Vizag yra viena mėgstamiausių Indijos turistų vietų. Vieta turi pasiūlyti nuostabius kraštovaizdžius, paplūdimius ir net istorinius paminklus bei relikvijas, kurios nukelia turistus į šalies kultūrą ir paveldą. Visakhapatnamas yra Andra Pradešo dalis, o didėjantis turistų skaičius privertė vyriausybę dar labiau išlaikyti turistų lankomas vietas. Čia yra 10 geriausių „Vizag“ turistų vietų, išvardytų žemiau.

10 geriausių turistų lankomų vietų Vizag:

1. Kailasagiri:

kailasagiri

Iš Kailasagiri atsiveria įspūdingas vaizdas į paplūdimius ir gretimas kalvas. Svarbiausias dalykas, kuris traukia turistus, yra Šivos ir Parvati skulptūra, kuri yra didžiulė ir atrodo gražiai balta. Vieta vystosi, netoliese yra lėlių muziejus ir valgymo vietos.

2. Ramakrišnos paplūdimys:

ramakrišnos paplūdimys

Ramakrišnos paplūdimys yra vienas iš labiausiai apgyvendintų turistų paplūdimių Visakhapatnam. Žmonės mėgsta užsiimti vandens sportu ir paplūdimio veikla. Šis paplūdimys garsėja kiekvienais metais čia švenčiama švente, žinoma kaip Vishakha Utsav.

3. Boros urvai:

boros urvai vizag garsios vietos

Borra urvai yra svarbi archeologinė vietovė, esanti 1400 metrų virš jūros lygio Anantgiri mieste netoli Vizag. Jis yra žinomas dėl savo stalaktito ir stalagmito darinių ir yra religingas. Vietiniai žmonės čia garbina Šivalingą, taip pat turi šventos karvės Kamadenu stabą.

4. Delfinų nosis:

delfinai-nosis turi aplankyti vizagines vietas

„Delfinų nosis“ yra uolėta pakrantė, kurios aukštis yra apie 174 metrai. Jis primena delfino nosį, todėl jis taip ir pavadintas. Mes galime išsiaiškinti formą iš žemiau esančios nuotraukos. Panoraminis miesto vaizdas iš šios vietos yra gražus, o turistai nenorėtų praleisti, kad pamatytų netoliese esantį garsųjį švyturį.

5. Sankaramo urvai:

Sankaramo gražios vietos Visakhapatnam

Stupos paveikslėlis, kurį matome žemiau, yra viena iš svarbiausių budistų vietų Andhra Pradeše. Sarkaramo urvai ir stupos čia buvo nuo I mūsų eros amžiaus ir buvo skirti Viešpačiui Budai. Nuo to laiko čia buvo atrastos „Satavahana“ monetos ir ankstyvoji keramika.

6. Bhavikonda:

„Bavikonda“ geriausios turistinės vietos Visakhapatnam

Bhavikonda reiškia „šulinių kalvos“ ir pagal pavadinimą tai tikrai yra kalva, kurioje šulinyje susikaupė lietaus vanduo. Tai viena seniausių Azijos vietų ir tikrai laikoma švenčiausiomis budistų vietomis, nes čia buvo rasti jų civilizacijos griuvėsiai..

7. Karo memorialas:

pergalės jūroje-memorialinių turistų lankomų vietų vizagoje

Karo memorialas, taip pat žinomas kaip „Pergalė jūroje“, buvo skirtas drąsiems kariams, paaukojusiems savo gyvybę už savo tautą ir siekiant apsaugoti likusius žmones nuo pavojų. Jis yra paplūdimio kelio kairėje ir yra priešais povandeninių laivų muziejų. Jis buvo įkurtas po 1971 m. Indo Pak karo pergalės. Čia laikomos bombos, naikintuvas, tankai ir kt.

8. Yarada:

yarada-beach visakhapatnam lankytinos vietos

„Yarada“ yra privatus paplūdimys, kurį prižiūri „Agrigold Group“. Jis yra už delfinų nosies ir iš jo taip pat atsiveria puikus vaizdas į paplūdimį ir Vizag miestą..

9. Lawsono įlankos paplūdimys:

įstatymų leidėjai-įlankos paplūdimys-gražios vietos vizage

Lawsono paplūdimys yra ramus paplūdimys, kuriame nėra per daug žmonių. Poros norėtų ramiai praleisti laiką paplūdimyje ir mėgautis žaluma, stovinčia ant švaraus auksinio smėlio. Jūros vanduo iš pradžių yra seklus ir idealiai tinka plaukiojimui ir banglenčių sportui.

Lawsono paplūdimys yra ramus paplūdimys, kuriame nėra per daug žmonių. Poros norėtų ramiai praleisti laiką paplūdimyje ir mėgautis žaluma, stovinčia ant švaraus auksinio smėlio. Jūros vanduo iš pradžių yra seklus ir idealiai tinka plaukiojimui ir banglenčių sportui.

10. Simhachalam šventykla:

Simhachalam šventyklos lankytinos vietos Vizagoje

Simhachalam šventykla yra svarbi iš senovės Šri Varaha Lakhsminarasimha šventyklos, įkurtos XI a. Turistų ir bhaktų sparčiai daugėja, be to, tai yra antra turtingiausia šalies šventykla po Tirupatio. Čia garbinama dievybė 12 valandų per metus suteikia šventą išvaizdą tikra forma, žinoma kaip „Nijaroopa Darshan“. Likusį laiką stabas yra padengtas sandalo medžio pasta.

„Vizag“ yra viena geriausių turistų traukos vietų Indijoje. joje yra daug gražių paplūdimių ir kalvotų regionų. Ar jums patinka šios vizaginės turistinės vietos? prašau pasidalinti savo nuomone.