Cesur ve güzel bir görünüm için straplez tulumlar mükemmel bir seçimdir. Tulumlardan aldığımız havalı boho tarzı sallanan görünüm her zaman doğru bir seçim. Bir parti veya randevu gecesi için giyinmeden veya uzun bir yolda arkadaşlarla piknik yapmadan önce akla gelen ilk şey tulumlar, stil oluşturmanız gereken tüm konforla harika görünmek için en iyi seçenek olacaktır. Tulumların mükemmel vücut figürleri için üretildiğini ancak zamanın değiştiğini ve hanımların en güzel tarza sahip güzel tulumlarla rock yaptıkları düşünülebilir..

Modadaki Bayanlar İçin En Yeni ve Şık Straplez Tulum Tasarımları:

Gelin birlikte straplez en iyi 9 tuluma bir göz atalım..

1. Geniş Bacaklı Straplez Tulum:

Geniş Bacak Straplez Tulum

Geniş bacaklı ve yere kadar uzanan siyah straplez tulum harika görünüyor. Cilde gevşek ve pürüzsüz olan krep ipek malzeme, rahatlığı vücudunuzda hissetmenizi sağlar. Kadınlar straplez tulumlarda siyah renk ile oldukça ışıltılı görünebilirler..

2. Straplez beyaz kapalı Omuz Tulum:

Straplez Beyaz Kapalı Omuz Tulum

Kirli beyaz straplez tulumlar, göz alıcı partilerin giyinmeye davet ettiği tulumlardır. Kapalı omuz yarım kolların şık görünümü ve boynun ortasına oyulmuş güzel bir üçgen güzel görünüyor. Kemerli bel, vücut kıyafetinin üst ve alt kısmını ayırt eder.

3. Kırmızı Straplez Tulum:

Kırmızı Straplez Tulum

Kırmızı halı partileri ve şenlik her zaman birçok güzel kıyafetin ortasında sizi çekici kılan vurgulanmış kıyafetleri arar. Dış kemerli ve dar bacaklı tasarıma sahip kırmızı askısız bir tulum, birçok kişinin gözünü büyülemek için gerekli olanlardan biridir..

4. Kot Mavi Straplez Tulum:

Kot Mavi Straplez Tulum

Straplez denim tulumlar, güzel bir vücuda ve minyonlara sahip bayanlar için kusursuz bir seçenektir. Kum saati gövde özellikleri, zarif stilinizi inanılmaz bir şekilde gösteren paralel ve hatta tene oturan denim tulumları karşılar. Kendiniz için doğru kot tulumu seçmek kesinlikle önemli değil..

5. Çizgili Desenli Straplez Tulum:

Çizgi Desenli Straplez Tulum

Siluet bir vücuda sahipseniz ve cesur hatlarınızı keşfetmeye hazırsanız, çizgili straplez tulum sizin için doğru seçim olduğunu söylemeye gerek yok. Açık tokalı ve diz uzunluğunun yaklaşık yarısı, partinin muhteşem kusursuz güzellik yarışmasında görünmeniz için mükemmel bir kıyafet gibi görünüyor..

6. Baskılı Straplez Tulum:

Baskılı Straplez Tulum

Dışarıda bir hafta sonu ya da bir yaz plajı günü oynamayı planlıyorsanız, kendinize güzel, düzensiz çizgili siyah beyaz askısız bir tulum almalısınız. Plajda en güzel anları geçirirken şık, havalı ve korkak oyun takımı harika görünüyor.

7. Fırfırlı Manşet Askısız Tulum:

Fırfırlı Kolsuz Straplez Tulum

Siyahı seçtiğinizde, inanılmaz derecede çarpıcı görünmeniz için endişelenmenize gerek yok. Tamamlanma veya mekan hakkında endişelenmenize gerek yok. Kollarında güzel fırfır manşetleri ve bacakların etek kısmı olan siyah askısız bir tulum, eğlenceli, sevgi dolu bir arkadaşlar günü için harika görünüyor.

8. Printcess Gri Kareli Straplez Tulum:

Printcess Gri Kareli Straplez Tulum

Kitaplarla dolaşmak ya da bir gece yürüyüşü yapmak gibi harika ve kendi başınıza görünecek havalı ve rahatlatıcı bir kıyafet istiyorsanız, size hemen hemen bir stil kazandıran kendi açık gölgeli gri-beyaz kareli askısız tuluma ihtiyacınız var..

9. Sevimli Yeni Beyaz Katmanlı Kuşaklı Kısa Tulum:

Sevimli Yeni Beyaz Katmanlı Kuşaklı Kısa Tulum

Yorucu uzun bir günün ardından, insanın en çok ihtiyaç duyduğu şey, yumuşak ve rahatlatıcı bir tulumla rahat hareket etme duygusudur. Kısa beyaz straplez tulum, içinde olmaktan hoşlanacağınız salon oyun takımı için mükemmel bir seçimdir..

Doğru tulumu seçmek için mükemmel bir gösterişli vücuda veya kavisli minyon veya muhteşem bacaklara sahip olmak gerekmez mi? En sevdiğiniz oyun zamanı tulumlarınızı giyin ve size her zaman kıyafetinizde istediğiniz mükemmel görünümü vermek için kendinden emin ve akıllı doğru tavırla yola çıkın..