Ünlü gibi şişmanlardan formda olmak ister misiniz? Onları biliyor musun? Kariyerleri boyunca mükemmel vücut imajlarını korumak için birkaç bollywood yıldızı var; diğerleri karşı çıkar ve başarısız olur, ancak o zaman bu amaç için ek reklamlara maruz kalırlar. Her gün, görünüşte zahmetsiz olan ince vücutlar için açgözlü olmaktan kendimizi alamadığımız ve zayıf diyet girişimlerimizi utandıran ünlülerin fotoğraflarına maruz kalıyoruz. Bu nedenle, bu yazımızda, size şişmanlıktan formda olan 15 ünlü kilo kaybı fotoğrafının bir listesini sunacağız..

Ünlü Kilo Verme Resimleri 2021:

İşte ünlülerin kilo verme dönüşümlerinin öncesi ve sonrası inanılmaz fotoğrafları.

1. Kate Winslet:

Kilo Vermeden Önce ve Sonra Kat Winslet

Oscar ödüllü bu aktris, genellikle kıvrımlarıyla kendini beğenmiş olmakla övünür ve hiçbir şekilde bir “sopa böceği” olmayacağına yemin eder. Bu yüzden endişe verici bir şekilde kilo verdikten sonra birçok hayranı şaşırttı ve daha sonra kilo vermeye istekli olduğunu itiraf etti. Oldukça çeşitli bir mesaj gibi görünüyor, sence de öyle değil mi? Ağırlıkla dinlenirken, aksi halde değil, bu sevdiğimiz tek kıvrımlı bir aktris.

2. Mariah Carey:

Mariah Carey Kilo Vermeden Önce ve Sonra

Diva, ikiz Mariah’yı doğurduktan sonra, kilonun bir kısmını atmak için yerleştikten sonra, kıvrımlı vücuduyla sonsuza kadar ünlü olmuştur. Sadece birkaç ayda inanılmaz bir 70 libre düşürmeyi bitirdi. Sonuç olarak, kilo vermek için, Mariah günlük kalori alımını kısıtladı ve su egzersizleriyle birlikte alışılmış bir kardiyo programı başlattı. Şimdi kendini mutlu, emin ve en dikkat çekici şekilde formda hissediyor..

3. Snooki:

ünlü ağırlık dönüşümleri

Snooki olarak tanımlanıyor, çok kilo vererek herkesi şaşırttı(1) hamileliğinin yanında son derece hızlı. Çarpıcı kilo kaybı, alkolden kaçınması, düzenli egzersiz yapması, alım alışkanlıklarını değiştirmesi ve daha önce ağırlıklı olarak parti yapmakla meşgul olan neredeyse tüm rutini. Sorumlu bir anneyi pohpohladıktan sonra Snooki, hamilelik kilosunun neredeyse tamamını sadece iki ayda vermeyi başarır..

4. Christina Aguilera:

Christina Aguilera Şişman sığacak

Geçmişte ağırlığını değerlendirmek için gitmişti, şu anda önemli ölçüde daha ince bir vücut sergiliyor. Şarkıcı, vücudundan memnun olduğunu ve aldığı analizden endişe duymadığını önceden yorumladı. Kıvrımlı bir duruşta olmasına rağmen, Xtina çok daha tonda ve ince görünüyor ve The Voice’ta göründükten sonra taze görünümüyle büyük bir onur kazandı..

5. Britney Spears:

Britney Spears kilo kaybı öncesi ve sonrası

Aşırı derecede tonlu artı, daha yüksek, sağlıklı bir vücuda daha önce daha fazla yapmacık tarafından hızla şaşırttı. Aşırı diyetlerden kaçınır, ayrıca fitness artı kardiyo egzersiziyle figürü üzerinde çalışır. Britney’nin mükemmel vücut ağırlığına ulaşması 6 ay sürüyor ve şimdi sadece alım alışkanlıklarını değiştirerek, abur cuburdan kaçınarak ve haftada 5 gün egzersiz yaparak her zamankinden daha iyi görünüyor..

Bollywood Aktrisleri Kilo Veriyor:

1. Kareena Kapoor:

Kilo Kaybı Öncesi ve Sonrası Kareena Kapoor

Sıfır beden için resmedilen yüz Kareena, Yeh Mera Dil Pyaar ka Deewana’yı sahneye koyduğunda figürüyle eleştirmenler tarafından ünlendi. Ancak Kareena, Taşhan’da zorlu bir geri dönüş yaptı. İlk çıktığı bikini sahnesinde süper seksiliğini ve çok ince vücudunu göstererek ekranı ateşe verdi. İnanılmaz zayıflama figürü, gece boyunca kabaca ulusal bir takıntı haline geliyor..

