiminin yetersiz olduğu günler geride kaldı. Şu sıralar buluşmalarda deri tulumlar en çok sigara içilen modele dönüşüyor. Çeşitli stillerin erişilebilir olmasıyla dana derisi tulumlar önemli ölçüde geri tepme yapıyor. Deri tulumlar söz konusu olduğunda, sıradan tulumlarla çok fazla elde edilemeyecek başka bir giysi parçası eklemek için seçenekler var. Deri bir üst ceket veya kontrast oluşturan deri parçalar, görünümünüz için sihir yapacak. Mevcut farklı stiller ile deri tulumlar büyük bir şekilde geri dönüş yapıyor.

Modadaki Bayanlar İçin Deri Tasarımlarda En Son ve Şık Tulumlar:

Deri kadın tulumların ilk 9 tasarımına bakalım..

1. Deri Fermuarlı Tulum:  

Deri Fermuarlı Tulum

Dar kesim, uzun kesim veya iki parçalı bir tulum olsun, deri görünümü genel stilinizi tamamlar. Malzemenin kendisi zengin ve lüks bir his veriyor. Herkes şık bir deri fermuarlı tuluma sahip olmayı hayal eder..

2. Catsuit Tulum:

Kedi tulumu tulum

Catsuit tulum, bu özel giyime ilgi duyan moda endüstrisinde önemli bir rol oynamakta olup, daha çok Film endüstrisi, modelleme, fotoğrafçılık amaçlı kullanılmaktadır. Aksiyon filmlerinde bu tarz bir kıyafet elde edeceksiniz. Biraz benzersiz görünmek isteyen bayanlar bu tulumu deneyebilirler..

3. Kolsuz Deri Tulum:

Kolsuz Deri Tulum

Kolsuz deri tulum günlük giyimde olduğu gibi ofiste de kullanılabilir. Saf deri tulumlar daha pahalı olsa da, figürünüze kesin bir görünüm katma eğilimindedirler..

4. Kesik Deri Tulum:

Kesik Deri Tulum

İnce bir figürünüz veya kıvrımlı bir figürünüz varsa, kesim deri tulum figürünüzde harika duracaktır. Bir akşam partisine veya bir kulübe gidiyorsanız, kesme deri tulumunuz harika olacak ve bu da sizi bir parti akşam yemeğine dönüştürebilir..

5. Tam Kol Tulum:

Tam Kol Tulum

Tam kollu bir tulumun üzerine bir eşarp veya gömme blazer eklemek, size cesur ve kesin bir görünüm verecektir. Mat yüzeyli bir deri parlak bir görünüm vermese de, derinin mat dokusu ile öne çıkan aksesuarlarınızı görünümünüze eklemenize yol açar..

6. Üst Kesim Deri Tulum:

Üst Kesim Deri Tulum

Kumaş görünümü taşımak için önemli bir rol oynar. Üst kesim tulum, yüksek kaliteli derinin parlak bir görünüm verdiği böyle bir modeldir. Kötü seçilmiş suni deri plastik görünebilir ve günler içinde daha fazla yıpranır. Ayrıca şekli daha uzun süre tutmama eğilimindedirler..

7. Sokak Modası Deri Tulum:

Sokak Modası Deri Tulum

Eğer bir artı iseniz, daha akıcı bir görünüm için gitmek daha iyidir, çünkü figürünüz için mükemmel sokak modası deri tulum size daha rafine bir görünüm verecektir..

8. Deri Kuşaklı Tulum:

Deri Kuşaklı Tulum

Mevcut bütçeniz yeterince yüksek değilse göz önünde bulundurmanız gereken deri kemerli tulum var. Sadece orijinal olana yüksek bir benzerliğe sahip olduklarından emin olun. Ayrıca siyah veya beyaz deri kemer, ayakkabı veya sandalet ve bunlara uygun çantalar ile de tarzınızı yansıtabilirsiniz.

9. Bağcıklı Deri Tulum:

Bağcıklı Deri Tulum

Bağcıklı deri tulum giydiğimizde süslemeler kullanılabilir. Siyah veya koyu deri tulumlar ile süs eşyaları giymek, süslemelerinize dikkat çekecektir. Bu nedenle siyah-kırmızı veya eksik gümüş kombinasyonu varlığınızı vurgulayacaktır..

Deri diğer malzemeler gibi nefes almadığı için yazın gece hayatının tadını çıkarmak için deri tulumlar kullanmak en iyisidir. Kışın deri tulumlar, suni kürk bir ceketle eşleştirildiğinde sıradan bir kışı bir başyapıt haline getiren çok işlevli bir parça görevi görecektir. Parlak topuklu veya ayakkabılar arasından seçim yapabileceğiniz çok sayıda siyah deri kırmızı tulum olduğundan, canlı bir görünüm katacaktır..