Tailandas yra viena populiariausių ir gražiausių turistų vietų visame Tailande. Ši vieta yra ne tik egzotiška, bet ir daugybė vietų, kurias galite aplankyti. Vaizdingi paplūdimiai ir turtingas Tailando žmonių gyvenimo būdas bei kultūra daro šią šalį tokią nuostabią. Tai ne tik vieta, kur galite mėgautis ir švęsti su šeima, bet ir tyrinėti Tailando grožį bei nuostabias savybes.

Visada galite aplankyti šiaurinį Tailando regioną, kurį supa kalnai ir didžiulė flora bei fauna. Arba galite aplankyti miestus ir pasimėgauti nuostabiausiomis makaronų salotomis. Jūs netgi galite apsipirkti su draugu ir nusipirkti nuostabių produktų už prieinamą kainą arba tiesiog nueiti į Tai SPA ir atsipalaiduoti visą dieną. Tiesą sakant, ši vieta suteikia jums galimybę visą gyvenimą. Norėdami sužinoti daugiau apie Tailandą, skaitykite šį straipsnį, kuriame pateikiama dešimt priežasčių, kodėl turėtumėte čia atvykti.

Nuostabios Tailando turistų lankomos vietos:

Šis straipsnis kartu su nuotraukomis paaiškina nuostabių turistinių vietų grožį. Žemiau mes pateikėme 15 geriausių Tailando turistų lankomų vietų sąrašą.

1. Bankokas:

Bankoko turistinės vietos Tailande

Atogrąžų paplūdimiai, prašmatnūs prekybos centrai, prabangūs karališkieji rūmai, senoviniai griuvėsiai, puošnios šventyklos ir kai kurie spalvingiausi naktiniai klubai pasaulyje yra Bankokas, kurį būtina aplankyti keliaujantiems entuziastams. Bankokas, kuris dažniausiai yra daugelio lankytojų maršrutų pradžioje, yra modernus miestas, turintis turtingą kultūros paveldą. Yra 5 pagrindinės priežastys, kodėl turėtumėte aplankyti Bankoką. Tai: kultūra, maistas, paplūdimiai, apsipirkimas ir naktinis gyvenimas.

Bankokas yra Tailando sostinė ir beveik visi keliautojai praeis pro šį gražų miestą, kai čia atvyks pirmieji. Ši vieta yra populiariausia turistinė vieta visame Tailande. Nors Bankokas užsitarnavo blogą reputaciją dėl oro taršos ir eismo problemų, vis tiek galite čia atvykti atostogauti, nes jame yra daug daugiau. Tai įvairios budistų šventyklos, kurias galite aplankyti, taip pat įspūdingi prekybos centrai ir unikali veikla, kuria galite mėgautis.

2. Puketas:

phuket_thailand-tourist-places

Kita kelionių kryptis Tailande yra Puketas. Šioje vietoje yra keletas gražiausių paplūdimių, kuriuos kada nors matysite visoje Azijoje. Tiesą sakant, ši vieta yra nuostabi. Vaizdingas grožis ir vaizdingi vaizdai jus stebins ir padarys jūsų kelionę nepamirštamą. Nesijaudinkite dėl apgyvendinimo, nes čia esantys kurortai yra puikūs, o žmonės vienodai svetingi. Pasaulio lygio aukso kursai, Simono kabareto pasirodymai ir „Phuket Fantasea“ šou yra tai, ko nenorite praleisti..

3. Pataja:

pattaya_thailand-tourist-places

Pataja yra paplūdimio kurortas, esantis visai šalia nuostabaus Bankoko miesto. Galite atvykti čia bet kuriuo metų laiku ir vis tiek patirti nuostabų ir didžiulį jūrų turtų, kuriuos ši vieta gali pasiūlyti, plėtrą. Tačiau apie Patają galite sužinoti daugiau nei paplūdimiai. Taip, aš kalbu apie linksmą ir entuziastingą naktinį gyvenimą. Čia yra daug alaus barų ir klubų ir yra kitų įstaigų, kuriose turistai gali susimaišyti su gražiai atrodančiomis tailandietėmis, dirbančiomis ten. Dauguma turistų nori čia praleisti daugiau laiko. Ir jie gali pasakyti, kad tai yra viena iš geriausių Tailando turistų lankomų vietų.

