Jennifer Lopez’in saç modelleri! JLO adının bir havası var. Jennifer Lopez, meslek olarak bir pop şarkıcısı ve sanatçı olabilir. Ama çoğumuz onu bir moda ikonu olarak da tanıyoruz. 50 yaşında olduğunu söylediğimizde inanıyor musunuz?! Evet, olan bu ve onun güzelliğini ve tarzını bu kadar iyi taşımasını seviyoruz. Bugün sizlere Jennifer Lopez’in en güzel saç modellerini onun güzel moda ifadesi ile sunacağız..

Buklelerden patlamalara, dalgalara, bukleler ve kısa saç uzunluklarına kadar, favori yıldızımız Jennifer Lopez çeşitli saç kesimlerini denedi ve denedi ve onları çok iyi çekiyor. Güzelliğine hayran kaldık ve tarzından ilham aldık. En son hit saç stillerinden ve saç kesimlerinden bazılarını birlikte keşfedelim.

12 Trend Jennifer Lopez Saç Modelleri 2021:

Jennifer Lopez’in bu saç trendleriyle, umarız en sevdiğimiz seçimlerimizi ve çağdaş görünüm ve stil fikirlerimizi beğenmişsinizdir..

1. Jennifer Lopez’in İmza Uzun Dalgaları:

jennifer lopez saç kesimi 2021

En sevdiğimiz JLO’nun en popüler saç modeli uzun dalgalı saçları. O dalgalı saç modellerinde küçük ayrıntılarla ve görünümlerle denemeye devam ederken, bu sonuncuyu seviyoruz. Hacimli dalgaları ve bukleleri olan bu uzun saç kesimi favorilerimizden. Çok genç, kadınsı ve elit görünüyor. Bunu nasıl seversin?

2. Yüksek Gergin Midilli:

jennifer lopez saç kesimi 2020

Çoğumuz at kuyruğunu imza saç modeli olarak görmesek de ünlülerimiz çoğu zaman bunun yanlış olduğunu kanıtlıyor. Bunun nedeni, bunu çok iyi yerine getirmeleridir. Jennifer Lopez’in bu son derece üst düzey sıkı midillisi de bizim favori yeni görünümümüz. Bunu Paris Moda Haftasında denedi ve çok nefes kesici ve sinirli görünüyor.

3. Dağınık Omuz Boyu Bukleler:

Jennifer lopez saç modelleri 2019

Kısa, dağınık saç kesimi sadece birkaç kişide iyi görünebilir. Ve bizim JLO’muz birkaç tanesinden biri. Bu aylarda yaptığı son saç modeli, dağınık kıvırcık bir görünüme sahip omuz hizasında saçlar yapmakla ilgili. Bu resmi bir derginin fotoğraf çekiminde gördük ve kesinlikle muhteşem ve çarpıcı. Sıcak görünüyor, sıcaklıkları yüksek ayarlıyor!

4. Patlamalarla Düz:

Jennifer lopez kakül

Jennifer Lopez, uzun düz saçlarını fönledikten sonra saç kremi ile bakım yaparken şekillendirerek havalandırıyor. Orta incelikte saçları var. Ayrıca, öndeki saçın gözleri çerçeveleyen bazı önden kakülleri var..

5. Sabitlenmiş:

Jennifer lopez'in uzun kıvırcık saçları

Arkadan taranan saç (saç, yumuşak bir fırça kullanılarak açılı darbelerle geriye doğru taranır) bir saç tokası kullanılarak başın yanında sabitlenir. Kalan saçın başın üstünden omuz çizgisinin yaklaşık dört ila beş inç altına kadar aşağı akmasına izin verilir. Sonunda hafif bukleler (veya dalgalar) oluşturmak için bir maşa kullanarak düz saçlarıyla biraz oynadı. Uçtaki bukleler, hacimli saç yanılsaması yaratmaya yardımcı olur..

