Tunikler, mevsim ve modadan bağımsız olarak yılın 365 günü giyilip gösteriş yapılabilen çarpıcı bir kıyafettir. Bedeni ve şekli ne olursa olsun herkese ve herkese hitap eden bu kıyafeti rahatlıkla giyebilir. Tunikler sadece kadınlar için değil, tunikler de tüm erkekler arasında eşit derecede süper bir hit. Erkek tunikleri çok çeşitli kumaş, kesim, stil ve renklere sahiptir..

Görselli Erkek Tuniklerinde Son ve Modaya Uygun Tasarımlar:

Modadaki beyler için en iyi 9 tunik tasarımına bakalım..

1. Pamuklu Tunik Uzun Gömlek:

erkek tunikler

Bu, bir erkeğin gardırobunun önemli bir parçasıdır. En sevilen kumaş pamuğu ile beyaz renkte klasik bir tunik gömlektir. Hemen hemen her şeyle eşleştirin ve bir adam son derece yakışıklı görünecek. Bu tunikteki uzunluk diğerlerine göre bir avantaj sağlar.

2. Siyah Tunik Tişört:

Siyah Tunik T gömlek

Klasik siyah renkte t-shirt tarzında bir tunik. Kumaş, uzun kollu bir pamuk karışımıdır. Bisiklet yakalı, bu ayrıca tuniğe belirgin bir şekilde taze bir görünüm için alternatif siyah ve beyaz renklerde bir desene sahiptir..

3. Geleneksel Erkek Tunikleri:

Geleneksel Tunikler

Bu, erkeklerin herhangi bir dini etkinlik, festival, düğün vb. için giymesi gereken bir tunik. Bu, genellikle beyaz fitilli altlarla eşleştirilecek güzel bir el yapımı pamuklu uzun tunik. Yaka mandalina tarzındadır ve boyunda ek zarafet için bir roba veya düğmeler olabilir. Erkekler bu tuniklerde yakışıklı görünüyor.

4. Kaftan Erkek Tunikler:

Kaftan Tunikler

Bu tuniklerde Fas tarzı kaftanlardan ilham alınmıştır. Bu, erkeklerin pantolon veya kot ile eşleştirilmesi için hoş bir siyah kaftandır. Bu slip-on rahat tuniğe daha fazla zarafet katmak için boyun kısmında beyaz nakış kullanılmıştır..

5. Leopar Desenli Tunik:

Leopar Desenli Tunik

Bir hayvan desenli tunik, ister erkek ister kadın olsun, gardırobun olmazsa olmazıdır. Leopar desenleri çok moda. Bu leopar desenli erkek tunik, uzun kollu ipek georgette şeffaf kumaştandır. En önemlisi tunik olarak çok bol ve kolay giyilip giyilebilir olmasıdır..

6. Damalı Tunikler:

Damalı Tunikler

Pamuklu poplin kumaştan uzun kollu hoş bir tunik. Tunik bir Çin yakasına sahiptir ve tunikteki desen, her yerinde alternatif siyah beyaz eklerle ilginçtir..

7. İşlemeli Tunikler:

İşlemeli Tunikler

Bu, çarpıcı sarı renkte işlemeli, koyu mavi pamuk karışımlı bir tunik. Bu, en havalı renk kombinasyonuyla harika görünüyor. Tunik düz kesim olup uzun kolludur ve yarım düğmelidir..

8. Takım Elbise Ceket Tunik:

Takım Tarzı Ceket

Bu erkekler için benzersiz bir tunik. Pamuklu kumaştan, gri renkli, yüksek yakalı, takım elbise tarzı ceket tunik. Kolları büyük düğmeli, takım elbise gibi duruyor ama pantolonlarla kombinlenebilecek hoş bir tunik..

9. Boho Görünümlü Tunikler:

Boho Görünümlü Tunikler

Bu tamamen bir erkeğe bu tuniği giyerken bohem bir görünüm vermek için tasarlanmıştır. Bu, boyun ve kol kenarlarında ağır işlemeli, güzel, hafif çikolata renkli bir tunik. Bu, kot veya gömme altlarla eşleştirmek için idealdir. Düğmeler tuniğe ek güzel bir görünüm verir.

Moda ve yeni trendleri denemek söz konusu olduğunda, erkekler genellikle risk almak ve moda hatası yapmak istemeyen güvenli oynarlar. Ancak erkekler tunik giymekten asla çekinmezler çünkü tunikler her erkeğe hitap eder ve en rahat giyim şeklidir. Tunikleri diledikleri gibi kombinleyebilirler ve tuniklerde farklı görünümleri ile gerçekten bir moda ikonu olabilirler..