2. Sonam Kapoor:

bollywood aktris kilo

2. basamakta, Bollywood Sonam Kapoor’un sevgili ‘Miss Style Icon’umuz var. İlk filmi Saawariya’yı imzalamadan önce 86 kilo ağırlığındaki oyunculuk yeteneğinden biraz kıyafetleriyle tanınıyor. Sonam, filmindeki o seksi görünümü elde etmek için 30 kilo verdi. Ayrıca, Sonam Kapoor’un Khoobsurat için nasıl şekillendiğini görün.

3. Zarin Han:

Zarine Khan Kilo Verme

Zarine, ilk filmi Veer’in yanında yoğun bir medya incelemesiyle mücadele etti. Çerçeveden daha büyük ekran şirketi için bir eleştirmen tarafından kabaca kurtarılamazdı. Aktris sağlığı için çok çalışıyor, üstelik artık tüm o fazla kiloları nihayet verdi. Zarine 100 kg’dan artı şimdi 55 kg’a çıkıyor. Ayrıca Bollywood ünlülerinin nasıl fit (fit) tükettiğini de incelemek isteyebilirsiniz.2).

4. Katrina Kaif:

bollywood aktris kilo kaybı

Muhteşem muhteşem Sheela’mız da bebek şişman günlerini geçirdi. Pekala, Katrina kesinlikle şişman değildi ama fit de değildi. Pekala, ilk filmi “Boom”u izleyin (risk size aittir!), o zaman ve şimdiki zaman arasındaki farklılığı göreceksiniz. Bollywood’daki ilk günlerinde o keskin artı simetrik çene çizgisi eksik.

5. Sonakshi Sinha:

kilo kaybı öncesi ve sonrası sonakshi sinha

Hepiniz Sonakshi Sinha’nın görünüşünü nasıl güncellediğini biliyorsunuz! Shatrughan Sinha’nın kızıdır. Sonakshi’li bu Mast Mast Nain’in eskiden altlarında tonlarca yağ vardı. Ancak, Sonakshi, Salman’ın “Rajjo”su olmak için Dabangg için ince figürünü elde etmek için 30 kilo verdi..

Aktörler Roller için Aşırı Kilo Kaybı:

1. Arjun Kapoor:

aktörler filmler için kilo kaybı

Bollywood hanımlarımız, kilo sorunları ile stresli olan basit kişiler değildir. Yapımcı Boney Kapoor’un oğlu; sektöre girişini İshakzaade ile hazırladı. Arjun altılı karın kaslarını Chokra Jawan şarkısında sergiliyor, filminde Aditya Chopra tarafından imzalanandan 130 kg daha erken.

2. Adnan Sami:

adnan sami Sığdırmak için yağ

Eskiden özel yapım tekerlekli sandalye ile turneye çıkan Singer, 2007’de verdiği ağır kiloyla şimdiki ağırlığıyla dünyayı adeta hayrete düşürdü. 206 kilo olan Adnan, sadece bir yılda 130 kilonun üzerine düştü..

3. Russell Crowe:

Russell Crowe Kilo Verme

Güçlü çalışma kuralı, ciddi şekilde değiştirilmiş görünümünü gösteren fotoğraflanırken karşılığını verdi. Süperstar, dramatik kilo kaybını yürüyüşe, jimnastik antrenmanlarına, yogaya ve abur cuburdan kaçınmaya indirdi, önceki dönemde en çok keyif aldığı şey inanılmazdı..

4. Jackky Bhagnani:

aktörler aşırı kilo kaybı

Yeni ekranda Boom-Boom yaparken görüldü, ilk günlerinde tam olarak farklı görünüyor. Tanıtım filmi Kal Kisne Dekha’dan önce 130 kg ağırlığında. Şu anda bu gömleksiz görüntüler için kendinden emin bir şekilde poz veren Jackky; 60 kg’ı düşürmek için iki yıldan fazla zor bir egzersiz rutini ve şiddetli diyet planının altına girmek zorunda.

5. Robbie Williams:

Robbie Williams Kilo Vermeden Önce ve Sonra

Freshly Robbie, sıkı çalışmanın meyvesini verdiğini kanıtlayan heybetli altılı pazılarının fotoğraflarını yayınlıyor. Ek olarak, Angel’ın şarkıcısı, tipik ağırlık antrenmanına ek olarak, ünlülerin en yeni eğilimi gibi görünen Bikram yogayı da üstleniyor. Vücudunuzu detoksifiye eden ve vücudunuzun oda sıcaklığından daha derine uzanmasına izin veren sıcak bir odada 26 pozdan oluşan bir dizi çalışmayı gerektirir. Bazıları için acı verici olsa da, kesinlikle Robbie’nin vücudunda ek bir sıcaklık var gibi görünüyor.!