Indija yra turtingos kultūros ir paveldo šalis, pritraukianti daug turistų. Iš viso Indijoje yra daug istorinių vietų, apimančių visas statulas, senus paminklus, relikvijų nykščius, sąrašų vietas, kapą, turistų vietas ir kt., O tai rodo lankytojų iš tarptautinių šalių ir kitų Indijos miestų buvimą. Pagal Mogolų ir Britų Radžo valdžią, šalis siūlo jums daugybę vietų, kurias galėtumėte ištirti, kad praplėstumėte savo žinias ir sužinotumėte daugiau apie Indijos kultūrą, religiją ir tradicijas.

Čia yra 15 geriausių istorinių Indijos vietų, kurias reikia aplankyti, sąrašas, jei norite daugiau sužinoti apie šią šalį. Visos šios vietos turi savo reikšmę ir svarbą indėnams. Kai kurie gali būti seni paminklai, kurie iš naujo apibrėžia meilės, valdymo ir mirties istoriją; kadangi paminklai turi savo religinę reikšmę.

Populiarios istorinės Indijos vietos su vaizdais:

1. Tadž Mahalas:

Tadž Mahalas, „meilės paminklas“, yra viena geriausių ir lankomiausių istorinių vietų Šiaurės Indijoje. Šis dramblio kaulo balto marmuro mauzoliejus yra pietiniame Yamuna upės krante, Agroje, Utar Pradeše. Mogolų imperatorius Shahas Jahanas pastatė šį istorinį paminklą savo mylimai žmonai Mumtaz. Šiame meilės paminkle taip pat yra Shah Jahan kapas, jame yra mečetė, svečių namai ir gražūs sodai, ribojami iš trijų pusių.

istorinės vietos Indijoje

 • Įdomūs faktai: Taj Mahal architektūra ir kaligrafija yra ne tik grožio, bet ir traukos centrai. Be to, Tadž Mahalą pastatė 22 000 darbininkų, akmens pjaustytojų, dailininkų, įskaitant 1000 dramblių, kurie gabeno medžiagas į statybvietes.
 • Idealus laikas apsilankyti: patartina aplankyti šią vietą žiemą, nuo spalio iki kovo.
 • Laikas: „Taj Mahal“ atidaromas likus 30 minučių iki saulėtekio ir uždaromas likus 30 minučių iki saulėlydžio įprastomis dienomis, o penktadieniais lieka uždarytas. Taip pat galite aplankyti Tadžmahalą nakties valandomis (nuo 20.30 iki 12.30 val.).
 • Įėjimo mokesčiai: Užsienio turistams: 1100 INR, neįskaitant įėjimo į mauzoliejų mokesčių (200 INR), tuo tarpu SAARC ir BIMSTEC šalių piliečiams įėjimo mokesčiai yra 540 INR, pasirinkus 200 INR mokestį už mauzoliejų. Galiausiai indams įėjimo mokesčiai sudaro 50 INR + 200 INR (neprivaloma) už mauzoliejų. Be to, vaikams iki 15 metų nėra jokio įėjimo mokesčio.

2. Auksinė šventykla:

Auksinė šventykla buvo pripažinta Pendžabo pasididžiavimu. Tai vienas garsiausių turistų traukos objektų, kuriame kasmet apsilanko daugiau nei tūkstančiai bhaktų, turistų ir vietinių lankytojų. Tai seniausia sikhų religijos šventovė ir turi gražų baseiną „Amrit Sarovar“. Kadangi kupolas yra nudažytas auksu, ši vieta atrodo patraukli ir akinanti, ypač po ryto saulės. Tai tikrai pirmoji vieta, kurią turėtumėte aplankyti savo kelionėje į Pendžabą.

istorinės vietos Indijoje

 • Įdomūs faktai: Visa šio religinio paminklo viršūnė pagaminta iš gryno aukso, o šventyklą supantis žmogaus sukurtas ežeras yra apkrautas daugybe egzotiškų žuvų. Be to, Langer, kurį aptarnauja ši šventykla, per specialius religinius renginius suvartoja iki 2 000 000 žmonių.
 • Idealus laikas apsilankyti: Geriausias laikas aplankyti Amritsarą yra nuo lapkričio iki kovo. Malonus oras suteiks jums puikią galimybę aplankyti Auksinę šventyklą. Tačiau kartais temperatūra gali pakilti iki -4 laipsnių Celsijaus.
 • Laikas: Ši religinė vieta atidaroma 3 val. Ir lieka atvira visiems iki 22 val.
 • Įėjimo mokesčiai: Bhaktams įėjimo į Dievo namus mokestis neimamas!!

