Asamas yra Šiaurės Rytų Indijos valstija ir yra viena iš septynių Indijos seserų valstijų. Jis atrodo kaip ištemptas paukštis ir susideda iš trijų pagrindinių geografinių vietovių, ty Brahmaputros slėnio, Barako slėnio ir Šiaurės Cacharo kalvų. Asamas yra gamtos grožis, turintis daugybę floros ir faunos. Jis turi labai gerą vietą ir yra lengvai pasiekiamas, o tai yra privalumas turistams. Žemiau pateikiame 8 geriausias Asamo turistų lankomas vietas su nuotraukomis.

Turite aplankyti Asamo turizmo vietas:

1. Guwahati:

Guwahati lankytinos vietos Asamas

Asamo sostinė yra Gvahati, ji taip pat yra svarbiausia ir judriausia vieta Šiaurės rytuose. Tai yra vienas iš regionų, į kurį patenka geri turistai, nes yra lengvai pasiekiamas ir prieinami visi turistams reikalingi poreikiai. Kamakhya šventykla, kurios paveikslėlis yra žemiau, yra vienas labai įdomus ir šventas turistų lankomas objektas. Išskyrus tai, kad turime Dighali Pukhuri, Shankardev Kala Shetra taip pat yra daug kitų šventyklų.

2. Hajo:

Hajo istorinės Asamo vietos

Hajo yra Kamrup rajone, Brahmaputros upės pakrantėje. Guhwahati yra vos už 24 km. Ši vieta yra islamo, budizmo ir induizmo mišinys, joje yra daug senovinių ir viduramžių šventyklų bei mečečių. Tai įrodo mūsų šalies vienybės įvairovę. Dvi garsiausios viso Hajo dalys yra Hayagrib Madhab, kuriame yra Viešpaties Budos relikvijos ir Po Meka, Pir Giasuddin pastatyta mečetė..

3. Kazirangos nacionalinis parkas:

Kazirangos nacionalinis parkas

Kazirangos nacionalinis parkas yra vienas iš garsiausių pasaulio paveldo objektų. Visi, lankantys Asamą, turi atvykti į parką, garsėjantį savo garbingais raganosiais ir tigrais. Tai gerai apsaugotas ir išsaugotas zoologijos sodas ir buvo paskelbtas Tigro draustiniu. Parke taip pat yra vis daugiau dramblių, laukinių buivolų, paukščių ir kt.

4. Sibsagaras:

Sibsagaro lankytinos vietos Asamas

Sibsagaras yra vieta, kuri populiari dėl Ahomo rūmų ir paminklų. Tai Asamo rajonas, kuris pirmauja arbatos ir aliejaus gamyboje. Pavadinimas „Sibsagar“ kilęs iš nuostabaus tanko. Šioje vietoje yra daug istorinių vietų, Rang Ghar, Kareng Gharm, Šivos šventykla ir kt. Į ją lengvai pasieksite autobusu iš Guvahačio.

5. Tezpur:

Tezpur turistinė vieta Asame

Tezpur yra senas miestas, esantis šiauriniuose Brahmaputros krantuose. Miestas yra visiškai vaizdingas grožis ir traukia sodus, ežerus, kalvas ir senovines vietas. Mahabhairavo ir Viešpaties Šivos šventyklos yra dvi garsios šventyklos. Yra vieta, kur turistai gali pamatyti vaizduojamąjį meną skulptūrose, žinomą kaip Da Parbatia. Žemiau esančiame paveikslėlyje yra laiptai, vedantys į Anzigaro kalvas Tezpure.

6. Majuli:

Majuli Assam garsios lankytinos vietos

Majuli yra didžiausia pasaulyje upių sala, esanti Brahmaputros upės viduryje. Žmonės čia seka vaišnavų kultūrą, o Majuliuose yra daug satrų (vienuolynų). Satros yra vietos, kuriose žmonės sužino apie pagrindinę Asamo kultūrą, savo dvasinius įsitikinimus ir įvairias meno formas, išsaugotas nuo ankstyvųjų Satrų..

7. Arbatos plantacija Jorhat mieste:

Arbatos plantacija Jorhat mieste

Asamas siūlo tapti didžiausiu arbatos gamybos regionu Indijoje. Jis daugiausia auginamas Brahmaputros slėnyje. Jorhatas yra miesto centre, todėl visi, apsistoję Jorhat mieste, privalo aplankyti šį slėnio regioną. Ji vadinama „pasaulio arbatos sostine“ dėl plataus plantacijos ploto ir aukštos arbatos kokybės..

8. Haflong:

Haflong kelionių vietos Asame

Haflongas yra kalvų mieste, kuriame yra dvi pagrindinės turistų lankomos vietos – Haflongo ežeras ir Jatinga. Jis yra centre, o Jatinga yra dar apie 9 km. Jatinga yra paslaptinga vieta, kurioje yra nepaaiškinamų atsakymų, kodėl migruojantys paukščiai ten nusižudo. Kasmet nuo rugpjūčio iki lapkričio paukščiai migruoja ir atvyksta čia tik nusižudyti!