Rišikešas buvo pripažintas dievų kraštu. Tai didžiausia taikos, ramybės ir dvasingumo vieta. Raminantys ir pamaldūs Gango upės vandenys, nuostabūs ir gražūs kalnai bei ramus ir švelnus oras, supantis nuostabią vietą, pritraukė tūkstančius lankytojų ir turistų iš viso pasaulio. Tai ne tik viena geriausių lankytinų vietų šiauriniame Indijos regione, bet ir ideali vieta visiems sporto mėgėjams. Jei planuojate atostogauti į Rišikešą, siūlome ištirti šias vietas. Jų praleisti tikrai neverta.

Rišikešas yra puiki vieta aplankyti, jei ieškote ramybės ir ramybės nuo kasdienio streso ir nusivylimo smalsių akių. Rišikešas ne tik apipintas daugybe meditacijos sričių, bet ir turi daug turistų lankomų vietų, daugiausia skirtas linksmintis ir atleisti jus nuo streso, kuris šiandien jaudina visus. Yra daug vietų, kurias reikia pamatyti, ir daugybė dalykų, kuriuos reikia padaryti, todėl tai yra viena iš geriausių pramogų Himalajų papėdėje įvairaus amžiaus žmonėms.

Nuostabios Rishikesh turistų lankomos vietos:

Rišikešas yra viena garsiausių turistų lankomų vietų turistams. Šis straipsnis parengė 15 nuostabių turistų lankomų vietų Rišikeše sąrašą, kad galėtumėte planuoti kelionę.

1. Ram Jhula:

Turistų lankomos vietos Rišikeše

Ram Jhula yra Rišikešo šiaurėje, Muni Ki Reti. Jis buvo pastatytas 1986 metais ir yra laikomas pagrindiniu Rišikešo orientyru. Čia rasite garsių induistų ašramų ir religinių centrų, tokių kaip Swargashram ir Sivananda ašramas. Šventyklos čia taip pat yra gana gerai žinomos ir populiarios.

2. Neelkanth Mahadev šventykla:

neelkanth-mahadev-temple_rishikesh-tourist-places

Neelkanth Mahadev šventykla buvo pastatyta Rishikesh Pauri Garhwal rajone. Ši šventykla yra nepaprastai įspūdinga. Verta atkreipti dėmesį į stilių ir architektūrą. Jie atspindi turtingą induistų kultūrą, papročius ir tradicijas. Jis skirtas Viešpačiui Šivai ir jį tikrai turėtų aplankyti visi jo bhaktos ir pasekėjai. ši šventykla yra viena garsiausių turistų lankomų vietų Rišikeše.

3. Lakšmanas Jhula:

lakshman-jhula_rishikesh-tourist-places

Rishikesh Lakshman Jhula yra puiki ir įspūdinga vieta visiems užsienio turistams ir lankytojams. Tvirtas geležinis tiltas, pastatytas per taikųjį Gangą, yra nuostabus ir gražus. Ramus pasivaikščiojimas su brangiu žmogumi tikrai padarys jūsų dieną nepamirštamą ir nostalgišką.

4. Radžaji nacionalinis parkas:

Radžaji nacionalinis parkas yra Indijos nacionalinis parkas, esantis netoli Himalajų papėdės, Rišikeše. Jis apima maždaug tris Uttarakhando rajonus – ideali vieta visiems laukinės gamtos ir gyvūnų mylėtojams. Didelė ir unikali gyvūnų kolekcija tikrai maloniai nustebins, o kelionė į safarį padarys kelionę nepamirštamą.

5. „Jumpin Heights“:

jumpin-heights_rishikesh-tourist-places

Jei esate sporto mėgėjas ar nuotykių entuziastas, nepraleiskite progos šokti į Rishikesh aukštumas. Šokinėti nuo uolėtos uolos tikrai gali atrodyti baisu, bet tikrai labai smagu. Tačiau, jei bijote aukščio, atmerkite akis. Laikydami juos atvirus, galite nugalėti tikslą atsikratyti šios neracionalios baimės. Tai labai nuotykių turistų vieta aplink Rishikesh.

6. Triveni Ghat:

triveni-ghat_rishikesh-tourist-places

Triveni Ghat yra švenčiausia Rišikešo vieta. Jei norite maudytis šventuose vandenyse ir praleisti laiką absoliučioje tyloje, Triveni Ghat yra vieta, kurioje turėtumėte būti. Taip pat galite apsilankyti čia vykdomose maldos sesijose. Vaizdas tikrai nuostabus ir stebuklingas, kai tūkstančiai žmonių ateina su degančiomis dijomis rankose. Čia tikrai patirsite kažką naujo ir gražaus.

7. Bharat Mandir:

bharat-mandir_rishikesh-turistinės vietos

Bharat Mandir buvo pastatytas XII amžiuje ir iš tikrųjų yra labai sena šventykla. Jame yra keletas puikių istorinių kasinėjimų, tokių kaip statulos, puodai ir senos monetos. Ji skirta Viešpačiui Šivai, ją garbina tūkstančiai vietinių Indijos gyventojų ir užsienio svečių.

