Trikampė veido forma gali būti ne labiausiai paplitusi veido struktūra, tačiau veidas turi elegancijos jausmą ir protingą išvaizdą. Jei turite tokių bruožų, šios trikampės veido šukuosenos jums tinka. Kadangi moterų, turinčių trikampio formos veidą, yra nedaug, jums gali būti sunku rasti, kuris makiažas jums labiausiai tinka. Bet ne daugiau – šis kirpimų ir šukuosenų sąrašas yra tinkamas, kad papildytų jūsų savybes.

9 geriausi trikampio veido kirpimai moterims:

Trikampės veido formos paprastai yra susiaurėjusios ties šventykla, be to, plačios ties žandikauliu. Taigi, jei norite išryškinti savo viršutinį regioną ir skruostikaulius, vadovaukitės sau tinkančia šukuosena.

1. Ilga šukuosena:

šukuosenos, skirtos trikampio veido formai

Tokiu būdu švelnūs banguoti ilgi plaukai yra tinkami, norint padaryti geriausią šukuoseną trikampiam veidui. Šios mados minkštas guolis suteikia logiškai minkštą išvaizdą, kuri gražiai krenta dėl sluoksnių. Vidurinei daliai naudinga atskirti veidą, norintį dviejų ilgų siaurų dalių, kurios leidžia fantazuoti. Jis taip pat geriausiai tinka tiesiems ir garbanotiems plaukams.

2. Skulptūros bangos:

Geriausi kirpimai trikampio formos veidui

Laisvos, tekančios bangos sušvelnina veido pagrindo kampus kartu su šonine šluoste plonomis kaktomis. Norėdami tai padaryti, sutepkite formavimo priemonę ir išdžiovinkite plaukus dideliu juosiančiu šepečiu. Statmenai apvyniokite plaukų dalis aplink puikią statinės geležį. Užtepkite lanksčiai sulaikančiu apdailos purškikliu. Jis suteikia apimties ir drėkina šilkinį, nesusiglamžantį galą.

3. Trumpos šukuosenos:

trumpi plaukai trikampio formos veidui

Ši šukuosena idealiai tinka, kaip tiksliai sudėti plaukus visur, kur reikia, kad jūsų trikampio formos veidas atrodytų teisingas ir lyginamasis. Viršutiniai kapo sluoksniai leidžia plaukams būti apvalesniems ir išsamesniems už ausų, tuo tarpu jokie kirpčiukai nesukuria veido kontūro ilgesnio, o supratimas perkeliamas į antakius ir į kairę nuo žandikaulio linijos. Trumpos šukuosenos per bangas, taip pat kirpčiukai taip pat yra didžiulės.

4. Vidutinė šukuosena:

moteriškos trikampio veido formos šukuosenos

Ši šukuosena labai tinka prie šio trikampio veido. Jei reikia, paviršiui leidžiama švelniai nukristi ant pliuso kairėje nuo žandikaulio virimo dangtelių. Norėdami pasukti įstrižą kryptį, į šoną nušluostyti kirpčiukai gerai pritraukia dėmesį. Turite žinoti, kad zigzago formos dalis kartu su darbais daro aukštį, kad būtų sukurtas ilgis.

5. Veido įrėminimo Bobas:

kirpimas mergaitėms su trikampiais veidais

Ši šukuosena puikiai užbaigia žemiau smakro rėmo trikampio veidą. Jame pabrėžiami skruostikauliai, kurie geriausiai apibūdina šį kontūrą. Mažas šios bobos kampas prisideda prie šiuolaikinio jausmo, kuriam nereikia per daug atkreipti dėmesio į smakrą. Norėdami tai padaryti, tepkite plaukų purškiklį, nes jis suteikia tolygų ir draudžiamą pasiskirstymą.

6. Pečių ilgio apverstai:

geriausi moterų trikampio veido kirpimai

Tai puiki šukuosena trikampiams veidams, nes jos ilgis yra pakankamas, kad būtų galima naudoti kaip veido rėmelį detalėms įkišti į žandikaulio sritį. Be to, galų atvartas dar labiau pageidaujamą veido pagrindo plotį ir šoninę dalį sukuria šventyklos išėjimą. Naudokite kremą-gelį, kad suformuotumėte plaukus, kad jie būtų apvalūs.

7. Plonos, paplūdimio bangos:

moteriško trikampio veido formos kirpimas

Ši šukuosena geriausiai tinka švelniems ir švelniems plaukams, nes plunksniniai galai sukuria ilgesnių, tankesnių plaukų iliuziją. Plaukite plaukus pilnais kiekiais, kad padidintumėte jų poveikį, taip pabandykite padidinti formavimo gelį, jei ne džiovinti plaukų džiovintuvu.

8. Žemas dažnis:

kirpimas trikampio veido moteriai

Sulenkite tik apatinę plaukų pusę, kad detalės atrodytų visur, kur trikampio veidas to labiausiai nori. Būtina tepti šiluminės apsaugos purškiamus plaukus. Tai apsaugo jūsų plaukus, pradedant geležies pliusu, taip pat daro kiekvieną garbanojimą galutinį visą dieną.

9. Įžūlus Pixie:

Įžymybė Trikampio veido plaukų išvaizda

Tai drąsu ir idealiai tinka trikampiams veidams. Ši šukuosena rodo skruostus, kurių galvos viršūnė neprideda išvengiamo pločio. Galvos viršuje esantis paviršius sukuria bendrą veido formą, kuri atrodo ilgiau.