Uttarakhandas yra Šiaurės Indijos valstija, o tai reiškia „Dievų žemė“. Jame yra Himalajai ir daugybė turistų vietų, todėl tai yra viena iš labiausiai mėgstamų kelionių valstijų. Jis yra tik 170 km nuo Delio, o valstybė driekiasi nuo Himalajų papėdės iki Nepalo ir Kinijos sienų. Didžioji valstybė turi du padalinius, vadinamus Garhwal ir Kumaon. Čia yra 15 geriausių turistų lankomų vietų Uttarakhande kartu su toliau išvardytomis nuotraukomis.

Įžymios turistų vietos Uttarakhande, kurias galima pamatyti su vaizdais:

1. Nainital:

nainital-lake_uttarakhand-tourist-places

„Nainital“ yra Kumaono regione ir yra 1938 metrai virš jūros lygio. Dėl savo nuostabių ežerų jis populiariai vadinamas „Indijos ežerų rajonu“. Garsiausias ir privalomas visų Nainitalo turistų apsilankymas yra Naini ežeras. Nainital zoologijos sodas, prekybos centrai, restoranai yra keletas vietų, kuriose turistai norėtų apsilankyti.

2. Jim Corbett nacionalinis parkas:

jim-corbett-national-park_uttarakhand-tourist-places

Jim Corbett nacionalinis parkas yra Nainital mieste ir yra seniausias Indijos nacionalinis parkas, įkurtas 1936 m. Jis buvo pavadintas garsaus gamtosaugininko ir autoriaus Jimo Corbetto, kuris padėjo kuriant parką, vardu. Parke yra 488 augalų rūšys, o laukinėje gamtoje – tigrai, drambliai, skraidanti lapė, chitalis, Indijos pangolinas ir kt. Bei daugiau nei 600 paukščių rūšių.

3. Mussoorie:

mussoorie_uttarakhand-turistinės vietos

Mussorie yra kalvos stotis, esanti 2000 metrų virš jūros lygio. Jis yra Himalajų papėdėje ir yra toks gražus, kad buvo pavadintas Kalvų karaliene. Šioje vietovėje gausu augalo pavadinimo „mansoor“, iš kurio vietovė ir gavo savo pavadinimą. Vieta yra švari ir žalia su nuostabia flora ir fauna. Labiausiai mėgstama turistų vieta yra Doono slėnis.

4. Badrinatas:

badrinath_uttarakhand-turistinės vietos

Badrinatas yra religinis hinduistų miestas. Pagrindinė atrakcija čia yra Badrinath šventykla, kuri buvo skirta Viešpačiui Višnu ir vienai iš 108 šventųjų Vaišnavitų šventovių. Čia garbinama 15 stabų ir visi jie buvo pagaminti iš juodo akmens. Tai yra viena iš geriausių ir geriausių turistų lankomų vietų Uttarakhando valstijoje Indijoje.

5. Auli:

auli_uttarakhand-turistinės vietos

„Auli“ yra Chamoli rajone, Garhwal regione. Tai reiškia pievą jų regionine kalba, kuri vasarą pasirodo gražiai žalia, o žiemą yra padengta sniegu ir idealiai tinka slidinėti.

6. Mukteshwar:

mukteshwar_uttarakhand-turistinės vietos

Mukteshwar yra raminanti vieta, esanti 2285 metrų aukštyje Nainital. Jis gavo savo pavadinimą iš garsiosios Mukteshwar Dham šventyklos. Jis yra daugiau nei 350 metų ir buvo sukurtas lordui Šivai. Šventykla yra kalno viršuje ir iš jos atsiveria gražus vaizdas į žemiau esantį miestą ir Himalajus. Galite mėgautis savo šeima ir skirti jums geriausią laiką su gražia atmosfera.

7. Haridvaras:

haridwar_uttarakhand-tourist-places

„Haridwar“ reiškia „vartai į Dievą“ ir yra laikoma viena iš septynių šventų induistų vietų Indijoje. Jis yra Gango upės krantuose ir yra ten, kur upė leidžiasi lygumų link. Dauguma Indijos ir kitų Azijos šalių gyventojų nori aplankyti šią šventą vietą Utarakhande.

8. Lansdowne:

lansdowne_uttarakhand-turistinės vietos

Lansdowne yra rami kalnų stotis, kurią mėgsta turistai, nes ji yra lengvai pasiekiama, nes transporto priemonėmis galima važiuoti keliais, skirtingai nei kelios kitos kalvos stotys. Jis yra 1700 metrų virš jūros lygio ir yra pilnas mėlynos pušies ir ąžuolo miškų. Tai viena iš geriausių ir nuostabiausių gamtos vietų Utarakhande. Čia galima rasti daugybę bažnyčių, ir galima sakyti, kad šioje vietoje dominuoja krikščionys, o ne kiti žmonės. Lansdowne rajone taip pat yra daug vandens telkinių. plaukiojimas valtimis ir žygiai čia taip pat yra viena geriausių pramogų.

