Sıcak iklim bölgelerinde mi yaşıyorsunuz ve bu havalara uygun bir şeyler mi giymek istiyorsunuz! Sizi en çok kısa kollu üstler mi cezbeder! Burada, özellikle kolejlerin gençleri ve çalışan kadınlar arasında kadınlar arasında son derece popüler hale gelen devrim niteliğinde yeni bir üst tasarımla karşınızdayız. Spagetti top kısa sürede bayanlar bölümünün cazibesini kazanmıştır. Spagetti üst tasarımının ne olduğunu merak ediyorum!

spagetti üstleri

Kadınlar için Spagetti Üstlerde Son Modeller:

İşte harika bir gardırop için sahip olması gereken muhteşem spagetti üst tasarımlarına hızlı bir bakış.

1. Kadınlar için Basit Spagetti Üstü:

Sade Spagetti Üstü

Bu kategoride oldukça yaygın bir tasarım, sade ve pamuktan yapılmış sade spagetti atlettir. Üst, herhangi bir renkli kot pantolon veya pantolon için mükemmel bir eşleşme sağlayan çeşitli renklerde mevcuttur. Uyluklara kadar uzunluk veren bellerde uygun bir tutuşa sahiptirler..

2. Pamuklu Spagetti Askı Üst Kısa:

Pamuk Askılı Üst

Kadınlar için şaşırtıcı ve korkak spagetti üstleri tasarımı, pamuklu kayış tasarımıdır. Üst kısım sert pamuklu malzemeden veya kalın pamuktan yapılmıştır. Göbeğinize korkak bir görünüm vermek için alt kısımda asılı küçük takılar ile bele kadar uygun bir göğüs uyumu verilir..

3. Kızlar için Şifon Spagetti Üstler:

Şifon Spagetti Üstler

Özellikle plajlarda giymek için sakar bir tarz istiyorum! Kızlar için şifon tarzı spagetti üstleri de aynı şekilde popüler bir tasarımdır. Üst ayrıca kot veya şort üzerinde taşımak için oldukça sevimli olan boyun çizgisinde bordür işi verilir. Şifondan yapılmış üst kısım, orta boy bir figür avantajı sağlayan gevşek bir kesime sahiptir..

4. Uzun Frock Tasarım Spagetti Üstü:

Uzun Rop Tasarımı

Kadın tasarımının viral hale gelmesi için tek parça spagetti askılı üstler bu kategorideki uzun rop tasarımıdır. Düz uzun üst, omuzlarda güzel çift kayış tasarımı ile uyluklara kadar uzunluk verilir. Tasarım, kulüplerde, partilerde ve ayrıca omuz silkme ile düzenli kullanımda oldukça yaygın olarak görülmektedir..

5. Atlet Tasarımı Spagetti:

Atlet Tasarımı

Tank üstleri tasarımında benzersiz bir şey mi arıyorsunuz! Yeni bir spagetti atlet tasarımı, aradığınız şey. Üst kısım, uykulu bir etki için inanılmaz kabile baskıları verilen pamuk veya yünden yapılmıştır. Bu tür üstler, yüksek bel kot pantolonlar ve şortlar için uygun olan boyun ve bele tam olarak oturur..

6. Tığ İşi Siyah Spagetti Üstü:

Tığ Desenli Spagetti

Randevun için biraz seksi görünmek istiyorum! Ya da sizin için özel birinin dikkatini çekmek istiyorsunuz! Pamuktan yapılmış ve kroşe tasarımıyla kaplanmış siyah bir spagetti üst tasarımını deneyin. Üst kısımlar örtü olarak çiçek hatları verir ve bel kısmına benzer efektle net bir görünüm verilir.

7. Arka Tasarım Spagetti Dize Üstü:

Sırt Tasarımı Üst

Şerit tasarımı giymeyi seviyorum! Ya da akılda kalıcı bir spagetti tasarımı giymek istersiniz! Şeritlerle dolu pamuktan yapılmış siyah bir spagetti üst tasarımını deneyin. Omuzda iki basit şerit ile üst kısım mükemmel bir figür için son derece uygundur..

