Kadın el modası el ele gider ve onların kişiliğine uyan ve görünümlerini geliştiren kıyafetlerin olduğu yer. Daha fazla moda eklemek ve eğlenceli, şık ve yine de rahat görünmek için uzun tulumlar sizi hissettirebilir. Uzun Tulumlar, pantolonlara, tam pantolonlara (bacaklarınızı örten) iliştirilen tek parça giysi gömlekleridir ve hayatın her alanında giyilebilir..

bayan-uzun-tulum-uzun kollu

Kızlar İçin Farklı Uzun Tulum Çeşitleri:

Uzun tulumlar, her vücut şekline ve boyutuna uygun hafif giysiler ve takımlardan oluştuğu için çok iyi bir yaz kıyafetidir. En iyi 9 uzun tulum tasarımına bir göz atalım.

1. Tek Omuzlu Şalvar Uzun Tulumlar:

Tek Omuz Şalvar Uzun Tulum

Şık ve modaya uygun bir görünüm elde etmek için bu tek omuzlu şalvar tipi uzun tulum harika bir fikir. Üst kısımlar dantelden yapılmıştır ve diğer kısım harika görünmesini sağlayan düşen desene sahiptir. Pantolonlar vücudunuza yapışan, böylece açık ve sıcak tutan pantolonlardır. Bu tür seksi uzun tulumlar, partiler ve havalı mekânlar için mükemmeldir..

2. Zebra Baskılı Uzun Tulumlar:

Zebra Desenli Uzun Tulum

İşte hayvan severler için ideal bir uzun tulum, zebra şerit desenli uzun tulum. Uzun siyah beyaz şeritler daha uzun görünmenizi sağlar ve belinizin hafif ve seksi kıvrımlarını vurgular. Derin bir üçgen kesim yaptırarak arkasını bile gösterebilirsiniz. Uzun kollular size zarif bir görünüm ve rock partisi veya salon partisi için en iyi kıyafeti verir..

3. Rahatlatıcı Saten Uzun Tulumlar:

Rahatlatıcı Saten Uzun Tulum

Saten yumuşak bir his veren kumaştır ve kumaşın düşme etkisi sizi daha ince ve ince gösterir. Yüksek boyunlu stil, şık bir görünüm sağlar ve ofis giyimi ve ideal bir günlük giyim için mükemmel bir tulumdur. Ayrıca çeşitli tasarım ve korkak renkler elde edebilir ve kendi stilinizi sergilemek için birini seçebilirsiniz..

4. V Yaka Çiçekli Uzun Tulumlar:

V Yaka Çiçekli Uzun Tulum

Çiçekler ve genç kızlar, her ikisi de güzel ve çekici oldukları için eş anlamlıdır. Bu çiçek desenli uzun tulum, genç ve güzel kızlar için mükemmel çünkü onları ince ve zarif gösteriyor. Uzun tulumlar derin bir V yakaya sahiptir, böylece size hoş bir görünüm verir.

5. Spagetti Askılı Uzun Tulumlar:

Spagetti Askılı Uzun Tulum

Bunlar, vücudun üst kısmını öne çıkaran spagetti askılı ve aynı zamanda seksi bir sırt görünümüne sahip pantolon tarzı uzun tulumlardır. Üst kısmı askılı olduğu için köprücük kemiği ve boyun çizgisi seksi bir görünümü vurgular. Ayrıca onunla birlikte bir kolye görünümü tamamlayacak ve vücudunuzun üst kısmına vurgu yapacaktır..

6. Baskılı Pamuklu Uzun Tulumlar:

Baskılı Pamuklu Uzun Tulum

Yaz aylarında şık bir görünüm yakalamak için pamuklu uzun bir tulum almanız yeterli. Pamuk, hafif bir kumaştır ve yaz aylarında giymek için rahattır. Bu kumaşta harika baskılar elde edersiniz ve bol pantolonlar kendinizi rahat ve şık hissetmenizi sağlar. Bu sade ama havalı uzun tulumlar hem kolaj hem de mükemmel bir gece kıyafeti olarak idealdir..

7. Kadife Siyah Uzun Tulumlar:

Kadife Siyah Uzun Tulum

Bunlar gerçekten muhteşem görünümlü tulumlar ve kullanılan kumaş parlak kadife. Bu tulumun üst kısmı hafif dar ancak şık ve alt kısmı neredeyse bir pantolon gibi oturuyor. Bir debriyaj ve yüksek topuklu ayakkabılar göz alıcı elbisenizi tamamlayacaktır.!!

8. Uzun Kollu Uzun Tulumlar:

Uzun Kollu Uzun Tulumlar

Bunlar siyah renkli uzun kollu tam kaplı uzun tulumlardır. Gövde bölgesinde size şık bir görünüm vermek için geniş V şeklinde bir yakaya sahiptir ve pantolonlar pantolonlarla aynıdır. Yüksek topuklu ayakkabılar veya takozlarla bir araya gelebilir ve sizi sallanan partilere hazır gösterebilir..

9. Sırt Fırfırlı İnce Uzun Tulumlar:

Sırtı Fırfırlı İnce Uzun Tulum

Bu kırmızı renkli uzun tulumda fırfırlar arkaya düştü. Tulumun tamamı dar bir kesime sahiptir, böylece size ince ve çekici bir görünüm kazandırır. Moda dergilerinden benzer bu tulumlar, modlar ve ünlüler tarafından bile havalandırılıyor. Arkadaki fırfırlar, şık ve modaya uygun görünmenizi sağlar..

Uzun tulumlar, kol zorunluluğu olmayan, kolsuz, hatta omuzsuz da olabilen tulumlardır. Farklı desenlerde, tasarımlarda ve çok çeşitli pastel, parlak renklerde mevcutturlar. Bakımı çok kolaydır ve size şık ve şık bir görünüm kazandırır..