Dubajus yra ne tik pirkėjų rojus ar turtingųjų įžymybių vieta, bet ir labai kosmopolitiškas miestas, turintis savo gyvybingumą ir malonumą. Miestas turi kažką visiems, nuo vaikų iki senjorų ir niekam kada nors nusivylęs čia apsilankęs.

Vaikams ir šeimoms būtinas vandens parkas „Wild Wadi“, kuriame gausu pasivažinėjimų, kurie verčia adrenaliną ir proto užburia. Šeimoms, didelėms ir mažoms, patiktų daugybė ekskursijų variantų – nuo smėlėtų dykumų iki smėlio paplūdimių, Al Mamzar par ar net garsiojo Jumeira paplūdimio ir parko. pramogavo irgi.

Nuveskite savo mažuosius į garsiąją „KidZania“, kur vaikai gali vaidinti mėgstamus personažus arba būti tokiais, kokie nori būti, policininkais ar gaisrininkais. Tai interaktyvus miestas, sukurtas išlaikant jaunų žmonių dėmesį ir mąstyseną. „Creek“ parkas garsėja gyvūnų mylėtojais, ir jei jums patinka pūkuoti angelai, turėtumėte būti čia, kad pamatytumėte juos savo gimtosiose buveinėse. Taip pat galite nuvykti ir aplankyti garsųjį Dubajaus dykumos apsaugos draustinį ir stebėti, kaip motina gamta rūpinasi savo jaunaisiais, tuo pat metu gana edukaciniais ir linksmais.?

dubai-turistinės vietos_dubai-turistinės vietos

Suaugusieji ir vyresnio amžiaus žmonės taip pat gali daug ką mėgautis Dubajuje, pavyzdžiui, ekskursijos po miestą ir dykumas, Jumerirah mečetė, kultūros ir tradicijų pažinimas ir pan. Eikite į grupę, kuri nuves jus į Dubajaus muziejų ir sužinosite daugiau apie miesto istoriją, arba būkite „Bur Dubai Abra“ prieplaukoje, kad praleistumėte įdomias akimirkas su savo artimaisiais. Čia galima pasivažinėti valtimis, o garsieji Dubajaus fontanai jus sužavės saulėlydžio metu ir vėlai naktį..

Jūs turite būti čia, kad visa tai patirtumėte, todėl mes sugalvojome geriausias vietas, kurias reikia patikrinti. Todėl skaitykite toliau ir būkite gerai informuoti apie tai. Čia yra keletas geriausių lankytinų vietų Dubajuje.

Nuostabios Dubajaus turistų lankomos vietos:

Dubajuje yra tiek daug natūralių turistinių vietų su gražiomis vietomis ir pramogomis. Čia yra 15 geriausių ir nuostabiausių turistų lankomų vietų Dubajuje, taip pat nuostabios lankytinos vietos.

1. Dubajaus fontanai:

dubai-fontanai_dubai-turistinės vietos

Pasimėgaukite muzikinėmis pramogomis šokančiuose fontanuose, šviesos šou ir vandens spektakliai neleis jums užsikabinti, o sūrus vakaro vėjas jus užklups. Šokių fontanai turi daug pagyrų savo pavadinimui ir jūsų vakarai būtų stebuklingi. Fontano vanduo pakyla iki 500 pėdų aukščio ir sutampa su mise-en scenomis tomis pačiomis linijomis, kurias rasite Bellagio fontanuose LAS VEGAS. Ateikite prie Burj Khalifa ežero ir kitą kartą tapkite šviesos, muzikos ir šokių vandens dalimi.

2. Delfinų įlanka:

Delfinų įlankos_dubai-turistinės vietos

Mylėkite delfinus, taip pat ir mes, todėl norėtume, kad jūs aplankytumėte Delfinų įlanką Dubajuje. Tai yra didžiausia arba, sakytume, didžiausia ir labai sudėtinga delfinų buveinė visame pasaulyje. Lankytojai gali pamatyti, kaip gyvena ir bendrauja delfinai, ir jūs. Vieta tinka visoms amžiaus grupėms ir, jei žinote, kaip plaukti, delfinai nori, kad būtumėte jų svečiai, šlapi ir žaismingi su jais sekliuose vandenyse. Čia taip pat galite nardyti ir smagiai praleisti laiką su mažais žinduoliais.