8. Şık Dize İç Üst Tasarım:

Şık İç Üst Tasarım

İç tasarımı ile farklı bir görünüm ister! Beyaz renkte tığ işi kırpılmış ve şık bir spagetti ipi üst iç deseni deneyin. Üst kısmı tığ ile kaplanmış ve tek bir iple tutturulmuş pamuktan yapılmıştır. Tasarım, vay bir görünüm için bel omuzları ile birlikte kot pantolon ve pantolonlarda özel günlerde yaygın olarak giyilir..

9. Frock Spagetti Tasarım Üstü:

Rop Spagetti Tasarımı

Partilerde veya özel günlerde girly giyim arıyorsunuz! Rop tasarımlarından ilham alan siyah bir spagetti üst tasarımını deneyin. Üst kısım, bel tarafından birkaç kusura izin vermek için ipek malzemeden yapılmıştır. Omuzlardaki tek ipler göğüs ve bel kısmına mükemmel uyum sağlar..

10. Kızlar için Trendy Spagetti Üstler:

Trendy Spagetti Üst

Moda bilincine sahip misin? O zaman işte size yeni bir tasarım. Neon rengi, gevşek spagetti üstleri tasarımıyla bugünlerde oldukça moda. Üst kısım, omuzlara iki basit iple bağlanan gevşek, gerilebilir malzemeden yapılmıştır. Sevimli bir görünüm için sonunda kusurlar verilir. Üstü de plajlarda yüzmek için taşınır.

11. Kadın Baskılı Spagetti Üstü:

Baskılı Spagetti Üstü

Baskılı üstler daha çok yaz günlerinde ve ayrıca düzenli kullanımda görülmektedir. Baskılı boyuna oturan spagetti üstler, aynı şekilde kot pantolon ve pantolonlarda da yaygın olarak görülmektedir. Üst kısım pamuktan yapılmıştır ve belinde bir ip kemer ile birkaç baskı verilmiştir. Üst kısım boyun bağlantısını taşıdığı için omuz çıplak bırakılır.

12. Gevşek Spagetti Üst Tasarım:

Gevşek Spagetti Üst Tasarım

Spagetti tarzında yeni bir moda tasarım gevşek üst tasarımdır. Üst kısım, omuzlarda ipli ve derin sırtlı bir çantaya benzer şekilde yapılmıştır. Pamuktan yapılmış, üst uyluklara kadar bir uzunluğa sahiptir. Yanları da geniştir ve bu nedenle kot pantolon, şort veya pantolonla da uyumlu bir kolsuz bluz üzerine uygundur..

13. Kadınlar için Şeffaf Spagetti Üstler:

Şeffaf Spagetti Üstü

Plajlar üzerinde şehvetli bir görünüm istiyorum! Çeşitli renklerde mevcut olan şeffaf bir spagetti top alın. Üstler genellikle tığ veya ağ malzemeden yapılır ve üzerine çiçek veya diğer desenler ipliklerle kabartılır. Mükemmel bir fotoğraf çekimi için modeller için de şeffaflık sağlarlar. Bu nedenle ünlüler arasında viral.

14. Tasarımcı Tek Spagetti Atlet:

Tekli Spagetti Üstü

Bu sevgililer gününde farklı ve seksi görünmek istiyorum! Cesur bir görünüme sahip kadın tasarımı için yeni bir spagetti kayış üstleri alın. Kırmızı üst kısım, vücuda oturan bir görünüm için ipek malzemeden yapılmıştır. Üst kısım, uyluklarınıza başkalarını çekme şansı veren birkaç bel kıvrımına sahiptir..

15. Spagetti Elbise Üstü:

Spagetti Elbise Üstü

Yazları veya plaj gezileri için güzel bir görünüm ister! Oldukça sevilen kızlar için hoş bir spagetti üst elbise veya frak tasarımıdır. Rop, belden kusurlar ve omuzlarda tek şeritler ile sıkı bir göğüs uyumu sağlar. Pamuktan yapılmış frak ayrıca net bir bordüre sahiptir. Kaprilere de giyilebilir.

Spagetti üstleri, başkalarının dikkatini çekmek için çıplak bir omuz veren tasarımı nedeniyle çok popülerlik kazanıyor. Kilolu kadınlara yakışır bir görünüm verecek şekilde tasarlanmıştır. Şerit tasarımı, seyahat sırasında kızlar tarafından çok beğeniliyor. Esnekliği nedeniyle kullanıcıya çok fazla konfor sağlarlar..