Mussoorie buvo pripažinta „Kalvų karaliene“ ir yra ideali vieta atostogoms ir medaus mėnesiams. Jis įsikūręs Garhwal kalvose ir yra tikrai žavinga vieta. Jei esate nuotykių žmogus ir mėgstate žygius pėsčiomis, Mussoorie yra puiki vieta jums. Jei planuojate išvykti į Mussoorie, turėtumėte žiūrėti šį planavimo ir ekskursijų vietų sąrašą.

Gražios Mussoorie turistų lankomos vietos su nuotraukomis:

Mussoorie mieste yra tiek daug nuostabių lankytinų vietų, skirtų ekskursijoms. Žemiau pateikiame sąrašą 15 nuostabių turistinių vietų Mussoorie kartu su nuotraukomis, kurios padės jums pakeisti nuotaiką nuo nuobodžios iki malonios.

1. Kempty Falls:

Lankytinos vietos Mussoorie

Kempty krioklys yra už 15 km nuo Mussoorie. Jis yra atviras visuomenei nuo kovo iki liepos ir yra viena vaizdingiausių ir nuostabiausių vietų, kurias rasite Mussoorie ir aplink ją. Iš pradžių britų laikais čia vyko arbatos vakarėliai. Taigi pavadinimas „Camp Tea“ vėliau buvo pavadintas „Empty“. Ši vieta yra tikrai grožis!

2. Mussoorie ežeras:

mussoorie-lake_mussoorie-tourist-places

Mussoorie ežeras yra Dehradun kelyje, maždaug 6 km nuo Mussoorie. Tai ne tik garsi iškylų ​​vieta, bet ir žinoma dėl plaukiojimo vandens dviračiais galimybių. Ežeras taip pat siūlo jums keletą patrauklių vaizdų, tokių kaip vaizdingas ir kerintis Doono slėnis. Atvykimas prie Mussoorie ežero tikrai bus smagi patirtis. Tai yra viena iš geriausių turistinių vietų netoli mussoorie, kuri gali nuostabiai pasivažinėti vandeniu.

3. Mussoorie Christ bažnyčia:

mussoorie-christ-church_mussoorie-tourist-places

Mussoorie Kristaus bažnyčia buvo pastatyta 1836 metais gotikos stiliumi. Tai viena seniausių Himalajų bažnyčių ir kasmet sulaukia gana daug turistų ir lankytojų. Šios vietos interjeras yra visiškai išskirtinis, nes jį puošia kitų žinomų žmonių indėlis. Atvykus čia, jūsų kelionė į Mussoorie bus prasminga.

4. Jharipani kritimas:

jharipani-fall_mussoorie-tourist-places

Jharipani krioklys yra vienas garsiausių ir pagrindinių Jharipani krioklių, esančių aplink mussoorie. Jis yra apie 8 kilometrus nuo Mussoorie ir gali būti pasiektas transporto priemonėmis. Tai ideali vieta maudytis, iškylauti ir leisti laiką su šeima ir draugais. Apsilankę niekada nepamiršite šios nuostabios turistinės vietos mussoorie.

5. Depo kalva:

depot-hill_mussoorie-tourist-places

Depo kalva yra aukščiausia Mussoorie viršūnė. Iš šios vietos atsiveria nuostabiausi ir nuostabiausi vaizdai. Tai seniausia vieta visoje Mussoorie ir yra gerai žinoma dėl savo balsaus oro, giedro dangaus ir ramios gamtos. Jūsų kelionė į Mussoorie bus nebaigta be šios.

6. Savivaldybės sodas:

municipal-garden_mussoorie-tourist-places

Ar girdėjote apie šią vieną įdomiausių ir nuostabiausių lankytinų vietų mussoorie. Savivaldybės sodai yra maždaug už 3 kilometrų nuo Mussoorie, juos galima pasiekti automobiliais, rikšomis ar poniu. Jame yra dirbtinis ežeras, sodą supančios egzotiškos gėlės ir augalai ir net valčių valtys. Jei norite rasti ramybę ir ramybę, būtinai turėtumėte atvykti į Savivaldybės sodus.

7. Van Chetna Kendra:

van-chetna-kendra_mussoorie-tourist-places

„Vat Chetna Kendra“ yra graži vieta, apsupta visžalių pušų ir krūmų. Tai gerai žinoma iškylų ​​vieta ir ją galima pasiekti automobiliu ar pėsčiomis. Čia taip pat rasite unikalių Mussoorie laukinių gyvūnų, tokių kaip Kankar ir Himalayan Peacock.

8. Ginklo kalnas:

gun-hill_mussoorie-tourist-places

„Gun Hill“ yra antra aukščiausia Himalajų viršūnė, iš kurios atsiveria nuostabiausi ir nuostabiausi Himalajų kalnų vaizdai. Šią vietą galite pasiekti pėsčiomis ir automobiliu. Čia tikrai bus nuostabi patirtis. Tai viena įdomiausių turistinių vietų netoli mussoorie.