8. Geeta Bhawan:

geeta-bhawan_rishikesh-tourist-places

Kaip Indijos turistas, jei norite sužinoti daugiau apie Mahabharatą ar Ramajaną, nedvejodami apsilankykite šioje seniausioje Rišikešo vietoje. Tai padės jums iš naujo atrasti senąją induizmo filosofiją ir mitologiją ir iš tikrųjų daug sužinoti.

9. Rishi Kund:

rishi-kund_rishikesh-tourist-places

Garsioji ir gražioji deivė Yamuna, pripildžiusi šio rezervuaro vandeniu po to, kai buvo patenkinta šventojo Kubzo maldomis, yra išties mistinis reginys. Rishi Kund yra viena gražiausių ir puikiausių turistų lankomų vietų Rišikeše.

10. Haridvaras:

haridwar_rishikesh-tourist-places

Viena geriausių lankytinų vietų Rišikeše, norint pasiekti ramybės jausmą, haridwar yra ne tik mėgstamiausia turistų lankoma vieta, bet ir gyvena daugybe žmonių, kurie priėmė labai ramų ir taikų gyvenimo būdą. Apsuptas vešlios žalumos, plačiai paplitusios atviros erdvės ir puiki vieta pailsėti daugeliui problemų, „haridwar“, kaip ir daugelis kitų, yra ideali turistų vieta įtemptam protui.

11. Šivpuri:

shivpuri_rishikesh-tourist-places

Įsikūręs visai šalia Radžastano, Gwalior rajone, vėlgi yra puiki turistų lankoma vieta, kurioje visa teritorija yra padengta religinėmis šventyklomis, žaluma, paveldo objektais ir daug daugiau. Šivpuri rajonas, užimantis daugiau nei 10 000 km plotą, yra labai gerai žinomas šalies paveldo miestas, kuris kasmet pritraukia tūkstančius žmonių. Šiv šventykla Chhatari kelyje yra pagrindinė šio miesto atrakcija, po kurios eina turistų kaimas ir buriavimo klubas, todėl tai yra viena garsiausių rishikešo lankytinų vietų.

12. „The Beatles Ashram“:

beatles-ashram_rishikesh-tourist-places

„The Beatles“ ašramas, pervadintas po to, kai „The Beatles“ 1958 m. Vieną produktyviausių laikotarpių aplankė ašramą, kad būtų liudininkas Maharishi Mahesh jogo mokymų, „The Beatles ašramas“ yra puiki turistų vieta, jei esate rimtas „The Beatles“ gerbėjas. „The Beatles“ aplankė Rišikešo vietovę, sužinojęs apie modernesnius pažiūrus į maharišų mokymus, susijusius su Indijos dvasingumu. Rishi mokymai yra palaikomi net ir šiandien, o vieta yra puiki aplinka žmonėms, norintiems atsikratyti krūvio nuo pečių, pasirenkant lankytinas vietas Rišikeše.

13. Neer Garh krioklys:

neer-garh-waterfall_rishikesh-tourist-places

Kriokliai visada buvo puikus turistų traukos objektas, ypač kai šias vietas dengia vešli žaluma ir ramios vietos. Neer Garh krioklys yra viena iš tokių vietų, kuriose yra puiki aplinka su gėlu vandeniu, esanti 2 km į šiaurę nuo Lakšmano Džulos ir kurią galima pasiekti po 2 km žygio per vešlią džiunglių žalumą, todėl tai yra viena iš palankiausių Rišikešo turistų vietų..

14. Swarg Ashram:

swarg-ashram_rishikesh-tourist-places

Įsikūręs Himalajų papėdėje, gražiose Rišikešo vietovėse, swarg ašramas yra vaizdinga vieta stresui patiriančiai sielai. Jame yra idealus daugelio meditacijos namelių išdėstymas, kad galėtumėte ramiai ir ramiai susitikti su savo vidumi. „The Beatles“ galerija yra vieta, kurią reikia aplankyti ašrame, pagerbiant „The Beatles“ apsilankymą 1958 m.

15. Narendra Nagar:

narendra-nagar_rishikesh-tourist-places

Tai maža kalnelio stotis, itin garsi joga ir meditacijos įgyvendinimu, leidžiančiu šiek tiek pailsėti, kad susipažintumėte su vidine ramybe. Tai labai garsus jogos meditacijos kurortas, po kurio atsiveria nuostabūs kraštovaizdžiai ir gaivus oras ištisus metus, todėl tai yra viena patogiausių vietų pamatyti Rišikeše.

Ieškodami puikios vietos atsipalaiduoti ir mėgautis tobula diena nuo saulėtekio iki saulėlydžio nuo kasdienio gyvenimo problemų, visada galite pasitikėti kai kuriomis geriausiomis rishikešo turistinėmis vietomis, kurios yra plačiai paplitusi Himalajai.