Mahabaleshwar yra paprasta kalnų stotis, esanti Vakarų Ghatų kalnų apsuptyje. Jis įsikūręs Maharaštros valstijoje, yra Satara rajonas. Britų Radžo laikais Mahabaleshwar buvo jų Bombėjaus provincijos sostinė. Ši vieta suteikia jums gryną orą ir nuostabius vaizdus, ​​kaip ir visos kitos kalnų stotys. Tačiau šią vietą išskiria turtingas istorinis fonas.

Gražios Mahabaleshwar turistų lankomos vietos:

Čia yra 15 geriausių turistų lankomų vietų Mahabaleshwar sąrašas.

1. Morarji pilis:

morarji-castle_mahabaleshwar-turistinės vietos

Šis pastatas pastatytas senuoju britų stiliumi. Jei esate architektūros studentas, turtingas pastato arkų ir skliautų turtas tikrai jus sudomins. Net jei nelabai žinote apie architektūrą, šlovingoje pastato struktūroje yra kažkas, dėl ko norisi nuodugniau ištirti griuvėsius. Tai viena iš nuostabių lankytinų vietų Mahabaleshwar, dėl kurios akys laimingai mirksi.

2. Rajpuri urvai:

rajpuri-caves_mahabaleshwar-tourist-places

Tai viena švenčiausių Mahabaleshwar vietų, kurią lanko visi pamaldūs turistai. Tai paprastas urvų rinkinys, apsuptas kelių kundų ar vandens telkinių. Religingi tikintieji tiki, kad šių kundžių vanduo yra šventas ir turi ypatingų sugebėjimų. Laikoma, kad išsimaudymas viename iš šių kundžių padės pagerinti jūsų gyvenimo trukmę.

3. Babingtono taškas:

babington-point_mahabaleshwar-turistinės vietos

„Mahabaleshwar“ yra keletas gražių taškų jo apylinkėse ir aplinkui. Vienas iš jų yra Babingtono taškas. Įsikūręs 1294 metrų aukštyje virš jūros lygio, panoraminis vaizdas iš šio taško yra kvapą gniaužiantis. Tačiau daugeliui turistų kelionė iki taško yra daug patrauklesnė nei pati paskirties vieta. Tai viena iš geriausių turistų lankomų vietų Mahabaleshwar, todėl niekada nepraleisite šios gražios vietos.

4. Bombėjaus taškas:

bombay-point_mahabaleshwar-turistinės vietos

Bombėjaus tašką arba saulėlydžio tašką visi turistai bent kartą aplanko viešnagės Mahabaleshwar mieste metu. Vaizdas iš rausvos ir oranžinės temstančios dangų pusės yra eterinė patirtis. Jo pavadinimas Bombay Point arba Mumbajaus taškas kilęs iš to, kad taškas yra kelyje į Mumbajų. Daugelis žmonių ateina aprūpinti paklode ir gėrybių krepšeliu ramiam popietiniam piknikui tarp kelių čia esančių medžių..

5. „Connaught Peak“:

connaught-peak_mahabaleshwar-tourist-places

Anksčiau žinoma kaip Olimpijos kalnas, tai antra aukščiausia Mahabaleshwar viršūnė. Žygis pėsčiomis ir užkariavimas šioje viršūnėje apdovanoja jus nuostabiu Mahabaleshwar vaizdu su visais jo slėniais, ežerais ir taškais. Šią viršūnę, esančią 1400 metrų virš jūros lygio, būtinai aplankys visi nuotykių kupini turistai, nesvarbu, ar tai žygiai, ar pasivažinėjimai stačiais keliais.

6. Mahabaleshwar šventykla:

mahabaleshwar-temple_mahabaleshwar-tourist-places

Kita garsi Mahabaleshwar šventykla yra Mahabaleshwar šventykla. Šventykloje, skirtoje Viešpačiui Šivai, yra puikus „lingamas“, kuris yra juodas akmuo, kuris laikomas Viešpaties reinkarnacija. Šventykla buvo pastatyta tipišku senųjų induistų šventyklų stiliumi. Jis yra padalintas į dvi dalis: vidinį kambarį ir išorinę dalį, kuri taip pat vadinama centrine sale.

7. Tigro pavasaris:

tigras-pavasaris_mahabaleshwar-turistinės vietos

Tai vienas gražiausių gamtos šaltinių rajone. Daugelis bhaktų mano, kad jo vanduo yra tyras ir gydantis. Šį mažą ežerą supantys kraštovaizdžiai yra įspūdingi. Manoma, kad čia teka Savitri upė. Šaltinis yra netoli Artūro taško, kuris yra dar viena garsi turistų vieta.

8. Lingmalos krioklys:

lingmala-falls_mahabaleshwar-turistinės vietos

Šio krioklio vanduo nusileidžia nuo 600 pėdų aukščio virš Vennos slėnio, kur krioklys susitinka su ežeru. Jo teikiamas požiūris yra stulbinantis. Musono sezono metu trykštantis garsus vanduo atrodo dar baisiau nei įprastai.

