Kenija geriausiai žinoma dėl klasikinių „Savanna Safaris“. Šalyje yra didžiulis kontrastas su desertais, sniegu, mišku, atviromis žemėmis, gėlo vandens ežerais ir tt. Laukinės gamtos safariai yra paklausiausi turistų lankomi objektai Kenijoje, tačiau žygiai Kenijos kalnuose taip pat nėra neįprasti. Turistams taip pat patiks snorkeling, balionai, slidinėjimo vandenys, atsipalaidavimas paplūdimiuose ir kt.

Kenijos turistinės vietos:

1. Nakuru ežeras:

ežeras-nakuru_kenya-turistinės vietos

Nakuru ežeras yra seklus ežeras Kenijos širdyje. Jame yra dumblių perteklius, todėl čia skraido daugybė flamingų. Turistams gali pasisekti vienu metu pamatyti net milijoną flamingų, todėl vietos vadinamos didžiausiu paukščių reginiu pasaulyje.

2. Masai Mara saulėlydis:

masai-mara-sunset_kenya-tourist-places

Maasai Mara yra populiarus parkas, kuriame liepos ir rugpjūčio mėnesiais gyvena daug gyventojų ir migruoja laukiniai paukščiai. Toje vietoje taip pat gyvena daugybė gyvūnų. Vaizdas, kai saulė leidžiasi ir gyvūnai gali būti matomi jo atspindyje, suteikia kvapą gniaužiantį momentą visiems ten esantiems turistams.

3. Lamu sala:

lamu-island_kenya-tourist-places

Lamu sala yra šalies Lamu salyne ir yra garsi turistų vieta. Lamu miestas yra seniausias Kenijos miestas, todėl bėgant metams jis išlaikė savo žavesį. Lamu salą galima pasiekti tik alėjomis ir pėsčiųjų takais, nes per ją negali važiuoti jokia motorinė transporto priemonė. Miesto gyventojai dažniausiai vaikšto pėsčiomis, keliauja valtimis ar asilais.

4. Pragaro vartai:

hells-gate_kenya-tourist-places

Pragaro vartų nacionalinis parkas yra nedidelis parkas, pavadintas dėl skardžių skilimo. Kadaise jis buvo ežero intakas ir buvo išradingas Rifto slėnio žmonėms. Tai unikalus laukinės gamtos parkas tarp visų kitų, nes galite vaikščioti ar važiuoti dviračiu be gidų. Vaizdingas vaizdas yra gražus, jame yra daugybė gyvūnų, tokių kaip liūtai, leopardai, gepardai ir kt.

5. Tsavo nacionalinis parkas:

tsavo-national-park_kenya-tourist-places

„Tsavo“ yra didžiausias iš visų Kenijos nacionalinių parkų ir taip pat vienas didžiausių pasaulyje. Dėl didžiulės teritorijos, kurią ji apima, kelias buvo padalintas į vakarų ir rytų pusę. Tai yra viena vieta, kuri puikiai tinka tiems, kurie ieško vienatvės ir ramybės, taip pat mato gyvūnų dykumą tarp nedidelės augalijos smėlėtose žemėse.

6. Kenijos kalnas:

mount-kenya_kenya-tourist-places

Kenijos kalnas yra aukščiausias šalies kalnas ir antras aukščiausias Afrikos žemyne, kurio aukštis yra 17 057 pėdos. Iš kalno atsiveria vaizdingas vaizdas, jo viršūnė padengta sniegu ir šlaitai padengti miškais. Užlipti ant kalno sunku, tačiau ideali vieta žygeiviams yra šis kalnas, kuris gali jiems suteikti didžiulį malonumą ir pasitenkinimą.

7. Malindis:

malindi_kenya-turistinės vietos

Malindi yra įvadas į Kenijos pakrantės turistų lankytinas vietas. Jame yra koralų rifai ir gražūs paplūdimiai, kuriuos kranto krištolo skaidrumo mėlynas vanduo. Žmonės mėgsta plaukioti banglente, snorkeliuoti, žvejoti giliavandenėje jūroje arba tiesiog ramiai praleisti laiką krante, kurdami smėlio pilis. Malindyje yra jūrų nacionalinis parkas, skirtas apsaugoti įvairias žuvis ir laukinius vandenis.

8. Nairobio nacionalinis parkas:

nairobio nacionalinis parkas_kenya-turistinės vietos

Nairobio nacionalinis parkas yra laukinė gamta metropolio mieste su nuostabiu vaizdingu dangoraižių vaizdu. Nepaisant to, kad didmiestyje yra nedidelis zoologijos sodas, jis vis dar pakelia galvą ir teigia, kad čia yra didžiausias saugomų gyvūnų skaičius. Zebra, gnu, raganosiai yra vieni paklausiausių zoologijos sodo gyvūnų.

9. Rifto slėnis:

rift-slėnis_kenya-turistinės vietos

Rifto slėnis yra vienas iš labiausiai lankomų slėnių Kenijoje dėl savo nuostabios vaizdingos. Jis driekiasi nuo Negyvosios jūros iki Mozambiko ir beveik eina per visą Keniją.

Tikimės, kad jums patiko šios geriausios Kenijos turistinės vietos! palikite savo komentarą.