3. Jallianwala Bagh:

Jallianwala Bagh iš Pandžabo yra ne tik sodas, bet ir turi ypatingą reikšmę Indijos nepriklausomybės istorijoje. Tai buvo vieta, kur tūkstančiai žmonių žuvo nuo Didžiosios Britanijos kareivių 1919 m. 1951 m. Buvo pastatytas memorialas pagerbti tuos, kurie paaukojo savo gyvybes už savo tėvynę. Ši vieta turi ypatingą istorinę reikšmę ir tikrai turėtų būti kartą aplankyta. Tai padės daug geriau suprasti Indijos istoriją prieš nepriklausomybę. Nenuostabu, kad čia kasmet apsilanko tūkstančiai lankytojų.

istorinės vietos Indijoje

 • Įdomūs faktai: Generolas Dyeris per iškilmes planavo išpuolį Jallianwala Bagh vietoje, kur susirinko 10 000 žmonių, nepriklausomai nuo jų religijos. Šios žudynės įvyko 1919 m. Balandžio 13 d., O faktai atskleidė, kad per šį įvykį žuvo apie 1500 žmonių.
 • Idealus laikas apsilankyti: Tam nėra tobulo laiko; galite laisvai aplankyti šią vietą ištisus metus !! Tačiau, atsižvelgiant į orą, Amritsare rekomenduojama apsilankyti nuo rugsėjo iki gruodžio ir nuo vasario iki kovo.
 • Laikas: Ši vieta lieka atidaryta vasarą nuo 6 iki 19 val., O žiemą laikas keičiasi nuo 7 iki 18 val..
 • Įėjimo mokesčiai: Įėjimas į šį paminklą yra visiškai nemokamas, nes jis liudija nepriklausomos Indijos istoriją.

4. Badami urvai:

Badamio urvai yra viena garsiausių istorinių vietų Pietų Indijoje. Jis yra Šiaurės Karnatakos Bagalkot rajone. Ši istorinė vieta atspindi puikų Indijos uolienų architektūros pavyzdį, kilusį iš VI a. Šioje vietoje yra keturi urvai, ir kiekvienas urvas turi savo reikšmę. 1 urvas demonstruoja šokančius Šivos, Šivos, kaip Natraj, šokio šventraščius. 2 urvas yra skirtas Viešpačiui Višnu ir simbolizuoja Viešpaties Višnu buvimą „Trivikramos“ pavidalu. Galiausiai 4 urvas žymi su jainizmu susijusių figūrų egzistavimą.

istorinės vietos Indijoje

 • Įdomūs faktai: Istorija atskleidė, kad Chalukyas pastatė šį istorinį paminklą; ir iš pradžių buvo pavadintas Vatapi. Šiame paminkle taip pat įrengtas dirbtinis ežeras – Agastyatirtha rezervuaras, surenkantis daubos vandenį Badamyje.
 • Idealus laikas apsilankyti: Idealus laikas tai aplankyti nuo liepos iki kovo.
 • Laikas: Galima aplankyti Badami urvo šventyklas nuo 9:00 iki 17:30, kad dienos šviesoje pasigrožėtų jo tikruoju grožiu.
 • Įėjimo mokesčiai: Indams ir SAARC & BIMSTEC, dalyvio mokestis yra 15 INR, o užsieniečiams – 200 INR. Tačiau jaunesni nei 15 metų vaikai gali nemokamai lankytis šioje vietoje!

