Norint įveikti vasarą, šukuosenos su šukuosenomis yra geriausios partijos, o kai kalbame apie tvankią Indiją ir vasaros vidurdienį, žinios ar dvi apie geriausią Indijos šukuoseną gali padėti jums įveikti madingą vasarą . Tačiau vasara yra tik pasiteisinimas, o tikras plaukų kirpimas gali būti jūsų religija visuose vakarėliuose ir progose, kuriose lankotės. Tiesą sakant, šukuosena yra net greitas sprendimas, jūsų draugas toms blogoms plaukų dienoms ir sumaišykite jas į puodą, čia yra keletas greitų Indijos atnaujinimų, iš kurių galite pasiimti pavyzdį, sąrašas.

„Looped Low Bun“:

Indijos šukuosenos šukuosena

Tai turbūt greičiausias triukas nuostabiai bandai, kuri užims ne daugiau kaip kelias minutes jūsų rytinio tvarkaraščio. Pradėkite nuo minkšto žemo ponio ir rankiniu būdu sukurkite kilpą tiesiai virš kaklaraiščio pirštais. Dabar praleiskite ponį per kilpą ir sulenkite galą, kad prisegtumėte ten, kur yra kilpa. Jūsų nuostabi bandelė yra paruošta.

Po pynė:

Indijos šukuosenos šukuosena2

Surinkę plaukus į minkštą ponį, palikite apatinę spynos dalį laisvą, o likusią dalį surinkite į įprastą bandelę. Norėdami padidinti savo išvaizdą, galite naudoti plaukų priauginimą. Sekite palaidą gabalėlį dabar į pynę ir apvyniokite aplink bandelės pagrindą, kad gautumėte tokią išvaizdą.

Šoninis kaištis aukštyn:

Indijos šukuosenos šukuosena3

Tai paprasta šoninė bandelė, kuri tuo pačiu metu yra ir elegantiška, ir madinga. Surinkę visus savo plaukus į vieną pusę, atskirai sukiškite kiekvieną plaukus į netvarkingą ritę ir prisekite juos prie šono. Prieš šią išvaizdą jūsų plaukai gali naudoti minkštas garbanas, kad jūsų išvaizda būtų asmeniškesnė.

Pinta bandelė:

Indijos šukuosenos šukuosena4

Tai yra geras būdas išvengti pavargusių spynų iš kaktos, tuo pačiu suteikiant plaukams naują išvaizdą. Norėdami gauti tokią išvaizdą, pradėkite nuo minkštos pynės, geriausia prancūziškos nuo galvos viršaus, ir nusukite ją iki pat galvos vidurio, kur galite susieti ją su maža bandele.

„Gatsby Tuck“:

Indijos šukuosenos šukuosena5

Ši šukuosena įkvėpta vieno garsaus filmo, didžiojo Getsbio, kur pagrindinė filmo ponia pasipuošė šia senovine išvaizda, suvyniodama ir sukišdama plaukus į vieną pusę padedama išgalvotos juostos. Paprastai juosta yra pagrindinis šios išvaizdos akcentas, o minkštos spynos suformuoja netvarkingą šukuoseną šone.

Aukštasis mazgas:

Indijos šukuosenos šukuosena6

Tai geriausias būdas įveikti vasarą ir vis tiek išlikti mados žaidimo viršuje. Norėdami gauti tokią išvaizdą, tiesiog surinkite plaukus ties galvos viduriu ir tada suriškite viršutinį mazgą galvos priekyje, galbūt karūną ar viduryje. Paprastas aksesuaras, lankas ar juosta gali papildyti išvaizdą.

Krepšelio dėklas:

Indijos šukuosenos šukuosena7

Nors išvaizda iš tikrųjų gali atrodyti šiek tiek sudėtinga, gerai žinodami mechanizmus, galite atrodyti per pusvalandį. Pradėkite nuo keturių atskirų sandarių pintinių skyrių, tada perkelkite juos vienas į kitą, prisegdami juos eidami. Galų gale turėsite šią gražią krepšio pynės bandelę ties pakaušiu.

„Frenchie Twist“:

Indijos šukuosenos šukuosena8

Tai prancūziškos pynės ir minkštos žemos bandelės užpilas, kur plaukai prasideda super prancūziška pynė, bet prieš baigiant pynimą iki galo prisegti pynę prie pakaušio ir su likusiais plaukais žemai kabanti bandelė.

Paprasta Džeinė:

Indijos šukuosenos šukuosena9

Netvarkinga bandelė yra šūdas šiuolaikiniuose mados dienoraščiuose, o sportinis ne tik lengvas, bet ir efektyvus. Išvaizda, kurią pasirinksite, yra putojančios lovos galvos išvaizda, todėl įsitikinkite, kad esate kuo netvarkingesnis.