4. Samui:

samui_thailand-tourist-places

Samui yra nuostabi atogrąžų sala, esanti rytinėje Tailando pakrantėje. Paplūdimiai čia yra nuostabūs ir tikriausiai geriausi, kokius tik rasite. Populiariausi paplūdimiai yra Koh Samui ir Chaweng paplūdimiai. Lamai paplūdimys ir Didžiojo Budos paplūdimys taip pat žinomi dėl savo užburiančio grožio ir švelnaus oro. Tailande galite rasti puikių kurortų ir viešbučių, o naktinis gyvenimas čia nuostabus. Nepamirškite su draugais išgerti alaus bokalo vietiniame bare. Esu tikras, kad tai bus verta.

5. Čiangmajus:

chiang-mai_thailand-tourist-places

Kitas turistų lankomas Tailando objektas, kurį turime paminėti, yra Chiang Mai. Ši vieta suteiks jums visiškai kitokią patirtį visais lygmenimis. Jis skirtas tiems, kurie nori aplankyti turtingą Chiang Mai kultūrą ir kalvų gentis. Galite leistis į jodinėjimą drambliais, žygius pėsčiomis, plaustais ir mėgautis šios vietos jums siūlomu gamtos grožiu ir nuostabiomis vietomis. Geriausias laikas aplankyti šią vietą yra Tailando Naujųjų metų festivalis. Kiekvieną dieną iš Bankoko į Chiang Mai vyksta daugybė skrydžių. Taigi atvykę čia būtinai užsisakykite bilietus. Tai viena gausiausiai lankomų Tailando turizmo vietų.

6. Smaragdinio Budos šventykla:

temple-of-the-the-the-the-emerald-buddha_thailand-tourist-places

Kaip visi žinome, Tailandas yra budistinė šalis ir žmonės čia labai atsidavę savo tikėjimui ir religijai. Dėl tokio atsidavimo buvo pastatyta tiek daug budistų šventyklų. Tačiau topo viršūnėje yra Smaragdinio Budos šventykla. Jei to nematėte, praleidote kažką ypatingo. Visi svarbūs karališkosios šeimos klausimai vyksta šioje šventykloje. Jis turi gražų architektūros meną, kuris padarys jūsų kelionę daug įsimintinesnę.

7. Didieji rūmai:

the-grand-palace_thailand-tourist-places

Didieji rūmai, pastatyti 1782 m., Yra nuostabių pastatų kompleksas Bankoko centre, yra pagrindinis turistų traukos objektas. Rūmai, kurie anksčiau buvo oficiali Siamo karalių rezidencija, dabar naudojami tik oficialiems tikslams ir yra atviri lankytojams. Didžiuosiuose rūmuose yra Wat Phra Kaew šventykla, kuri yra švenčiausia Tailando šventykla, kurioje saugomas Phra Kaew Morakot (Smaragdinis Buda) – šventas Budos atvaizdas, kruopščiai iškaltas iš vieno smaragdo bloko..

8. Jimo Thompsono namas:

the-jim-thompson-house_thailand-tourist-places

Jimo Thompsono namas, muziejus Bankoke, kuris yra įvairių senų tailandietiškų struktūrų kompleksas, kurį 1950–1960 m. Surinko amerikiečių verslininkas Jimas Thompsonas iš visų Tailando vietų, taip pat yra kultūrinė atrakcija, kurią tikrai verta aplankyti.

9. Damnoen Saduak:

damnoen-saduak_thailand-tourist-places

Kaip visi žinome, Tailandas garsėja plaukiojančiomis rinkomis. Garsiausia iš visų plaukiojančių rinkų – „Damnoen Saduak“, kuri dažniausiai būna geriausia anksti ryte, kol atvyksta minios ir kyla dienos karštis, ir toliau siūlo autentišką Tailando plaukiojančios rinkos patirtį. Tai yra viena iš geriausių turistų lankomų vietų Tailande su mažomis vietinio turgaus valtimis.

