Jei planuojate atostogauti ir ieškote puikios vietos, tuomet siūlome jums Damaną. Jie turi keletą nuostabiausių lankytinų vietų ir paplūdimių, kuriuos kada nors matysite. Čia yra sąrašas geriausių Damano vietų, kurias verta aplankyti ir kurių tikrai nereikėtų praleisti.

Turistų lankomos Damano vietos:

Džamporės paplūdimys:

daman-turistines vietas

Pagalvojus apie Damano turistų vietas, pirmas dalykas, kuris ateina į galvą, yra Džamporės paplūdimys. Jis geriausiai žinomas dėl savo Casuarina plantacijų ir idealiai tinka medaus mėnesio mėgėjams. Čia taip pat galite atvykti iškylai, jei norite. Nesugadintas vanduo, švelnus oras ir ilgi auksinio smėlio ruožai tikrai privers jus pamilti šią vietą.

Devkos paplūdimys:

devka-beach_daman-tourist-places

Damano Devkos paplūdimys yra dar vienas grožis. Vaizdingas šios vietos grožis ir ramybė tikrai privers jus įsimylėti jos apylinkes. Maistas čia valgomas, oras malonus. Atvykę į šią nuostabią vietą tikrai pašalinsite visą įtampą, su kuria susiduriate darbo dienomis.

Dievo Motinos bažnyčia:

bažnyčia-of-our-lady_daman-tourist-places

Damanas yra ne tik gerai žinomas dėl savo paplūdimių, bet ir dėl religinių vietų bei vietų. Viena iš jų – Dievo Motinos bažnyčia. Tai nepriekaištinga, graži ir nuostabi vieta aplankyti. Šios bažnyčios aplinka tikrai privers jus jaustis palaimintam ir pakelti dvasinį gyvenimą į visiškai naują lygį.

Panikotos fortas:

panikota-fort_daman-tourist-places

Jei kada nors pagalvojote apie tokią didingą ir menišką struktūrą, kuri sėkmingai atitiktų šalia jo esančio Damano jūros paplūdimio galią? Na, Panikotos fortas yra vienas iš to pavyzdžių. Į fortą galima patekti tik keliaujant laivu. Kelionė yra visiškai verta, nes šis fortas yra tikrai nuostabus ir nuostabus.

Diu muziejus:

diu-museum_daman-tourist-places

Diu muziejus Damanas yra viena iš pagrindinių Damano turistų lankomų vietų. Jis yra gerai pastatytas ir nuo pat įkūrimo jį aplankė daug žmonių. Jame yra keletas pagrindinių šedevrų ir puikiai tinka tiems, kurie nori mokytis ir tyrinėti Damano ir Diu kultūrą ir istoriją.

Šv. Jeronimo fortas:

jerome-fort_daman-tourist-places

Kai kurios įdomiausios Damano vietos gali būti fortai, o viena iš jų – Šv. Ši vieta yra viena iš tų vietų, kurių negalima praleisti. Menas, stilius ir struktūra yra didingi, unikalūs ir meniški. Akivaizdu, kad tai viena seniausių ir neįkainojamų Damano vietų.

Nagoa paplūdimys:

nagoa-beach_daman-tourist-places

Nagoa paplūdimys Daman yra vienas iš geriausių paplūdimių. Tai puikus turistų traukos objektas ir kasmet turi daugybę paplūdimių. Oras yra švelnus ištisus metus ir yra viena iš geriausių vietų atostogoms. Atvykę į šią Damano dalį tikrai paliksite gražių ir nuostabių prisiminimų.

Ghoghla paplūdimys:

ghoghla-beach_daman-tourist-places

Damano Ghogla paplūdimys yra romantiškas, ramus ir spalvingas. Peizažas yra absoliučiai pritrenkiantis. Šios vietos atmosfera yra tokia nuostabi, kad nenorėsite išvykti. Atvykti čia trumpoms atostogoms su šeima ir draugais tikrai bus verta.

Pauliaus bažnyčia:

st-pauls-church_daman-tourist-places

Pauliaus Damano bažnyčia yra dar viena gerai žinoma turistinė vieta ir religinė vieta. Jis apsuptas gražiai atrodančio sodo, jame yra daug medžių ir gėlių. Vaizdingas šios vietos grožis, ramybė ir rami gamta tikrai privers jus mėgautis ir mylėti šią kelionę.