3. SMCCU šeicho Mohammedo kultūrinio supratimo centras:

smccu-sheikh-mohammed-centre-for-kultūrinis supratimas_dubai-turistines vietas

Dar kartą vaikai ir jauni paaugliai norėtų smagiai praleisti laiką, tačiau ir čia būtų linksma. Sveiki atvykę į garsųjį Šeicho Mohammedo kultūrinio supratimo centrą (SMCCU) – vietą, kurioje jaunimas daug sužinotų apie Dubajų religiniu ir kultūriniu požiūriu, papročius ir tradicijas. Tai yra vieta, kur interaktyvios sesijos ir programos yra įprasta, maistas namuose, ekskursijos po mečetę ir edukacinės programos, kuriose taip pat yra linksmybių ir mokymosi.

4. Dubajus: Burj Khalifa:

dubai-burj-khalifa_dubai-tourist-places

Didinga ir šiuolaikinės architektūros stebuklas, „Burj Khalifa“ yra zona, kurioje visą parą veikia daugybė prekybos centrų, viešbučių ir pramogų. „Burj Khalifa“ yra aukščiausias architektūros paminklas visame plačiame pasaulyje ir turi savo lauko apžvalgos aikštelę „The Top“, kuri yra 124 -ame pastato aukšte. Stebėjimo aikštelėje vienas būtų prie garsiojo „Teleskopo“, kuriame realiu laiku galėtumėte pamatyti, kaip atrodo aplinkiniai, kaip atrodo ereliai. Čia pajusite orų skirtumus, keičiasi kraštovaizdis ir dar daugiau.

5. „Dubai Marina“ jachtų klubas:

dubai-marina-yacht-club_dubai-tourist-places

Dubajaus ar naujojo Dubajaus mylimasis, DMYC arba Dubajaus Marina jachtų klubas yra žinomas ir garsus. Čia tie, kurie turi privačias jachtas, įgyja narystę, tačiau tai neturėtų trukdyti ten vykti ir apsilankyti. Turistai plūsta į šią vietą, norėdami pasimėgauti ilgais pasivažinėjimais kanalu (visi 3,5 km) ir pasirinkti jachtą iš daugiau nei penkių šimtų. Ši vieta yra viena garsiausių ir nuostabiausių turistų lankomų vietų Dubajuje.

6. Dubajaus dykumos apsaugos draustinis:

dubai-dykumos konservavimo rezervatas_dubai-turistinės vietos

Trokštantys ramaus dykumos safario, laukinės gamtos, ekskursijos po nacionalinį parką Dubajuje, Dubajaus dykumos apsaugos draustinis jums tai suteiks ir dar daugiau. Tai saugoma zona, skirta saugoti ir turi natūralią vidaus ekosistemą dykumos linijose. Ši sritis yra gerai žinoma ir yra Tarptautinės gamtos apsaugos sąjungos narė, taip pat pripažinta Jungtinių Tautų aplinkosaugos programoje. Lankytojai ras įvairių augalų rūšių, gyvūnų ir paukščių, roplių ir taip, garsųjį arabų oriksą.

7. Jodinėjimo centras „Al Sahra“:

al-sahra-jojimo centras_dubai-turistinės vietos

Oazės viduryje esantis jojimo centras „Al Sahra“ teikia visas paslaugas tiems, kurie mėgsta važiuoti. Didelės turistų grupės plūsta rajone, kad gautų daug jojimo poreikių, o centras taip pat yra orientuotas į klientus ir draugiškas. Įsivaizduokite, kad atostogaudami Dubajuje esate vieni geriausių žirgų ir mokotės iš ekspertų, kaip valdyti vadžias? Įdomu ir nepakartojama, ar ne? Yra užsiėmimų, skirtų patyrusiems ir pradedantiesiems lenktynininkams, aplink yra daug piešimo priemonių ir instruktorių. Taip pat turėtumėte įsitraukti į kupranugarių susitikimo programą, kuri yra populiari tarp vietinių ir tarptautinių turistų. Trumpai tariant, jojimo centras „Al Sahra“ – tai vieta, kurioje sužinosite vieną iš Dubajaus tradicijų – jodinėjimą žirgais!!

8. Dubajaus muziejus:

dubai-museum_dubai-tourist-places

Al-Fahidi forte esančios sienos yra pastatytos tradiciniais koralų blokais ir laikomos kartu su kalkėmis. „Rankenos“ palaiko viršutinius medinius polius. Lubos pagamintos iš palmių priekio, purvo ir gipso. Tai gyvybiškai svarbus miesto muziejus. Įspūdingi seni Emyratų ir Dubajaus žemėlapiai yra ryškiai dekoruoti prie įėjimo. Kieme yra keletas tradicinių valčių ir palmių lapų namas su vėjo bokštu. Nuostabiame muziejuje eksponuojami įvairūs ginklai, muzikos instrumentai ir eksponatai, vaizduojantys emyratų gyvenimo būdą.