9. Kupranugario nugara:

camels-back_mussoorie-tourist-places

Šis kelias gavo savo pavadinimą daugiausia dėl to, kad čia esanti didelė uola, primenanti kupranugario nugarą. Čia rasite storų deodarų medžių ir taip pat matysite nuostabius ir turtingus saulėlydžius, jei atvyksite tinkamu laiku. Oras yra švelnus, o atmosfera rami ir rami.

10. Mussoorie nuotykių parkas:

mussoorie-adventure-park_mussoorie-tourist-places

Atėjo laikas nuotykiams vienoje žinomiausių Mussoorie turistų vietų. Ši vieta skirta linksmybėms ir poilsiui su draugais ir šeima. Nuotykių parkas „Mussoorie“ siūlo įvairias jaudinančias patirtis nuotykių ieškotojams, pavyzdžiui, pasivažinėjimą dangumi, slėnio kirtimą, rappellingą ir pan., Taip pat keletą pasivažinėjimų vaikams. Tai geriausia vieta iškyloms ir šeimos susitikimams.

11. Debesų pabaiga:

clouds-end_mussoorie-tourist-places

„Fee, Fi, Fo Fum“, ar šis skambutis skamba? Jei taip, nuveskite savo vaikus aplankyti milžinų rūmus virš debesų Debesies gale. Pavadinimas puikiai tinka šiai vietai, nes tai vieta, esanti Mussoorie pabaigoje, ir jūs iš tikrųjų galite pamatyti debesis po savimi. Ši vieta turi puikią atmosferą ir atmosferą ištisus metus, šlapio purvo kvapas ir rasos lašeliai ant veido suteiks neapsakomą malonumą jūsų širdžiai ir tikrai apsilankysite šioje vietoje dar kartą. Būdama viena iš ekstazinių lankytinų vietų Mussoorie mieste, ši vieta užtikrins, kad nesugrįžtumėte. Net kelias aplankyti šią gražią vietą yra žavus ir šiek tiek varginantis, nes jis veda jus per tankų mišką ir būkite tikri, kad važiavimas bus toks pat įdomus kaip ir kelionės tikslas.

12. Laimingas slėnis:

happy-valley_mussoorie-tourist-places

Apsilankymas „Happy Valley“ tikrai sukels patenkintą šypseną veide, nes šią vietą supa sodai, dvarai ir šventyklos. Ši vieta jums nesiūlo jokių nuotykių, nesukels atšalimo nuo stuburo, greičiau ši vieta skirta žmonėms, mėgstantiems būti vienumoje, vertinantiems taikią ir ramią vietos aurą. Apsilankę šioje vietoje, jūsų mintys susimąstys ir vaizduotė pakils į naujas aukštumas. Dėl šios priežasties ši vieta labiausiai tinka poetams, rašytojams ir dailininkams.

13. „Hathipaon And Park Estate“:

hathipaon-and-park-estate_mussoorie-tourist-places

„Hathipaon“ ir „Park Estate“ yra puiki vieta keliautojams ir iškylų ​​lankytojams. Jis yra apsuptas kalnų, apsuptų vešlios žalios augmenijos. Iš jo atsiveria egzotiškas ir išskirtinis vaizdas į Doono slėnį. Kai apsilankysite šioje vietoje, tai bus puiki ir praturtinanti patirtis, ir būkite tikri, kad pasiklysite stebuklingoje gamtos grožyje.

14. „Tiger View“ džiunglių stovykla:

tiger-view-jungle-camp_mussoorie-tourist-places

Laukinės gamtos mylėtojams ir miško tyrinėtojams „Tiger View“ džiunglių stovykla siūlo nuostabią galimybę pastebėti tigrus ir juos nušauti (aišku, iš fotoaparato). Pamatysite tigrus savo natūralioje buveinėje. Skirtingai nuo kitų laukinės gamtos stovyklų ir šventovių, miškų departamentas siūlo stovyklavietę ir džiunglių safarį, taigi, jei esate tikri, kad kempingo metu vidury nakties nesušlapinsite kelnių, išgirdę urzgimą, tai yra vienas geriausių musorų lankytinų vietų jums.

15. Tapovanas:

Mano gražus paveikslas

Remiantis induistų mitologija, Guru Dronacharya Tapovano mieste atgailavo. Taigi apsilankymas Tapovano paskirties vietoje bus panašus į apsilankymą piligrimų centre. Tapovanas yra netoli Gango upės, taip pat apsuptas vešlios žalios augmenijos ir bus puiki vieta gamtos mylėtojams.

Apibendrinant visas aukščiau paminėtas Mussoorie turistų vietas ir priežastis jas aplankyti, Mussoorie yra privalomas apsilankymas visiems turistams, vykstantiems į Uttarakhandą. Verta aplankyti net turistines vietas netoli Mussoorie. Trumpai tariant, jei norite gerai praleisti atostogas už tą sumą, kurią ketinate išleisti, būtinai apsilankykite turistinėse Mussoorie vietose ir pamatykite visas joje esančias šlovingas vietas.