Tamil Nadu Kanyakumari rajonas yra piečiausia Indijos pusiasalio viršūnė. Vieta žinoma iš savo paplūdimių, kalvų ir upių. Rajonas turi kultūros, architektūros, Pietų Indijos tradicijų derinį ir kt. Komorino kyšulys, kuriame susitinka trys vandens telkiniai, yra pagrindinis visų turistų traukos objektas..

Geriausios turistų lankomos vietos Kanyakumari rajone:

Žemiau pateikiame gražių ir geriausių lankytinų vietų Kanyakumari lankytinų vietų sąrašą, kuris puikiai praleis laiką jūsų kelionės metu.

1. Mahatmos Gandžio memorialas:

mahatma-gandhi-memorial_kanyakumari-turistines vietas

Mahatmos Gandžio memorialas buvo pastatytas tautos Tėvo Mahatmos Gandžio garbei. Memorialas buvo pastatytas netrukus po nepriklausomybės ir taip pat po Gandhiji mirties. Jo pelenai ten buvo laikomi kurį laiką, kol buvo išmesti į jūrą iš Kanyakumari.

2. Thirparappu krioklys:

thirparappu-falls_kanyakumari-turistinės vietos

Thirparappu yra krioklys, siūlantis gražų vaizdingą vaizdą. Krioklys nusileidžia nuo Kodayar upės. Lengviausias būdas nuvykti į krioklį ekskursijai ar nuotykių kupinai dienai būtų per Nagercoil kaimą. Dauguma turistų sakė, kad ši vieta yra viena iš įdomiausių lankytinų vietų Kanyakumari.

3. Thiruvalluvar statula:

thiruvalluvar-statue_kanyakumari-tourist-places

Thiruvalluvar yra nemirtingas Pietų Indijos poetas. Jis gyveno kažkur maždaug 2 amžiuje prieš mūsų erą – 8 a. Archeologai atrado jo raštus ir įrodymus, kad jis gyveno. Jo atminimui buvo padaryta Thiruvalluvar statula. Pjedestalas, ant kurio stovi statula, yra apie 38 pėdų aukščio, o statula ant jo – 95 pėdų aukščio.

4. Tirunelveli:

tirunelveli_kanyakumari-turistines vietas

Tirunelveli yra mažas miestas, kuriame žmonės keliauja iš Kanyakumari daugiausia dėl šventyklų ir istorinių vietų. Svarbiausios traukos šventyklos čia yra Muruga šventykla, Tenkasi ir Sankarankovil. Jame taip pat yra garsus krioklys, vadinamas Courtallam, ir vasaros sezono metu yra perpildytas. Žinoma, kad vanduo turi gydomųjų savybių.

5. Padmanabhapuramo rūmai:

padmanabhapuram-palace_kanyakumari-tourist-places

Padmanabhapuramo rūmai yra vienas iš Indijos rūmų, simbolizuojantis kultūros paveldą ir įvairovę. Unikaliausia šių rūmų dalis yra ta, kad jie buvo visiškai pagaminti iš medžio, o ne iš kitų medžiagų. Kerala vyriausybė rūpinasi rūmais ir kiekvieną dieną pritraukia daugiau nei 100 lankytojų. Jis buvo pažymėtas kaip vienas iš 10 geriausių pasaulio rūmų. Be jokios abejonės, tai viena gražiausių vietų Kanyakumari rajone.

6. Udayagiri fortas:

udayagiri-caves_kanyakumari-tourist-places

Udayagiri fortas yra senovinis fortas, kuriame gausu istorijos. Fortas buvo pastatytas gynybai maždaug 1600 m. Olandai XVIII amžiuje užėmė fortą ir tada pavadino jį De Lannoy fortu. Dalis forto šiuo metu priklauso biologinės įvairovės parkui ir pritraukia daug turistų. Jūsų kelionė niekada neišsipildė, neapsilankę šiame nuostabų reginį traukiančiame objekte.

7. Sanguthurai paplūdimys:

sanguthurai-beach_kanyakumari-turistinės vietos

Indijos vandenyno jėga jaučiama Sanguthurai paplūdimyje; tai graži vieta, pilna balto smėlio ir atrodo tobula pakrantė. Iš šios vietos kartais matoma Vivekananda uola, taip pat baltas stulpas, išsikišęs iš jūros. Temperatūra leidžia greitai pasinerti į vandenis, ypač vasarą.

8. Šv. Ksavero bažnyčia:

st-xaviers-bažnyčia_kanyakumari-turistinės vietos

Kadangi Indija kažkada priklausė britams, jie čia taip pat pastatė daug bažnyčių, todėl šalis tampa dar kosmopolitiškesnė. Šv. Ksavero bažnyčia yra viena garsiausių pietų bažnyčių. Ji buvo pastatyta 1600 m., Šv. Pranciškaus Ksavero, o bažnyčia tebėra istorinė vieta per šimtmečius.

9. Vaško muziejus:

vaškas-muziejus_kanyakumari-turistinės vietos

Vaško muziejus yra unikalus iš fortų, paminklų ir muziejų. Jį sudaro svarbios figūros iš Indijos istorijos, iš kurių buvo padarytos vaškinės statulos, kad jos atrodytų tikroviškai ir amžinai liktų gyvos žmonių mintyse. Vaško muziejus yra viena iš nuostabių lankytinų turistų lankomų vietų Kanyakumari, kuri nudžiugins, kai pamatysite tą vietą.