5. Khajuraho šventyklos:

Nors Khajuraho yra laikomas šventyklų miestu, jis tikrai yra toli nuo religijos ir dievų bei deivių garbinimo. Architektūra yra puiki ir kiekvienas vaizdas buvo sukurtas taip atsargiai ir atsargiai. Ši vieta buvo viena iš labiausiai lankomų šventyklų visoje šalyje. Jis įsikūręs Madhja Pradeše, Chattarpur rajone. Dabar tai yra UNESCO paveldo objektas ir pritraukė nemažai architektų bei studentų. Šventykla garsėja daugiausia dėl erotinių skulptūrų, kurios buvo sukurtos prieš šimtmečius.

Khajuraho šventyklos

 • Įdomūs faktai: Miesto pavadinimas kilęs iš hindi kalbos žodžio „Khajur“ (datos), nes data Palmės supa miesto sienas. Iš pradžių miestas buvo pavadintas Khajjurpura, kuris vėliau buvo pakeistas į Khajuraho. Šis paminklas buvo pastatytas tarp 950–1050 m. Ir iš pradžių buvo pranešta, kad jame yra 85 šventyklos, o dabar yra 22 šventyklos, likusios po stichinių nelaimių.
 • Idealus laikas apsilankyti: Idealus laikas aplankyti šį istorinį paminklą yra nuo liepos iki kovo. Tačiau ir jūsų kelionė nuo spalio iki vasario, nes žiemos laikomos tinkamomis lauko turistinei veiklai.
 • Laikas: Į šią šventyklą galima patekti nuo saulėtekio iki pat saulėlydžio.
 • Įėjimo mokesčiai: Indams ir SAARC & BIMSTEC turistai, įėjimo mokesčiai yra 40 INR; kadangi tarptautiniai lankytojai turi sumokėti 600 INR įėjimo mokestį. Be to, vaikai iki 15 metų gali laisvai pripažinti istoriją!!

6. Belumo urvai:

Belumo urvai yra ilgiausias urvas, esantis Andhra Pradeše. Jie yra maždaug 110 kilometrų nuo Kurnool ir yra vieni prestižiškiausių ir žinomiausių šalies urvų. Tai požeminiai urvai, pastatyti po žemės ūkio lauku ir turintys tris ertmes, iš kurių viena yra pagrindinis įėjimas. Belumo urvai yra viena patraukliausių Indijos vietų ir Indijos vyriausybė ją pavadino „unikaliu ekologinio turizmo projektu“..

Belumo urvai

 • Įdomūs faktai: Ši vieta liudija budistų vienuolių buvimą. Iš viso į urvus galima patekti 16 skirtingų kelių. Tai taip pat buvo natūralūs požeminiai urvai, susidarę dėl nuolatinio požeminio vandens srauto. Tai taip pat yra titulai, turintys antrus pagal dydį Indijos urvus po KremLiatPrah urvų Meghalajoje.
 • Idealus laikas apsilankyti: Geriausias laikas aplankyti Kurnool yra nuo spalio iki kovo, nes pastarieji orai neapsiribos jūsų kelione.
 • Laikas: Belumo urvai dirba nuo 10 iki 5 val.
 • Įėjimo mokesčiai: Tarptautiniam turistui įėjimo mokesčiai sudaro 300 INR; kadangi indams jis sumažintas iki 50 INR. Įėjimo mokestis vaikui yra 30 INR.

7. Karla urvai:

Karla urvai yra Lonavloje, kuri yra kalvos stotis netoli Pune Maharaštros. Jį pastatė budistų vienuoliai maždaug prieš šimtmečius ir iš tikrųjų yra stiprus budistinės architektūros atvaizdas. Įmantrūs raižiniai buvo išsaugoti net po tiek metų ir yra keletas istorinių vietų, kuriomis mūsų šalis didžiuojasi. Jis yra apie 160 pėdų aukščio iki viršaus ir apie 15 metrų aukščio. Šie urvai yra puikus didžiųjų budistų mokymų ir ideologijų įrodymas. Sąranka ir užrašai čia pribloškiantys.

