Butanas yra graži šalis ir buvo pripažintas turistų rojumi. Jo žali slėniai, snieguoti kalnai, vaizdingas grožis ir budistų vienuolynai sužavėjo kiekvieną keliautoją, apsilankiusį šioje nuostabioje vietoje. Butano šalyje yra tiek daug įdomių turistinių vietų ir yra keletas pagrindinių pasaulio lankytinų vietų.

9 populiariausios lankytinos vietos Butane:

Jei planuojate atostogas Butane, čia yra trumpa informacija apie nuostabias Butano turizmo vietas.

1. Paro:

Paro Butano turistinės vietos

Paro yra nedidelis kaimas Butane. Tai viena gražiausių vietų, kurias kada nors matysite. Jame yra du muziejai, jame yra keletas istorinių paminklų, relikvijų ir struktūros, atspindinčių Butano kultūrą ir tradicijas. Paro yra tik vienas turgus, restoranas ir viešbutis. Tačiau šią vietą tikrai verta aplankyti dėl savo natūralaus ir vaizdingo grožio.

2. Phajoding šventykla:

Phajodingo šventyklos lankytinos vietos Butane

Žinodami, kokia turtinga ir klestinti yra Butano kultūra, tikrai negalime praleisti geriausių šios šalies šventyklų. Phajoding šventykla yra viena iš jų. Jį XV amžiuje pastatė šventasis, vardu Shacha Richen, yra maždaug 12, 138 pėdų aukštyje. Šventyklą supa mišrūs spygliuočių miškai, kurie suteikia jai labai patrauklią išvaizdą.

3. Phuentsholing:

Phenutsholing Butano lankytinos vietos

Phuentsholing yra miestas, esantis netoli Indijos miesto Jaigaon. Čia rasite keletą geriausių budistų vienuolynų. Čia esantys paveikslai yra visiškai nuostabūs, o jei tikitės sužinoti ir atrasti Butano kultūrą ir pagrindus, Phuentsholing yra tinkama vieta būti. Taigi susikraukite savo krepšius ir užsisakykite skrydį į Butaną. Tai yra geriausios lankytinos Butano turistinės vietos.

4. Thimphu:

„Thimphu“ geriausios lankytinos vietos Butane

Timpu yra Butano sostinė ir tikrai nuostabi vieta. Jis yra švarus, žalias ir ramus, jį supa aukšti kalnai ir slėniai. Šioje pastatytoje teritorijoje gyvena apie 20 000 žmonių ir ji yra viena geriausių Butano turistų vietų. Atvykę čia tikrai nesigailėsite.

5. Zangto Pelri šventykla:

Zango Pelri šventykla Butane garsios vietos

Zangto Pelri šventykla yra grožis. Ši šventykla, įsikūrusi Phuentsholing centre, yra nuolankios didžiojo Guru Rinpočės buveinės ženklas. Jame yra puikių paveikslų, atspindinčių Budos gyvenimą, ir keletas puikių statulų, kurios tikrai atrodo nuostabiai ir nuostabiai.

6. „Trashigang“:

Tashigang Butano turistinė vieta

Trašigangas yra didelis miestas, esantis atvirame Butano slėnyje. Oras čia puikus, taip pat žmonės ir virtuvė. Čia taip pat vyko kai kurie tarptautiniai projektai, taip pat galima pamatyti kai kurių užsienio veidų iš Vakarų. Jis turi daug šventyklų ir relikvijų ir yra labai senas, bet gerai prižiūrimas miestas.

7. Trongsa:

Tongsa Butano lankytinos vietos

Trongsa yra labai apgyvendintas miestas, įsikūręs nuostabioje Butano šalyje. Jo kraštovaizdis, kultūra ir atmosfera yra tokie nuostabūs, kad būsite sužavėti jo grožiu. Tai yra šalies centras ir siūlo jums keletą geriausių Butano virtuvės patiekalų. Apsilankymas šioje vietoje bus labai smagus, nes būsite liudininkai čia gyvenančių žmonių užimtumo.

8. Punakha:

Punakha gražios vietos Butane

Punakha yra derlingiausias slėnis šalyje. Čia vyrauja vidutinis klimatas, ryžių lysvės ir puikus kraštovaizdis. Ši vieta taip pat buvo daugelio žinomų Butano dvasinių lyderių namai. Jis yra 4430 pėdų virš jūros lygio ir yra viena Butano turistų vieta, kurią tikrai turėtumėte aplankyti.

9. Tashichho dzong:

Tashigang Butano turistinė vieta

Tashichho dzong buvo pripažintas daugelio karalių, ministrų ir įvairių organizacijų pareigomis. Tai taip pat buvo dvasinių ir religinių lyderių namai ir puiki vieta aplankyti vasaros sezoną.