9. Vennos ežeras:

venna-lake_mahabaleshwar-turistinės vietos

Tai yra viena iš populiariausių šios vietovės turistų lankomų vietų. Ežeras, pastatytas Radaros Radžos 1842 m., Apima didžiulį 28 akrų plotą. Šiandien ji siūlo tokias paslaugas kaip valtys, žaidimų kioskai, užkandžių prekystaliai ir pan., Kad pritrauktų daugiau turistų.

10. Pratapgarh fortas:

pratapgarh-fort_mahabaleshwar-tourist-places

Žmonės, kurie mėgsta senovės istoriją, tikrai mylės Pratapgarh fortą. Ir tiems, kurie to nedaro, jūs, vaikinai, praleisite vaizdingą kraštovaizdį ir upių frontus, todėl tai jūsų praradimas. Pratapgarh fortas yra viena iš būtinų vietų Mahabaleshwar. Tai didžiojo mūšio tarp Šivaji Maharadžo ir Afzal Khano simbolis. Afzal Khan yra palaidotas apatinėje Pratapgarh forto dalyje. Bet jei nesidomite nė vienu iš aukščiau išvardytų dalykų, tuomet galite apsilankyti Pratapgarh forte, kuriame rasite vaizdingų grožybių, kurias jis pristato, nes iš jo atsiveria vaizdas į Neera ir Koyna upių krantus, o tai taip pat yra didžiulis malonumas archeologams ir studentams.

11. Vilsono taškas:

wilson-point_mahabaleshwar-turistinės vietos

„Wilson Point“ taip pat gana dažnai žinomas kaip saulėtekio taškas. Iki šiol aš neįsivaizduoju, kodėl žmonės skiria saulėlydžio ir saulėtekio taškus, nes abu galite gerai matyti per tą pačią saulėlydžio vietą arba saulėtekio tašką, tačiau dėl to reikia diskutuoti. „Wilson Point“ yra kvapą gniaužiantis geras ilgiems pasivaikščiojimams, važinėjimui dviračiu ir akivaizdžiai saulėtekiui bei saulėlydžiui. „Wilson Point“ ne tik yra saulėtekio taškas, bet ir vaišins jus įvairiais gamtos skanėstais. Magiškas vaizdas užšaldys laiką ir būsite pasiklydęs savo mistinėse mintyse. Taigi žmonės, pamišę dėl asmenukių ir šeimos nuotraukų, „Wilson Point“ tikrai yra vieta, kurią turėtumėte aplankyti.

12. Lodviko taškas:

lodwick-point_mahabaleshwar-turistinės vietos

Ši vieta pavadinta vieno laimingiausių tėvelių generolo Lodwicko vardu, kuris pirmasis įkopė į šią kalną pėsčiomis, o jo sūnus jo garbei pastatė memorialą. Nors tai tik istorijos pamoka, iš tikrųjų Lodviko taškas labiau garsėja praturtinančia gamtos patirtimi, demonstruojančia įvairius drabužius, tokius kaip miškai, slėniai ir pan. Vaizdas yra kvapą gniaužiantis, o merginoms išraiška būtų „wow“. Lodwick Point yra viena iš geriausių Mahabaleshwar turistų lankomų vietų.

13. Tapola:

tapola-lake_mahabaleshwar-tourist-places

Tapola yra gražus Mahabaleshwar ežeras, suformuotas Koynos upės. Tiesą sakant, šioje vietoje galite nuveikti tik du dalykus: pasivažinėjimą vandeniu ir lankymąsi vietose, į kurias galima patekti tik per šį vandens telkinį. Jei jums patinka ežerai ir vandens telkiniai, tai jums tinkama vieta, nes šis ežeras yra gana didžiulis ir daug gražių scenų gali būti užfiksuotas važiuojant vandeniu.

14. Dhobi kriokliai:

dhobi-waterfalls_mahabaleshwar-tourist-places

Dhobi kriokliai yra viena iš vietų netoli Mahabaleshwar. Žmonėms, kenčiantiems nuo didelio kelionių nuovargio, ir žmonėms, norintiems ramiai praleisti laiką, Dhobi kriokliai yra jūsų vieta. Kartu su kvapą gniaužiančiu krioklio vaizdu taip pat pamatysite nuostabius vešliai žalius slėnius. Tai daugiau iškylų ​​vieta nei turizmo karštoji vieta, tačiau vis dėlto galėsite pajusti ramybę ir ramybę, apimančią Dhobi krioklius.

15. Heleno taškas:

helens-point_mahabaleshwar-turistinės vietos

„Fotografijos svarbesnės už prisiminimus“ – tai tendencija, vykstanti su dabartine karta. Laimei, „Helen’s Point“ yra vieta, kur galima sukurti prisiminimus ir vaizdingą grožį užfiksuoti miniatiūriniame fotoaparato objektyve. Heleno taškas, labiau žinomas kaip Mėlynasis slėnis, yra įvairių natūralių egzotiškų scenų, tokių kaip žali laukai, miškai, tekantys vandenys ir daug kitų, grupė, priversianti jus jaustis taip, lyg praeitumėte. Taigi gamtos mylėtojams ir poroms „Helen’s Point“ yra viena geriausių vietų Mahabaleshwar mieste

Tai buvo vienos šauniausių mahabaleshwar turistų vietų. Taigi, ko jūs laukiate? Ilgai atostogaukite ir suplanuokite kelionę su draugais ar šeima ir ištirkite šias nuostabias vietas.