6. Hacimli Dalgalar:

Jennifer lopez'in uzun dalgaları

JLO, ince saçlarında böyle bir hacim elde etmek için büyük miktarda hacim veren losyon kullandı. Saç neredeyse ortadan ayrılır ve yanlara doğru fırçalanır. Saç, orta ısılı bir kıvırıcı kullanılarak gerçekleştirilen düz saçtan kademeli olarak dalgalı saça geçer. Çene çizgisinin altındaki hacimler onu tanımlamaya yardımcı olur ve yapısını tamamlar..

7. Kısa Bob:

Jennifer lopez Kısa bob saç kesimi

Eklenen karışık görünüm, bu oldukça basit bob saç modelinin etkisini artırıyor, değil mi? Bu saç modeli, geleneksel kısa bob’u kesinlikle takip etmiyor, ancak bob kesimleri, özelleştirilebilir özellikleriyle yaygın olarak biliniyor ve tanınıyor. Bu bob kesim, JLo’nun stiline ve kişiliğine uyacak şekilde modifiye edilmiştir..

8. Yüksek Topuz:

Yüksek Topuz Jlo.png

Bu yüksek topuz, Jennifer’ın saç stillerinin en egzotiklerinden biridir. Saçlarının tamamı, düzgün ve cilalı bir görünümle sıkıca geriye doğru fırçalanmıştır. Topuz tipi oldukça basittir, ancak topuz boyutu bu saç modelinin uzun saçlar için olduğunu gösterir çünkü bu hacimde bir topuz oluşturmak için uzun saça ihtiyacınız olacaktır. Bu topuz saç modeli aynı zamanda oval yüz yapısını da tamamlıyor..

9. Korkak:

J lo'nun saç modelleri

Jennifer Lopez’in harika pop müziğine en çok ne yakışır? Cevap basit – Funkiness. Bu saç modeli ile mükemmel bir stil ikonu için mükemmel bir tarif yaratıyor. Saçları kısmen geriye doğru taranırken, orta kısmı kaplayan saçlar ise donmuş dalgalı dikenler şeklinde yukarı ve kısmen yanlara doğru taranır. Sivri uçlar korunur ve orta ila güçlü tutuşlu bir saç jölesi yardımıyla yerine yapıştırılır..

10. Sıkı Orta Bukleler:

Jennifer lopez orta uzunlukta saç

Jennifer Lopez’in ilk saç modellerinden biri olan bu saç modeli, son derece kıvrık, omuz hizasında saçlara sahiptir. Bukleler neredeyse saçlarının doğal olarak kıvırcık olduğu hissini veriyor! Bukleler, hacimli ve çene çizgisine hacim katan ve oval yüzünü vurgulayan sıkı bukleler şeklinde bulunur..

11. At kuyruğu:

Jennifer lopez örgülü at kuyruğu

JLO kariyeri boyunca birçok atkuyruğu giymiş olsa da, bu biraz farklı. Aradaki fark, at kuyruğunun, at kuyruğunun etrafında olmayan (örgülü birçok at kuyruğu saç modeli gibi) bir örgü ile karakterize edilmesidir, ancak at kuyruğunun kendisini oluşturur! Yapılan örgü dört ila beş inç devam ettikten sonra at kuyruğuna yol açar..

12. Bohem:

Jennifer lopez Bohem Görünüm

Bu Bohem saç modeli, çevresinde örgüler bulunan bir kabarık saç şeklinde toplanmış saçlarını içerir. Saç, cilalı bir görünüm vermek için geri çekilirken, geri çekilen saç, daha sonra büyük topuzu çevreleyen çoklu örgülere bağlanır..

Moda ikonumuz ve pop yıldızımız Jennifer Lopez’in saç ve saç kesimlerini nasıl buldunuz? Onları aşamayız. Orta yaşlı gerçekliğine rağmen, sağlıklı görünümünü kusursuz güzellik ve moda ile çok zahmetsizce çıkarıyor. JLO hepimiz için önemli bir ilham kaynağıdır. değil mi? Onlar hakkında ne düşünüyorsun? Düşüncelerinizi de bize bildirin!