10. Chatuchako turgus:

chatuchak-market_thailand-tourist-places

Netoli Bankoko esantis „Chatuchak“ turgus, esantis maždaug 32 akrų plote, siūlo turbūt labiausiai jaudinančią, chaotišką ir gyvą apsipirkimo patirtį, kokią tik galima turėti bet kurioje pasaulio vietoje. Šioje rinkoje galite susidurti su viskuo – nuo vinilinių plokštelių ir karoliukų iki šarvų kostiumų ir gyvų jūrų arklių. Neįmanomas dalykas čia tikrai yra įmanomas.

11. Indros aikštė:

indra-square_thailand-tourist-places

Indros aikštė arba Indros turgus yra populiarus, gerbiamas vidaus prekybos centras, kuriame yra daugiau nei 300 didmeninės ir mažmeninės prekybos vietų. Kadangi visas prekes galima įsigyti didmeninėmis kainomis, žmonės čia plūsta pirkti aukščiausios kokybės produktų pigiai. Tai yra viena iš geriausių vietinių turistų lankomų vietų Tailande, kuri siūlo daugiau apsipirkti jūsų kelionės metu.

12. Alkazaras:

alcazar_thailand-tourist-places

Paprastai žinomas kaip „Alcazar Cabaret“, alcazaras iš pradžių buvo įkurtas 1981 m. Lapkričio 8 d. Dabar „Alcazar“ yra žinomas visame pasaulyje ir įgijo geriausią transvestitų kabareto pasirodymą Tailande. Tai viena istoriškiausių lankytinų vietų Tailande, kuri su jumis sakys „Oho“.

13. Koralų sala:

coral-island_thailand-tourist-places

Trumpai pasiplaukioję laivu į vakarus nuo Patajos, pateksite į nuostabius Koh Larno ar Koralų salos paplūdimius, kurie suteikia gaivų tempą nuo linksmo Patajos paplūdimių dinamiškumo ir puikiai tinka vienai dienai. Šis paplūdimys, kuris anksčiau buvo žvejų kaimelis, gali pasigirti kristaliniu mėlynu vandeniu, kuriame gausu jūros ir koralų. Deginimasis šiame paplūdimyje gali suteikti jums tobulas aukso spalvas, nei norite.

14. „Hat Yai“:

hat-yai_thailand-tourist-places

Hat Yai, kuris yra didžiausias Songkhla provincijos miestas, yra ketvirtas pagal dydį Tailando miestas. Jį dažnai lanko keliautojai, keliaujantys į ir iš Malaizijos, o tai suteikia jai kosmopolitišką jausmą. Tai gerai žinomas tajų žmonių stebuklų centras, medicinos centras ir apsipirkimo prieglobstis. tai itin populiari turistų vieta Malaizijos ir Singapūro gyventojams.

15. Wat Arun:

wat-arun_thailand-tourist-places

Wat Arun, kuris paprastai žinomas kaip Wat Chaeng, yra vakariniame Chao Phraya upės krante. Tai viena nuostabiausių Bankoko šventyklų tiek dėl savo upės kranto, tiek dėl to, kad jos dizainas labai skiriasi nuo kitų Bankoko šventyklų. Wat Arun yra viena iš gražiausių turistų lankomų vietų Tailande, kuri gali suteikti nuostabios patirties. Wat Arun arba aušros šventykla iš dalies sudaryta iš ryškiai dekoruotų bokštų ir didingai stovi virš nuostabių Chao Phraya upės vandenų.

Wat Arun yra beveik priešais Wat Pho, todėl jį labai lengva pasiekti. Įėjimas į šventyklą yra 100 batų ir yra atviras kasdien nuo 08:30 iki 17:30.

Tailandas yra viena geriausių turistų vietų pasaulyje. Tai tikrai būtina aplankyti, net jei nesate aistringas keliautojas. Žinoma, šios Tailando turistinės vietos tiesiog suteikė jums dar vieną priežastį apsilankyti šioje vietoje!