9. Šeicho Saeedo Al-Maktoumo namas:

sheikh-saeed-al-maktoum-house_dubai-tourist-places

Šeicho Saeedo Al Maktoumo rezidencija buvo pertvarkyta į muziejų, kuriame smulkiai plėtojama arabų architektūra. Viduje yra Dubajaus istorinių nuotraukų ir dokumentų muziejaus eksponatai. Žvejybos, perlų ir valčių statybos nuotraukos sudaro muziejaus jūrinį sparną. Visame pastate dedamos raidos, žemėlapiai ir besivystančių emyratų monetos.

10. Džumeiros mečetė:

jumeirah-mečetė_dubai-turistinės vietos

Tai viena gražiausių Dubajaus mečečių. Puikus islamo architektūros pavyzdys Jumeirah mečetė yra viena gražiausių vietų. Su gražiomis, bet subtiliomis detalėmis. Mečetės grožis atgyja pro prožektorius vakare. Turistų apsilankymas šioje vietoje yra skirtas geriau suprasti musulmonų tikėjimą. Šis grožio dalykas yra neabejotina vieta pamatyti Dubajuje.

11. Deira Souks:

deira-souks_dubai-tourist-places

Deira yra viena iš geriausių ir nuostabiausių Dubajaus turistų lankomų vietų. Tradicinėmis prekyvietėmis garsėjanti „Deira“ nuolat pilna žmonių. Čia galima įsigyti visų rūšių prieskonių su didžiuliais maišeliais smilkalų, kmynų, paprikos, šafrano, žagrenių ir čiobrelių. Aukso rinka čia yra garsiausia aukso rinka pasaulyje. Ši didžiulė vietinių turgų platybė yra neabejotina vieta Dubajuje.

12. Bastakijos mečetė:

bastakiya-mečetė_dubai-turistinės vietos

Bastakijos mečetė yra viena gražiausių ir draugiškiausių Dubajaus mečečių. Išskirtinis grotelių darbas, kuriame išsamiai aprašytas baltas fasadas, daro jį dar gražesnį. Taip pat galite pamatyti Dubajaus miesto sienų liekanas, pastatytas XIX amžiaus viduryje iš gipso ir koralų.

13. Paveldo ir nardymo kaimas:

paveldo ir nardymo kaimo_dubai-turistinės vietos

Architektūrinis, kultūrinis ir jūrinis paveldas rodomas „Heritage and Divingf Village“, kuriame rodomi nardymo perlai ir dhow pastatai. Tradicinio beduino ir pakrančių kaimo gyvenimo rekreacija kartu su persiškais namais, kavinė ir nedidelis turgus, kuriame keramikai ir audėjai praktikuoja savo darbą ir stato prekystalius. Taip pat atliekami vietiniai muzikos ir šokių pasirodymai.

14. Dubajaus akvariumas:

dubai-aquarium_dubai-tourist-places

Tai viena iš populiariausių Dubajaus turistų lankomų vietų. Jame gyvena 140 rūšių jūros rūšių, išsidėsčiusių prekybos centro „Dubai Mall“ pirmame aukšte. Be prekybos centro vaizdų, į povandeninį zoologijos sodą taip pat galite vaikščioti akvariumo tuneliais. Ekskursijos stikliniu laivu taip pat yra labai populiarios tarp turistų. Čia taip pat galite užsiimti paviršiniu nardymu narvuose ir nardyti su rykliais. „Dubai Mall“ pirmame aukšte yra 140 jūrų rūšių rūšių.

15. Džumeiros paplūdimys:

Jumeirah-Beach_dubai-tourist-places

Jumeirah yra viena iš geriausių turistų lankomų vietų Dubajuje. Jumeirah paplūdimys yra gražus balto smėlio paplūdimys. Tai viena populiariausių vietų Dubajuje. Paplūdimyje siūlomi gaivieji gėrimai, pavyzdžiui, gultai, restoranai ir vandens sporto operatoriai. Ten galite slidinėti vandens motociklais..

Dubajus taip pat turi keletą nuostabių parduotuvių vietų. Vieta yra šiuolaikinės architektūros reiškinys. Kelionių entuziastai gali pasigrožėti nuostabiomis Dubajaus lankytinomis vietomis. Kelionė į Dubajų neturi būti brangus ar varginantis reikalas. Pasitarkite su savo kelionių agentu dėl pigių pasiūlymų ir aukštos kokybės pasitenkinimo šiandien.