Karlos urvai

 • Įdomūs faktai: Šiame istoriniame paminkle yra viena didžiausių uolienų maldos salių Indijoje, kurios aukštis yra apie 46 pėdos ir ilgis 148 pėdos. Ši vieta tampa šviesesnė dėl natūralaus šviesos šaltinio, nes ant uolų taupomi didžiuliai langai.
 • Idealus laikas apsilankyti: Geriausias laikas aplankyti Karla urvus yra nuo spalio iki vasario. Tačiau taip pat galima planuoti savo kelionę per musonus, ty nuo birželio iki spalio.
 • Laikas: Kad pamatytumėte šį uolų pjovimo urvą, siūlome judėti nuo 9:00 iki 17:00.
 • Įėjimo mokesčiai: Indijos mokesčiai yra apie 20 INR; kadangi užsieniečiai už tai turi sumokėti 200 INR. Vaikams iki 15 metų įėjimas nemokamas. Be to, turistas taip pat turi sumokėti už fotoaparatą ar patogią kamerą, kuri yra apie 25 INR.

8. „Qutub Minar“:

Atvykite į egzotiškiausią ir gražiausią Delio vietą ir būsite sužavėti. Ši vieta yra absoliučiai didinga ir plati. Tai aukščiausia pasaulyje akmens konstrukcija, kurią 1193 metais pastatė Qutubuddin Aibak, mylėdamas savo mokytoją. Jame yra 379 apskrito akmens laipteliai, kurie atrodo įspūdingai ir iš tolo riboja. Galima pažvelgti iš viso Delio ir Naujojo Delio. „Qutub Minar“ taip pat yra mečetė, kurią pastatė Qutubuddin Aibak.

Qutub Minar

 • Įdomūs faktai: „Qutub Minar“ yra vienas aukščiausių plytų minaretų pasaulyje, užimantis 120 m. Šis paminklas taip pat turi aukštą geležinį stulpą, kuris ten stovi daugiau nei 2000 metų nerūdijant. „Qutub Minar“ bokšto viduje iš viso yra 379 laiptai, kuriais galima patekti į viršutinę marmurinę terasą.
 • Idealus laikas apsilankyti: „Qutub Minar“ galite aplankyti nuo spalio iki kovo, nes šiuo metu oras yra geriausias.
 • Laikas: Ši vieta lankytojams lieka atvira nuo 7 iki 19 val.
 • Įėjimo mokesčiai: Į šį paminklą įeina 30 INR mokestis Indijos turistams ir 500 INR tarptautiniams turistams.

9. Indijos vartai:

Jūsų kelionė į Indiją nebus baigta, jei neatvyksite į gražius ir gražius Indijos vartus. Ši vieta yra visiškai nuostabi. Jis yra Delio centre ir yra didžiausias karo memorialas, kurį kada nors rasite visoje šalyje. Paminklas įamžina apie devyniasdešimt tūkstančių buvusios britų armijos karių, kurie žuvo per pasaulinius karus ir Afganistano karą. Šios vietos išvaizda yra tikrai graži ir ją reikia aplankyti kartą gyvenime. Tai tikrai viena geriausių istorinių vietų, kurias galite aplankyti.

Indijos vartai

 • Įdomūs faktai: Šis paminklas išgraviruotas drąsių kareivių, praradusių gyvybes Šiaurės Vakarų pasienyje per 1919 m. Afganistano karą, pavardėse. Jame taip pat yra Amar Jawan Jyoti, kuris ištisus metus liepsnoja, kad primintų karių aukas. Indo Pako karas 1971 m.
 • Idealus laikas apsilankyti: Neveikimo laikas aplankyti Indijos vartus yra nuo spalio iki kovo, nes žiemomis tikrai galima mėgautis tiesiog atsipalaidavus šį paminklą supančioje sodo zonoje.
 • Laikas: Indijos vartai lieka atviri visą parą.
 • Įėjimo mokesčiai: Kad turistai nieko neturėtų mokėti už apsilankymą Indijos vartuose!!

