Ieškote penkių brangiausių pasaulio miestų? Remiantis apklausų sąrašu, prieš priimant bet kokią išvadą atsižvelgiama į daugelį veiksnių. Atsižvelgiama į daugiau nei 160 paslaugų, produktų, drabužių ir komunalinių paslaugų palyginimą. Kiti svarbūs svarbūs svarbūs veiksniai yra naftos kainų kilimas ir valiutos svyravimai. Būsto kaina vaidina labai svarbų vaidmenį nustatant kiekvieno miesto rangą. Remiantis visų apklausų duomenimis, Niujorkas naudojamas kaip pagrindinis miestas ir palyginamas Niujorkas su visais kitais miestais. Žemiau išvardyti 5 brangiausi šiais metais reitinguojami miestai.

Geriausi pasaulio miestai:

1. Singapūras:

Singapūras

Singapūras laikomas brangiausiu pasaulio miestu. Pastaruosius 2 metus iš eilės ji išliko aukščiausioje pozicijoje. Remiantis tyrimo ataskaitomis, Singapūras yra 11% brangesnis nei Niujorkas, kalbant apie pagrindinius maisto produktus. 50% brangiau perkant drabužius ir 3 kartus brangiau transportuojant. Būstas Singapūre tiesiog nėra brangus, bet nepakeliamas. Kavos puodelis paprastam vyrui atrodo šiek tiek per brangus.

2. Paryžius:

Paryžius

Remiantis daugybe tyrimų ir indeksų ataskaitų, Prancūzijos sostinė linkusi užimti antrąją poziciją. Filmas ar gėrimas užeigoje Paryžiuje yra labai brangus. Tai daro įtaką daugelio žmonių, ypač turistų, biudžetui. Nors miestas yra nepaprastai gražus ir traukia žmones iš toli. Tiesiog įsitikinkite, kad apsipirkinėję drabužiai ir bakalėjos tikrai gali jus nuliūdinti. Be apsipirkimo, gražios miesto lankytinos vietos taip pat yra labai brangios. Būstas čia tikrai brangus. Taigi pagalvokite prieš įeidami į šią Prancūzijos sostinę.

3. Oslas:

Oslas

Oslas užima trečią vietą pagal brangiausių pasaulio miestų sąrašą. Oslas laikomas pasauliniu miestu. Prekių ir paslaugų kainos yra tikrai labai didelės, palyginti su kitais pasaulio miestais. Būsto rinka Norvegijoje tikrai yra labai brangi. Oslas taip pat yra jūrų laiko žinių centras. Atrodo, kad čia gyvenančių žmonių gyvenimo lygis yra labai aukštas.

4. Ciurichas:

Ciurichas

Ciurichas yra vienas brangiausių pasaulio miestų. Pragyvenimo išlaidos čia yra gana didelės dėl didelio valiutų paplitimo. Apskritai būstas, transportas, maistas ir prekės, Ciurichas atrodo labai brangus ir brangus. Daugelis žmonių gali to nežinoti, tačiau Ciurichas yra labai brangus, norint apsistoti ir įsikurti šioje šalies dalyje. Taigi, jei planuojate pirkti ar investuoti į Ciuricho nekilnojamąjį turtą, tikrai turite patikrinti savo santaupas.

5. Sidnėjus:

Sidnėjus

Šis Australijos miestas yra penktas brangiausias pasaulio miestas: Sidnėjus. Žmonėms tikrai sunku patikėti, kad gyventi Sidnėjuje yra brangiau nei Melburne. Pragyvenimo išlaidos Australijoje taip išaugo, nes Australijos doleris nepaprastai pakilo dolerio atžvilgiu. Įprasti maisto produktai, tokie kaip duona ir kava, atrodo labai brangūs. Būsto rinka yra labai didelė. Taigi prieš pirkdami dviejų miegamųjų butą, tikrai turite išsiaiškinti faktus ir skaičius.

Pragyvenimo išlaidos yra svarbus veiksnys, lemiantis kiekvieno miesto rangą. Kiekvieno miesto rangas kasmet keičiasi. Pateiktas sąrašas yra naujausias ir pagrįstas apklausa, atlikta 2015 m.