Çapraz üstler, adından da anlaşılacağı gibi, çapraz tasarımlı kadın üstleridir. Çapraz üstler farklı renk ve tarzlarda gelir, Çok yönlü, çekici ve her zaman trend olan, sarma üstler her durumda çekici görünümünüz için bir mücevher olabilir. Her türlü kumaş bu tarz bir üst için işe yarasa da mevsime ve rahatlığa göre kumaş seçimi önemlidir..

Kadın Çapraz Üstlerin En İyi ve Şık Modelleri:

İşte tutku çekiciliğiniz için en yeni birkaç çapraz kadın üstleri.

1. Siyah Çapraz Şal Üstü:

üst geçitler

Bu, uzun kollu düz siyah çapraz şal üst. Viskozdan yapılmıştır, lüks bir şekilde yumuşak hissetmenizi sağlar. Son derece sade ve zengin görünüme sahip bu rahat çapraz geçişli üstler, iş ortamı için kesinlikle uygundur.

2. Çizgili Çapraz V yakalı Üst:

Çizgili Çapraz V Yaka Üst

Beyaz rengin üzerindeki gri ve siyah çizgiler, bu çapraz geçişli üstlerin çarpıcı görünmesini sağlar. Daha sevimli hale getirmek için ¾ kollu ve derin bir V yakaya sahiptir. Kendinizi plajda mavi kot ve gözlüklü bir üst giydiğinizi hayal edebilirsiniz! Evet, yaz aylarında giymek en iyisidir.

3. Cepli Bordo Çapraz Üstler:

Cepli Bordo Çapraz Üst

Herhangi bir moda makalesini veya dergisini gözden geçirin ve bu çapraz geçişi olmazsa olmazlar listesinde bulacaksınız. Parlak kestane rengi ve tepenin ortasındaki basit bir cep, cazibesine katkıda bulunur. Bordo rujla giyin ve şovu sallayın!

4. Threadbare Çapraz Üstler:

Threadbare Çapraz Üst

Asimetrik etek ucuna sahip dökümlü bir jarse gibi görünüyor. Bu koyu gri bayan üstleri, sıcak bir yaz gecesinde giymek için en iyi kıyafettir. Sağdaki pileli kayış ve soldaki spagetti kayış çekiciliğini daha da artırıyor.

5. Mavi Geçiş Vuruşu:

Mavi Geçiş Vuruşu

Mavi ve kırmızı, her zaman büyüleyici ve sonsuz bir kombinasyondur. Bu mavi çapraz vuruş, üzerinde parlak mavi ve ışıltılı kırmızı elmas baskının güzel bir kombinasyonunu sunar. Bunu siyah veya kırmızı bir pantolonla giymek bir yıldız gibi parlamanızı sağlar.!

6. Lacivert Çapraz Gömlek:

Lacivert Çapraz Gömlek

Lacivert dünyadaki insanların neredeyse yarısının favorisi, değil mi? Lacivert derinlik ve gizemin simgesidir. Bu lacivert crossover gömlek şık ve gizemli görünmeniz için yeterli. Bu gömleğin üzerinde göründüğünde gözler sana dönecek!

7. Kahverengi Dantel Çapraz Üst:

Kahverengi Dantel Çapraz Üst

Harika bir zarafet parçası olan bu kahverengi çapraz üst, bağcıklı bir dantel ile birlikte gelir. Bu, taraklı kenar detayıyla birlikte gelen lüks bir çekicilik sağlar. Bu bluzu herhangi bir akşam partisinde giyerek güzelliğinize daha fazla çekicilik katacaksınız..

8. Zümrüt Yeşili İpek Çapraz Şal:

Zümrüt yeşili İpek Crossover Wrap

Bu zümrüt yeşili ipek çapraz şal özel olarak ipekten yapılmıştır. Parlaklığını artıran bir V boyun oluşturan çerçeve üzerinde gevşek bir şekilde örtülür. Bol pantolonlarla giyin ve sizi 1970’lerin vintage görünümüne geri götürecekler..

9. Çapraz Puff Kol Üstü:

Çapraz Puf kollu Üst

Göz alıcı bir crop top, bele bağlanan benzersiz bir tasarıma sahiptir. Bir İtalyan prensesi görünümü veren ¾ kabarık kolludur. Hafif ve rahattır, böylece herhangi bir gündelik durum için veya arkadaşlarınızla bir gezi için giyebilirsiniz. Diğer tüm üstlerden öne çıkmasını sağlayan kırpılmış bir stile sahiptir..

Her sezon yeni bir stil veya tema moda oluyor. Şimdi, şimdiye kadar tanınan gurur verici bir nokta olan köprücük kemiğinizin güzelliğini vurgulayan çapraz geçişli üstlerin zamanı. Farklı stil ve renklerde gelen farklı crossover üstleri gördük. Daha şık bir görünüm elde etmek için blazer ceket altına da giyilebilir..