10. Gangas:

Viena iš švenčiausių šalies upių, Gangas, laikoma puikaus dvasingumo ir grožio vieta. Pati upė yra nuostabių delfinų namai ir kasmet pritraukia bhaktus iš visos Indijos, ypač Durga Puja laikais. Gangas yra viena seniausių šventų upių Indijoje, todėl ji yra puiki istorinė vieta.

Gangas

 • Įdomūs faktai: Gango upė, Ganga, pradeda savo kelionę nuo Himalajų kalnų iki Bengalijos įlankos, įveikdama 2525 km atstumą. Tai trečia pagal dydį upė pasaulyje ir 34 pagal ilgį upė.
 • Idealus laikas apsilankyti: Šioje upėje galima bet kada ištisus metus maudytis. Tačiau Kumbh ar Makar Sankranti laikais manoma, kad palanku išsimaudyti šioje upėje
 • Laikas: Nėra konkretaus laiko apsilankyti Gange.
 • Įėjimo mokesčiai: Nereikia nieko mokėti, kad liudytumėte upės ramybę.

11. Siddhivinayak šventykla:

Ši šventykla, esanti Mumbajuje, yra didinga šventykla, pastatyta Viešpaties Ganešos vardu. Dėl sudėtingų galerijų ir nuostabios struktūros ji tampa viena iš labiausiai įmantrių istorinių vietų Indijoje ir kasmet pritraukia milijonus bhaktų. Šventykla yra apsupta vešlios žalumos ir turi labai teigiamą aurą, kuri yra maloni ir maloni.

Siddhivinayak šventykla

 • Įdomūs faktai: Shree Siddhivinayak šventykla yra viena turtingiausių Indijos šventyklų. Šioje šventykloje esantis Ganešo stabas yra unikalus ir neįprastas; jis yra įrėmintas iš vieno juodos spalvos akmens, o Ganešos kamienas yra dešinėje, o ne kairėje.
 • Idealus laikas apsilankyti: Apsilankyti galima bet kuriuo metų laiku, tačiau pagrindinė Siddhivinayak šventyklos atrakcija yra Chaturthi datos kiekvienais metais.
 • Laikas: Kadangi tai šventa vieta, ji lieka atvira nuo 5:30 iki 21:50. per metus.
 • Įėjimo mokesčiai: Apsilankymas šioje vietoje nėra įėjimo mokesčio; tačiau šventyklos patalpose draudžiama įeiti į nešiojamuosius kompiuterius, planšetinius kompiuterius ar fotoaparatus ir juos galima laikyti spintoje. Nominalūs nešiojamojo kompiuterio apsaugos mokesčiai yra 50 INR, o planšetiniams kompiuteriams ir fotoaparatams – 10 INR.

12. Gurudwara Bangla Sahib:

Viena seniausių Indijos sikhų religinių vietų, „Bangla Sahib“ visame pasaulyje yra gerai žinoma, kad gurudwara viduje yra gydomųjų vandenų. Tai ne tik bhaktų, bet ir turistų iš viso pasaulio atrakcija, atvykstanti iš pirmų lūpų pamatyti šių gydomųjų vandenų grožį. Nors gurudwara yra religinė vieta, ji vis dar atveria duris daugeliui žmonių, kurie tikrai pasikeitė po apsilankymo šiose nuostabiose istorinėse Indijos vietose.

Gurudwara Bangla Sahib

 • Įdomūs faktai: Ši šventa vieta buvo vienas vasarnamio dydžio gyvenamasis rajonas Raja Jaisingh, kuris vėliau buvo paverstas Gurudwara ir buvo pavadintas 8-ojo sikhų guru Guru Harikishan Sahib vardu. Ši vieta nuoširdžiai sveikina visus asmenis, nepriklausomai nuo jų religijos, tautybės ar net rasės !! Keista, kad veikia vienas muziejus, ligoninė ir meno galerija bei jos rūsys; kadangi patalpose veikia pagrindinė Gurudwara, Sarovaras, Yatri Niwas ir mokykla.
 • Idealus laikas apsilankyti: Nėra tobulo laiko apsilankyti Dievo namuose !! Galite apsilankyti „Bangla Sahib“ bet kuriuo metu ištisus metus!!
 • Laikas: Ši religinė vieta yra atvira visą parą, tačiau geriausias laikas aplankyti „Bangla Sahib“ yra apie 4.30 val., Norint pamatyti šventąsias Ardas..
 • Įėjimo mokesčiai: Apsilankymas šioje šventoje vietoje nėra įėjimo mokesčio. Net užsieniečiai gali patekti į patalpas nieko nemokėdami!!