10. Thirunanthikarai urvo šventykla:

thirunanthikarai-urvas-šventykla_kanyakumari-turistinės vietos

Thirunanthikarai urvo šventykla yra senovinė šventykla, veikianti kaip simbolinis Indijos religijos ir kultūros ramstis. Urvo šventykloje buvo daug skulptūrų, kurios šiuo metu yra išnykusios. Dabar jie priklauso Indijos archeologijos tarnybai. Tai viena iš labiausiai lankytinų vietų Kanyakumari.

11. Vivekananda uolos memorialas:

vivekananda-rock-memorial_kanyakumari-tourist-places

Swami Vivekananda memorialas yra įkvėpimo šaltinis ir grynumo simbolis visai tautai. Tai būtina vieta religingiems žmonėms ir gerbėjams. Tai rodo tautos architektūrinį mišinį ir yra viena geriausių turistų vietų Kanyakumari.

12. Kanyakumari paplūdimys:

kanyakumari-beach_kanyakumari-tourist-places

Įsikūręs pačiame pietiniame Indijos pusiasalio gale, Kanyakumari paplūdimys yra aukščiausia turistinė vieta Kanyakumari. Nors vaikščioti šiuo paplūdimiu nėra lengva, iš švyturio atsiveria puikus vaizdas, todėl varginantis pasivaikščiojimas to vertas. Iš švyturio matosi Arabijos jūros, Bengalijos įlankos ir Indijos vandenyno sąjunga, kuri džiugina akis, ypač saulėtekio ir saulėlydžio metu. Tai viena iš geriausių Kanyakumari turistų vietų.

13. „Mathur“ akvedukas:

mathur-aqueduct_kanyakumari-tourist-places

Taigi, gaukite tai: akvedukas, pastatytas virš upės, apsuptos įvairiausių medžių, sustiprintas 28 stulpų, todėl tai yra didžiausias akvedukas Azijoje! Pakanka pasakyti, tiesa? Ši vieta pranoksta visas kitas Kanyakumari lankytinas vietas. Iš „Mathur“ akveduko atsiveria fantastiškas vaizdas iš apačios tekančios Pahruli upės.

14. „Baywatch“ pramogų parkas:

baywatch-amusement-park_kanyakumari-tourist-places

Jis kupinas linksmų pasivažinėjimų suaugusiems ir vaikams. Vandens temų pramogų parkas, puikiai tinkantis vasaros atostogų metu. Joje gausu neįtikėtinų pasivažinėjimų. Niekada nepraleiskite šios įdomios turistų lankomos vietos Kanyakumari rajone.

15. Courtallam Falls:

courtallam-falls_kanyakumari-turistinės vietos

Įsikūręs vakariniuose Tamil Nadu gatuose, „The Courtallam Falls“ yra svarbi turistų vieta. Teka per vaistažolių mišką, sakoma, kad jis turi gydomųjų galių. Pats Courtallam miestas turi daugybę gamtos grožio. Tai viena iš pagrindinių lankytinų vietų netoli Kanyakumari.

16. Thanumalayan šventykla:

thanumalayan-temple_kanyakumari-turistinės vietos

Ši šventykla, įkurta XVII a., Turi gražių skulptūrų ir yra svarbi induistų šventykla. Keturi muzikiniai stulpai, iškirpti iš vieno akmens, yra jos architektūros akcentas ir laikomas architektūros pasiekimu.

17. Kanyakumari šventykla:

kanyakumari-temple_kanyakumari-tourist-places

Paprastai žinoma kaip Bhagavathi Amano šventykla, ji yra netoli vietos, kur susitinka trys vandens telkiniai. Indijos vandenynas, Arabijos jūra ir Bengalijos įlanka. Ši šventykla yra žinoma dėl savo pompastiškos „Navratri“ šventės. Šios šventės metu deivė gražiai dekoruotu laivu iškeliauja į vandenyną, kur susitinka trys jūros ir šventės metu šventyklą aplanko daugiau nei 10 000 žmonių.

18. Suchindramo šventykla:

suchindram-temple_kanyakumari-tourist-places

Suchindramas yra šventyklų miestas, kuriame yra beveik 15 šventyklų. Visos 15 šventyklų turi puikias legendas ir įdomias istorijas apie jų kilmę. Kai kurios pagrindinės šventyklos turi didingai pakeltus įėjimus. Be paties Suchindramo miesto, netoliese yra daug kitų induistų šventyklų.

19. Vaizdų bokštas ir teleskopo namas:

view-tower-and-telescope-house_kanyakumari-tourist-places

Iš apžvalgos bokšto atsiveria visiška visų paplūdimių panorama ir vandenynų suartėjimas. Jokio laiko nepakanka stebint nuostabius saulėtekius ir saulėlydžius iš apžvalgos bokšto. Jei apsilankysite šioje turistinėje Kanyakumari vietoje, kuri visada džiugina.

Kanyakumari, taip pat žinomas kaip Komorino kyšulys, yra puiki turistų aplinka su daugybe restoranų ir apgyvendinimo vietų, kur yra daugybė paplūdimių ir trijų vandenynų sąjunga, todėl tai yra visų laikų mėgstamiausia turistų vieta. Nepraleiskite šių nuostabių lankytinų vietų Kanyakmari mieste.