Žyma, pavadinta „Nuostabioji Indonezija“, žymi šalį, kuri turi viską, ką gali pasiūlyti – nuo turtingo istorinio paveldo iki įvairios kultūros ir gamtos grožio, apsupto plataus 17 508 salų salyno. Turistų lankomų vietų sąrašas šalyje, kuri gali pasigirti tokiu turtingumu, nesibaigia, todėl susiaurinome jį iki geriausių Indonezijos turistų lankomų vietų.

Įžymios Indonezijos turistų vietos:

1. Borobuduras:

Borobudur Indonezijos lankytinos vietos

IX amžiaus Mahajanos budistų šventykla Magelang mieste, Centrinėje Javoje, Borobuduras yra vienintelė labiausiai lankoma turistų lankoma vieta Indonezijoje. Iš viso 504 Budos statulos slypi šventyklos išorėje ir interjere bei 2672 dekoratyvinės reljefo plokštės. Paminklas, kurį sudaro šešios kvadratinės platformos apačioje ir trys apskritos platformos viršuje, yra šventovė, skirta Viešpačiui Budai, ir svarbi piligrimystės vieta.

2. Bogoro botanikos sodas:

„Bogor“ botanikos sodų turistinės vietos Indonezijoje

Įkurtas 1817 m., „Bogor“ yra vienas iš seniausių botanikos sodų, esančių to paties pavadinimo mieste, ir kolonijinių laikų botanikos tyrimų centras. Daugiau nei 80 hektarų plote sode yra daugiau nei 15 000 augalų ir gyvūnų rūšių. Įvairių rūšių paukščiai ir net šikšnosparniai gali būti prisiglaudę aukščiau medžių.

3. Komodo nacionalinis parkas:

Komodo nacionalinis parkas, garsi vieta Indonezijoje

Komodo nacionalinis parkas, apimantis tris didesnes Komodo, Padaro ir Rinkos salas ir 26 mažesnes salas, yra pagrindinė didžiausio driežo žemėje Komodo drakono gyvenamoji vieta, iš kurio parkas gavo savo pavadinimą. Komodo nacionalinis parkas buvo įkurtas 1980 m., Kurio vienintelis tikslas buvo apsaugoti šias būtybes, o vėliau išplėtė savo taikymo sritį ir į kitų jūrų rūšių apsaugą. 1991 m. UNESCO paskelbė jį Pasaulio paveldo objektu, į kurį plūsta turistai, norėdami pažvelgti į garsųjį Komodo drakoną.

4. Rinjani kalnas:

Rinjani kalno lankymo vietos Indonezijoje

Lomboko salos lankytojai negali likti nuošalyje nuo apsilankymo Rinjani kalne, antrame pagal dydį Indonezijos ugnikalnyje. Nors šis vulkaninis kalnas nusinešė daugybę gyvybių, žygiai į kalną vis dar yra populiarūs tarp turistų, kur pasiekę ugnikalnio viršūnę žygeiviai gali patekti į 6,8,5 km kalderą, kurioje yra karštosios versmės ir iš dalies užpildytos kraterio ežeras yra 200 metrų gylio.

5. Banglenčių sportas Balyje:

Naršymas Balyje

Kai tūkstančiai salų tik kviečia banglentininkus ateiti ir važinėti bangomis, tiktų, kad Indonezija būtų žinoma kaip banglentininkų rojus, o Balis – Indonezijos banglenčių epicentras. Balio saloje yra 33 banglenčių bangos, siūlančios kažką visiems – nuo labiau pažengusių profesionalų iki pradedančiųjų..

6. Radža Ampato salos:

Raja Ampat salos, Indonezija, gražiausios vietos

Papua esančios Raja Ampat salos yra giriamos dėl savo grožio stačiomis vulkaninėmis uolienomis, kyšančiomis iš vandenyno, tačiau tikrasis grožis slypi po vandeniu, kur galima rasti didžiausią pasaulyje jūrų gyvybių įvairovę ir turtingiausią koralų rifų ekosistemą..

7. Tobos ežeras:

Lake-Toba Indonezija lankytina vieta

Vienas didžiausių Sumatros lankytinų vietų yra Tobos ežeras, vulkaninis ežeras, kuris yra didžiausias tokio pobūdžio ežeras pasaulyje. Tobos ežeras yra didžiulio sprogstamojo išsiveržimo, įvykusio beveik prieš 77 000 metų, rezultatas. Pasaulyje garsus kraterių ežeras, besitęsiantis 100 km ilgio ir iki 1 666 pėdų gylio, laikomas trečia pagal dydį turistų lankoma vieta Indonezijoje.

8. Toraja:

toraja aplankė vietas Indonezijoje

Primityvios tradicinės Indonezijos kultūros žavi visus, bet ne taip, kaip Toraja, vietinė etninė grupė, esanti Pietų Sulavesio provincijoje, gyvenanti ragų formos būstuose. Torajai geriausiai žinomi dėl savo įmantrių laidotuvių apeigų, kurios trunka kelias dienas ir kuriose dalyvauja tūkstančiai žmonių. Per šias laidotuvių ceremonijas Torajas galima pamatyti atliekant kultūrinius šokius, siekiant liūdėti ir pagerbti mirusįjį..

9. Baiturrahmano didžioji mečetė:

Baiturrahmano didžioji mečetė

Baiturrahmano didžioji mečetė, įsikūrusi Banda Aceh širdyje Indonezijos Ačeho provincijoje, yra Ačėnų religijos ir kultūros simbolis. Olandijos kolonijinės administracijos 1881 m. Įkurtos mečetės architektūroje galima pajusti kolonijinę ir Mogolų indėnų įtaką. Ačėnų žmonės ją vertina ir yra populiari turistų traukos vieta, ypač po to, kai ji išgyveno 2004 m..

Čia pažvelgsite į keletą nuostabių Indonezijos turistų vietų. Ar tau patinka? Prašome pasidalinti savo nuomone.