13. Lodi sodai:

Šie sodai lengvai yra vienas didžiausių žemės ruožų, atidarytų kaip Indijos paveldas, apimantis didžiulį 80 arų plotą. „Lodi“ sodai yra vešlus Indijos paveldas, kuriame yra keletas nuostabiausių pasaulio kada nors matytų paminklų. Geriausia tai, kad ši nuostabi vieta iš tikrųjų yra miesto parkas, kuris viešai buvo atidarytas 1936 m. Dabar tai kasmet pritraukia tūkstančius turistų, todėl tai yra viena iš labiausiai nepermatomų istorinių Indijos vietų.

Lodi sodai

 • Įdomūs faktai: „Lodi Garden“ yra daugybė prieskonių plantacijų, rožių sodas ir šiltnamis. Rožių sodas pražydo daugiau nei 200 rūšių rožių. Tai taip pat garsi bėgiojimo vieta tiek ryto, tiek vakaro bėgikams.
 • Idealus laikas apsilankyti: Vakarinės valandos yra geriausios; tačiau laikotarpis nuo spalio iki kovo laikomas tinkamu aplankyti šią istorinę Šiaurės Indijos vietą.
 • Laikas: Lodi sodą galite aplankyti nuo 6 ryto iki 7:30 vakare.
 • Įėjimo mokesčiai: Apsilankymas „Lodi Garden“ nėra įėjimo mokesčio.

14. Golconda:

Golconda arba gollakonda yra gražus paminklas, esantis Haidarabade. Nuo jo atsiveria puikus vaizdas į patį miestą nuo paminklo viršaus ir yra daugelio turistų iš viso pasaulio atrakcija. Įsikūręs 11 km į vakarus nuo Haidarabado Golconda yra puiki vieta būti istorinių Indijos vietų sąrašo viršuje.

Golconda

 • Įdomūs faktai: Kakatijos dinastijos valdovas pirmą kartą pastatė Golcondos fortą. Patalpose yra 800 metų medis ir slaptas tunelis, vedantis iš Durbaro salės į kalvos papėdę.
 • Idealus laikas apsilankyti: Manoma, kad žiemą geriausia aplankyti šį istorinį paminklą.
 • Laikas: Golconda fortas dirba nuo 8 iki 17.50 val.
 • Įėjimo mokesčiai: Indijos turistas turi sumokėti 15 INR įėjimo mokestį, kuris yra 200 INR tarptautiniams turistams. Taip pat reikia sumokėti 25 INR už nejudančių fotoaparatų įėjimą, kur 130 INR už garso ir šviesos šou.

15. Viktorijos memorialas:

Nuostabiame Kalkutos mieste esantis Viktorijos memorialas yra gražus britų paminklas, pagerbiantis karalienę Viktoriją. Tai gražus paminklas, pastatytas nuostabių parkų ir ežerų viduryje, didinantis estetinę vietovės vertę, todėl tai viena garsiausių istorinių vietų Indijoje.

