Kadın üstleri koleksiyonlarında çeşitli tasarımlara sahiptir. Özellikle boyun tasarımları aynı kategoride yüzlerce şekilde farklılık göstermektedir. Üst kısımlardaki en gösterişli boyun tasarımlarından, kukuletalı boyun tasarımları muazzam görünüyor. Bir kukuletalı boyun üstü, dökümlü boyunlara veya disketlere veya kaplumbağa boyun üstlerine çok benzer. Kukuletası boyun üstlerinde de çeşitli tasarımlar var..

Kapüşonlu desenler, kapüşonlu roba, kollu kapüşon, hem önde hem de arkada derin boyun, omuz kapüşonları ve daha birçok gösterişli tasarım gibi üstlerde yaygın olarak kullanılmaktadır. Kadınlar, alt ile eşleştirmek için bir kapüşonlu üstte farklı renkler seçebilirler..

Çarpıcı Görünüm için Şık ve En İyi Bayan Kukuletası Yaka Üst Tasarımları:

Burada, her boyutta ve renkte en yeni tasarımcı üstleri kukuletası boynunu paylaşıyoruz:

1. Bir Kukuletası Boyunlu Kahverengi Üst:

kapüşonlular

Omuzlarda ve köprücük kemiği kısmında kaplanmış bir kaporta boyun kısmına daha fazla vurgu yapar. Sarma gövde tasarımına sahip kahverengi düz renkli kapüşonlu bir üst, iyi ve modaya uygun bir üst.

2. Metalik Gölge Çizgili Kukuletası Boyun Üstü:

Metalik Gölge Çizgili Kukuletası Boyun Üstü

Düz siyah iç ve drapeli metalik çizgili dış katman ile çift katmanlı derin bir kukuleta boyunlu üst muhteşem görünüyor. Dik vücut yapısına ve vücut diline sahip kadınlar, derin kapüşonlu üstlerle harika görünebilirler..

3. Düğmeli Kukuletası Boyun Üstü:

Düğmeli Kukuletası Boyun Üstü

Boyundan aşağıya doğru süslenmiş düğmelere sahip kadınlar için bir tasarımcı kukuletası boyun üstü, basit bir üst kısmı muhteşem bir tasarımcı tipine dönüştürmek için harika bir fikir. Dar kollu ve bel ölçüsünün altında gri bir kukuletalı boyun üstü şık bir üst.

4. Kadınlar Gri Pırıltılı Kukuletası Boyun Üstü:

Kadın Gri Pırıltılı Kukuletası Boyun Üstü

Pırıltılı üstler çok hafif ve kadın figüründe kolaydır. Yumuşak ışıltılı malzeme de vücuda temas halinde kalır. Kukuletası boyunlu ışıltılı bir üst, kadınlarda harika görünüyor. Boyun çizgisindeki kaportanın daha küçük perdeleri de muhteşem görünüyor.

5. Tasarımcı Boy Kukuletası Boyun Üstü:

Büyük Boy Kapüşonlu Üst -5

Büyük boy bir kukuleta boyunlu üst sadece olağanüstü bir moda. Büyük beden kıyafetler içindeki kadınlar, dar kesimden daha çekici görünüyor. Büyük boy üstlerde bir kukuletası boyun ve omuz kukuletası herhangi bir altta giyilebilir. Yırtık bir jean onu korkak bir görünüme kavuşturabilir.

6. Uzun Kollu Mavi Kukuletası Boyun Üstü:

Uzun Kollu Mavi Kapüşonlu Yaka Üst

Blues, erkeklerin tercihi dışında birçok kadının da favorisidir. Kukuletası boyun tasarımına sahip mavi yarasa kanatlı uzun kollu bir kadın üzerinde çarpıcı görünüyor. Bayanlar mavi kapüşonlu boyun üst tasarımları şüphesiz çekici.

7. Tasarımcı Pullu Kukuletası Boyun Üstü:

Tasarımcı Pullu Kukuletası Boyun Üstü

Kukuletası boyun üst deseninde tasarımcı payetli süslenmiş üstler daha harika görünüyor. Omuz kısmında düzensiz bir desen oluşturan beyaz payetler, yaka kısmındaki kaportanın dökümlü olması harika görünüyor..

8. Bir Çiçek Baskı Kukuletası Boyun Üstü:

Çiçek Desenli Kukuletası Boyun Üstü

Bayanlar için kapüşonlu yaka üstleri ile çiçek baskı, birçok kadının en sevdiği şeydir. Böyle koyu renkli baskılı muhtemelen siyah ve beyaz çiçekler zıt olabilir, ancak siyah pantolonlarla eşleştirilen göz alıcı tasarım mükemmel bir kombinasyon olacaktır..

9. Derin Kukuletası Boyun Seksi Halter Top:

Derin Kukuletası Yaka Sexy Halter Top

Derin kapüşonlu boyunlu seksi askılı üstler, sıcak bir görünüm isteyen kadınlar için yapılmıştır. Boyun çizgisinde kapüşonlu askılı, sırtı açık bir üst, seksi bir görünüm için mükemmel bir seçimdir..

Yaka, çekici bir görünüm için seçilecek üstlerin karakteristik bir parçasıdır. Yaka kısmındaki kukuleta deseni genellikle omuzlara kadar gerilerek kayık yaka etkisi yaratır. Diğer düşük yuvarlak boyunlu kase tasarımları da dinamik görünüyor. Bazı üst kısımlardaki klozet yaka tasarımları, arka kısımda drape yapan üst kısımlarda da görülmektedir. Arka kaporta boynu, sırtı açık bir üst yapmak için harika seksi görünüyor. Zarif kapüşonlu üstlerin ön kısmında balon gibi bir gerilebilir kenar vardır ve üst üste binen malzeme göğüs kısmında veya uzun üstlerde vücuda göre serbestçe hareket eder.