9. Harsilis:

harsil_uttarakhand-turistinės vietos

Harsilis yra tylus ir ramus, vaizdingas, įsikūręs ant Bhagirathi upės kranto ir yra 2620 metrų virš jūros lygio. Tai yra tarp tankių deodarų miškų, kuriuose gyvena gražūs paukščiai. Čia yra žygių maršrutai, skirti nuotykių ieškotojams, o apylinkės tinka žmonėms, mėgstantiems medituoti ir jogą.

10. Kausani:

kausani_uttarakhand-turistinės vietos

Kausani yra vešliai žalia kalva, esanti 1890 metrų aukštyje ir garsi, iš jos atsiveria kvapą gniaužiantys vaizdai į didingus Himalajus. Gražesni yra spygliuočių medžiai, esantys visame kalne. Tai yra viena iš nuostabių vietų Utarakhande, kur galima pasimėgauti gamta, iš kurios atsiveria gražiausias vaizdas ir vėsus oras.

11. Rišikešas:

rishikesh_uttarakhand-tourist-places

Tai viena geriausių turistų vietų Uttarakhande ir populiari dėl savo vaizdingo grožio. Ši vieta taip pat žinoma kaip garsi žygių vieta. Žmonės atvyksta iš visos šalies aplankyti šios vietos. Aplinkinis vaizdas alsuoja gamtos grožiu ir kalnais. Ten yra daug vietos įvairioms veikloms atlikti. Žmonės čia ras amžiną ramybę ir galima sakyti, kad tai yra viena geriausių vietų Uttarakhande. Ši vieta taip pat yra gerai žinoma jogos vieta. Daugybė žmonių atsikelia anksti ryte ir užlipa į šią vietą tik tam, kad atliktų jogą.

12. Dehradunas:

dehradun_uttarakhand-turistinės vietos

Dehradunas yra viena iš geriausių Uttarakhando vietų. Ši vieta yra populiari dėl savo natūralaus grožio įvairovės dėl daugybės čia esančių miškų. Prekybos vietos šioje vietoje taip pat yra gana įdomios, taip pat čia yra daug vietų, kuriose galima apsigyventi. Galima sakyti, kad vieta yra gerai pastatytas miestas, joje yra daug puikių švietimo įstaigų, kurios pritraukia čia mokytis jaunus berniukus ir mergaites. Galima sakyti, kad tai viena geriausių Uttarakhand turistų vietų. „Dehradun“ yra garsi medaus mėnesio vieta Uttarakhande, kurią poros lanko ištisus metus.

13. Almora Hill stotis:

almora-hill-station_uttarakhand-tourist-places

Almora yra viena iš geriausių religinių vietų Uttarakhande, taip pat viena geriausių vietų Uttarakhande. Šios vietos yra populiari medaus mėnesio vieta ir žmonės lanko šią vietą iš visos Indijos. Vieta traukia turistus dėl savo natūralaus grožio ir išlaikymo kokybės, kad lankytojai būtų aprūpinti nuostabiomis galimybėmis laikinai apsigyventi. Keliavimas kuprine ir šventyklos lankymas yra viena garsiausių pramogų šioje vietoje. Almora yra tikrai populiari vieta Uttarakhande ir, pasak ten buvusių žmonių, tai yra viena geriausių vietų Uttarakhande..

14. Bageshwar:

bageshwar_uttarakhand-tourist-places

Tai nėra kaip Lansdowne juosta Kolkata. Tai iš tikrųjų yra viena iš geriausių vietų pamatyti Uttarakhande ir galima sakyti, kad tai yra viena iš religingiausių šios valstijos vietų. Vieta alsuoja šventyklomis, taip pat galima sakyti, kad tai garsi medaus mėnesio veikla. Vieta garsėja savo gamtos grožiu ir aplinkiniais kraštovaizdžiais. Šios vietos kokybė, be jokios abejonės, yra nepaprasta ir čia yra įvairių patogumų klientams..

15. Gangotri:

gangotri_uttarakhand-turistinės vietos

Vieta garsėja įspūdinga aplinka ir šalta atmosfera. Žmonės lankosi šioje vietoje dėl upių ir ledynų. Taip pat yra krioklių, kurie pritraukia klientus. Vieta yra pilna turistų lankomų vietų ir daug vietų, kad patenkintų jūsų potraukį nuotykiams. Žmonės, mėgstantys tyrinėti, įsimylės šią vietą ir nenorės išvykti. Negalima sakyti, kad ji yra populiari kaip medaus mėnesio svetainė, tačiau ji tikrai turi daug kitų veiklų ir galimybių žmonėms pasiūlyti.

Šios vietos upės yra tokios gražios, kad Vyriausybė pasirūpino čia pastatyti keletą suolų ir sėdimų vietų, kad turistai galėtų smagiai apsilankyti šioje vietoje. Indijos turizmo vyriausybė padarė puikų darbą, paversdama tai viena geriausių turistų vietų Uttarakhande. Vienas garsiausių šios vietos lankytinų vietų yra Gangotri šventykla.