istorinės vietos Indijoje

 • Įdomūs faktai: Šio pastato architektūra atspindi indo-saracėnų atgimimo architektūrą, britų ir Mogolų architektūros mišinį. 1906 m. Velso princas vadovavo pamatiniam akmeniui. Jame taip pat yra „Pergalės angelo“ figūra, sumontuota ant milžiniško rutulinio guolio, kuris leidžia judėti su vėju.
 • Idealus laikas apsilankyti: Geriausias laikas aplankyti Kolkatą yra nuo gruodžio iki vasario.
 • Laikas: Viktorijos memorialo galerija dirba nuo 10 iki 18 val. išskyrus pirmadienius ir valstybines šventes. Taip pat galite aplankyti sodus, kurie atidaromi saulėtekio metu ir uždaromi prieš pat saulėlydį ištisus metus.
 • Įėjimo mokesčiai: Viktorijos memorialas yra pažymėtas 30 INR įėjimo mokesčiu indėnams ir 500 INR tarptautiniams turistams. Tačiau įėjimas į salę moksleiviams ir kariuomenės personalui yra visiškai nemokamas. O už sodus reikia sumokėti 10 INR įėjimo mokestį.

Prieš apsilankant bet kurioje iš šių istorinių Indijos vietų, patariama atlikti paprastą paiešką internete. Kad būtumėte informuoti apie dabartinį vietovės scenarijų, susijusį su oru, transportu ir kitais esminiais dalykais, į kuriuos atsižvelgiama prieš planuojant kelionę, visos minėtos istorinės vietos yra egzotiškos ir unikalios ir turi didelę reikšmę Indijai ir indėnai !! Patartina kartą gyvenime aplankyti šiuos istorinius paminklus, kad pamatytumėte tą teisingą Indijos spalvą.

Dažniausiai užduodami klausimai ir atsakymai:

1. Ar galime užsisakyti bilietą internetu?

Ans: Bilietus galima įsigyti tiek internetu, tiek neprisijungus. Tačiau prieš apsilankymą rekomenduojama jį nusipirkti internetu, kad išvengtumėte didelio skubėjimo ar ilgų eilių, kurios jums bus laiko švaistymo veiksnys. Stovėjimas ilgose eilėse taip pat gali būti varginantis ir sutrumpins jūsų brangų laiką, kurį panaudosite apsilankydami bet kuriame iš šių paminklų.

2. Koks yra maisto ir apgyvendinimo statusas šiuose istoriniuose paminkluose ir aplink juos?

Ans: Kadangi šios vietos yra garsios turistų lankomos vietos, šiose vietose yra gerai įrengti restoranai ar maisto aikštelės, kad būtų galima patenkinti maistą. Tačiau šalia kai kurių paminklų galite susidurti su sudėtingomis apgyvendinimo problemomis, nes jie yra miesto pakraštyje. Nuo šiol siūloma užsisakyti viešbučio ar svečių namų maldą.

3. Kokia yra vietinio transporto, kuriuo galima naudotis lankantis šiuose paminkluose, prieinamumo būsena?

Ans: Visos šios istorinės vietos yra gerai sujungtos su vietine transporto sistema. Tačiau taip pat galite užsisakyti privačią taksi ar taksi, jei nesate labai patenkinti viešojo transporto sistema. Viešojo transporto priemone galima nesunkiai naudotis. Tačiau užsakant asmeninę transporto priemonę, rekomenduojama iš anksto užsisakyti savo automobilį prieš apsilankymą.

4. Ar yra koks nors ypatingas reikalavimas prieš aplankant bet kurią iš šių istorinių vietų?

Ans: Ne, prieš lankantis bet kurioje iš šių vietų nėra jokių specialių reikalavimų. Tačiau darbo valandos gali sugadinti jūsų kelionę. Taigi, prieš apsilankydami bet kurioje iš šių vietų, patvirtinkite vietos darbo ir uždarymo valandas kartu su įėjimo mokesčiu, jei taikoma. Taip pat patariama planuoti savo kelionę atsižvelgiant į miesto klimato sąlygas, kad išnaudotumėte visas kelionės galimybes!!

5. Ar lengva aplankyti kiekvieną iš šių istorinių vietų?

Ans: Taip, aplankyti šias istorines vietas yra visiškai nesunku, nes visi miestai yra gerai sujungti su visomis transporto rūšimis. Jei planuojate prabangią kelionę, galite lengvai pasiekti atitinkamą miestą oro transportu. Tačiau, jei ieškote ekonomiškesnio transporto būdo, galite užsisakyti vietą ir kelis traukinius ar valstybinius autobusus..