Jharkhandas yra Rytų Indijos valstija. Pavadinimas „Jharkhand“ reiškia „Miškų žemė“, o valstijoje gausu mineralinių išteklių. Turizmas Jharkhande prisideda prie valstybės ekonomikos dalies. Į valstiją atvyksta daug užsieniečių, turizmo sektorius sparčiai vystėsi. Miškai, muziejai, laukinės gamtos draustiniai, religinės vietos ir kt. Traukia turistus.

1. Ranchi kalvos:

ranchi-hills_jharkhand-turistinės vietos

Rančis yra Jharkhando sostinė ir joje yra 50% visų mineralinių išteklių. Ranchi centre yra 2140 pėdų aukščio ir gražiai žalios spalvos kalva. Turistai mėgsta čia ramiai praleisti laiką, atokiau nuo judrių gatvių. Čia yra Viešpaties Šivos šventykla, kurioje per Šravaną perpildyta bhaktų.

2. Baidyanath Dham:

baidyanath-dham_jharkhand-tourist-places

Baidyanath Dham yra šventovė, skirta Lordui Šivai, stovi 72 pėdų nuo žemės ir turi piramidės formos bokštą. Šventykloje pastatyta veranda, nukreipta į šiaurę, o Viešpaties Šivos „lingamas“ yra nuplautas pienu ir vandeniu.

3. Saulės šventykla:

sun-temple_jharkhand-tourist-places

Saulės šventykla yra užburiantis grožis, kuris stebina turistus savo dizainu ir aplinkinėmis vietovėmis, esančiomis vaizdingos vaizdingos gamtos apsuptyje. Jį pastatė labdaros fondas, pavadintas sanskrito Viharu, vietoje netoli Bundu stendo, esančio Tata-Ranchi greitkelyje.

4. Dasamo krioklys:

dassam-falls_jharkhand-turistinės vietos

Kanchi upė nukrenta 144 pėdų žemyn, o krioklys vadinamas Dassamo kriokliu. Tai vienas iš labiausiai lankomų krioklių šiaurės rytuose, kuris traukia ne tik turistus iš Indijos, bet ir užsieniečius. „Dassam Falls“ yra netoli Taimara kaimo, Tata-Ranchi greitkelyje. Vandens garsas girdimas visur. Krioklys tinka ekskursijai į nuotykių kupiną iškylą.

5. Palamu fortai:

palamu-forts_jharkhand-tourist-places

Yra du fortai, esantys Aurangabado miškuose Sher Shah Suri kelyje netoli Daltonganj. Juos pastatė Čeronų dinastijos Vanvasi karaliai ir jie buvo pavadinti Palamu fortais. Architektūra mums pasakoja turistus apie Daudo chano užkariavimus.

6. Jharkhando karo memorialas:

jharkhands-war-memorial_jharkhand-tourist-places

Jharkhando karo memorialas buvo pastatytas pagerbiant visus tuos karius, kurie paaukojo savo gyvybes karuose, nuo pat šalies nepriklausomybės atkūrimo iki šių laikų. Kapinių struktūra panaši į žmogaus kūną. Jame yra muziejus, kuriame užfiksuota valstybės praeitis, tradicijos, šiuolaikiniai ginklai, paveldas ir kt.

7. Džamsedpuras:

jamshedpur_jharkhand-turistinės vietos

Singhbum yra nedidelis rajonas, kuris ribojasi su Ranchi miestu. Žymiausias miestas čia yra Jamshedpuras, pavadintas pramonininko Jamshedji Tata, TATA pramonės šakų įkūrėjo, vardu. Džamšedpuras pritraukia studentus, tyrėjus, kuriems reikia mokymų ir pan. Bhatia parkas, Dimna ežeras, Dalmos laukinės gamtos draustinis, Bhuwaneshwari šventykla yra keletas vietų, kurias būtina aplankyti Džamsedpure.

8. Dhanbadas:

dhanbad_jharkhand-turistinės vietos

Dhanbadas vadinamas „Indijos anglių sostine“ ir tai taip pat yra viena iš pagrindinių turistų lankomų vietų. Rhe Damodar upė atlieka svarbų vaidmenį per anglies telkinius, o Barako upė taip pat teka per miestą. Shakti Madir yra religinė svetainė, skirta deivei Durgai. Čia saugomas „Akhand Jyoti“ iš Vaishno Devi.

9. Bokaro:

bokaro_jharkhand-turistinės vietos

Bokaro buvo rajonas, susikūręs 1991 m., Kurio aukštis 210 metrų virš jūros lygio. Miestas yra pilnas slėnių ir upelių ir yra vienas iš labiausiai pramoninių Indijos rajonų. Bokaro plieno gamykla, Jawaharlal Nehru biologinis parkas, Jaganath šventykla, Ram Mandir, Damodar upė ir kt. Yra keletas turistų lankomų vietų Bokaro mieste..