Bangladešas yra valstybė, esanti Pietų Azijoje. Jame yra labai intriguojantis kultūros, architektūros, stiliaus ir užburiančio grožio derinys. Žalios žemės ūkio paskirties žemės, gražūs paplūdimiai, paminklai ir upės – tai, ko tikrai nenorėsite praleisti. Dauguma miestų buvo papuošti daugybe gražių sodų ir muziejų, todėl ši vieta ypatinga atostogoms ir turizmo tikslams. Kai kurios geriausios iki šiol matytos vietos buvo įtrauktos į šias pastraipas.

1. Paharpur:

Paharpur Bangladešas-turistinės vietos

Bangladešo Paharpuras buvo pripažintas aukščiausia budistų mokymosi vieta. Juose yra puikių vienuolynų ir muziejų, kuriuose yra vertų dėmesio objektų, tokių kaip keramika, užrašai, terakotos lentos ir skirtingų induistų dievų bei deivių atvaizdai. Tai geriausia vieta tiems, kurie nekantrauja susipažinti su Bangladešo papročiais ir tradicijomis.

2. Daka:

dhaka_bangladesh-tourist-places

Daka yra Bangladešo sostinė. Ji kasmet aplanko tūkstančius keliautojų ir yra viena geriausių lankytinų vietų Bangladeše. Kadangi ji yra sostinė, ji yra gerai išvystyta ir taip pat laikoma komercinės, kultūros, prekybos, švietimo, ekonominės ir politinės veiklos centru.

3. Radžašas:

rajshahi_bangladesh-tourist-places

Bangladešo Rajshahi yra gerai žinomas dėl savo mangų, ličio ir gryno šilko. Šilko gaminiai čia yra gana pagrįsti, o daugybė archeologinių vietų tikrai padės jums sužinoti ir suprasti daugiau apie šalį. Radžašas yra Padmos upės pakrantėje ir yra tikras grožis. Tai yra geriausios Bangladešo turistinės vietos.

4. Mahasthangarh:

mahasthangarh_bangladesh-tourist-places

Mahasthrangarh yra seniausia ir labiausiai pripažinta Bangladešo archeologinė vietovė. Čia gausu istorinių šventyklų, muziejų ir paminklų, kuriuos tikrai reikia aplankyti. Čia labai verta paminėti Shah Sultan Bulki Maheswary šventoves, kurios daro šią vietą gerai žinomą ir žinomą. Tai nuostabios Bangladešo turistinės vietos.

5. Pagrindinis:

mainamati_bangladesh-tourist-places

Mainamati kalvų šlaituose yra daug detalių ir informacijos apie didžiąją budistų civilizaciją. Jame yra keletas geriausių muziejų, kuriuose yra puikių archeologinių radinių, tokių kaip skrynios, monetos, papuošalai, indai, keramika, stupos ir budistiniai užrašai.

6. Kuakata:

kuakata_bangladesh-tourist-places

Bangladešas yra ne tik nuostabios mados, istorijos, tradicijų ir papročių šalis, bet ir geriausia vieta romantiškiems ir nuostabiems paplūdimiams. Bangladešo Kuakata paplūdimys yra tas, kuriame tikrai galite nuvykti trumpoms atostogoms. Virtuvė čia nuostabi, o oras visada švelnus ir malonus. Atvykę į šią vietą turėsite geriausią galimybę stebėti nuostabius saulėlydžius. Pasivaikščiokite su draugais anksti ryte šiame paplūdimyje bus nuostabi patirtis. Tai nuostabios Bangladešo turistinės vietos

7. „Sundarbans“:

sundarbans_bangladesh-tourist-places

„Sundarbans“ yra maždaug 320 kilometrų nuo Dakos. Tai 6000 kv. Km deltinių pelkių ir miškų. Geriausi atrakcionai čia yra laukinė gamta ir unikalios rūšys, ypač karališkasis Bengalijos tigras. Gepardai, lokiai, hienos, beždžionės ir pitonai ir kai kurie paprasti gyvūnai, kuriuos pamatysite čia. Šioje vietoje taip pat yra keletas svečių namų, kuriuose galite mėgautis ir atsipalaiduoti su šeima.

8. Sylhet:

sylhet_bangladesh-tourist-places

Sylhet yra gražus slėnis Bangladeše, žinomas dėl nuostabių arbatos plantacijų. Jo ananasų plantacijos, arbatos sodai, apelsinų giraitės ir karšti miškai yra keletas svarbių dalykų, kuriuos rasite čia. Ši vieta taip pat žinoma dėl didžiojo musulmonų šventojo, vardu Hazrat Shah Halal, kuris buvo pripažintas puikiu islamo bendruomenės lyderiu.

9. Čitagongas:

chittagong_bangladesh-tourist-places

Čitagongas yra antras pagal dydį Bangladešo miestas ir puiki vieta atostogoms. Jame yra keletas gražių paplūdimių, kalvų ir miškų, kurie yra pagrindinė atostogų mėgėjų vieta. Oras čia taip pat malonus.