Mor renkli topun kendi önemi vardır. Koyu mor ve açık mor gibi iki tonu vardır. Her iki ton da üstlerde iyi görünecek. Mor renk üstte çeşitli stiller olabilir. Bir kadın sadece mor renkli bir bluz arıyorsa, içinde birçok stil bulacaktır. Mor renk üstler siyah, mavi ve beyaz renk alt giyim ile uyum sağlayacaktır. Bir üst uzunsa, onu kot pantolon veya pantolonla kombinleyebilirsiniz. Ve bir üst kısa ise, onu bir etek, kot pantolon veya şortla kombinleyebilirsiniz..

Mor Renkte Modern ve Güzel Üstler ve Stilleri:

Mor renk üstlerde birçok seçenek ve tasarım elde edeceksiniz. aşağıda mor renkte bazı yeni görünüm üstlerini paylaşıyoruz.

1. Şık Gevşek Mor Üst:

mor üstler

Gevşek boyutta mor renkli bir üsttür. Üstte birçok pile var. Derin V Yaka ve kısa kolludur. Kızlar bu mor üstte sallanacak. Beline takılır. Kızlar kolejde de giyebilir. Genç kızlarda gerçekten harika görünecek. güzel bir kalıbı var.

2. Mor Uzun Kollu Üst:

Mor Uzun Kol Üst

Uzun kollu mor renk üst kısmı ile çok hoş bir modeldir. Tüm boyun kaplı yüksek-düşük bir tarza sahiptir. Boynuna bir kravat bağlanmış gibi görünüyor. Bu kız bu üstte bir Prenses gibi görünüyor. Mavi slim fit kot pantolon ve düz ayakkabılarla çok yakışıyor..

3. Seksi Kesim Mor Üstler:

Seksi Mor Üst

Bu mor üstler cesur bayanlar için tasarlanmıştır. Her iki tarafta da boyun derindir. Bu üstte bir zincir kolye iyi gidiyor. Kolsuz ve V Yaka modeldir. Kızlar bu üstte seksi görünecek ve parlak boyaya çok yakışacak. İzleyicilere sıcak bir çekicilik veriyor.

4. Mor Renkli Tüp Üstü:

Mor Tüp Üstü

Bu mor üstte bir tüp deseni var. Omuzları yoktur. Göğüs kısmından başlar ve boyu kısadır. Siyah Ceket bu mor borunun üstüne çok yakışacak. Siyah şort ile bir maç alacak. Tam midilli ve uzun küpeler bununla iyi görünecek.

5. Mor Dantel Üst:

Mor Dantel Üst

Bu mor renkli üstte güzel dantel işleri var. Boyun ve kol danteli desenli tam koldur. Güzel bir arka boyun kalıbı var. Blue jeans ile harika görünüyor. Bu bayan bu mor üstte muhteşem ve muhteşem görünüyor. Açık saç ile herkesin dikkatini çekecek.

6. Kadınlar için Mor Üst:

Kadın Mor Üst

İki katlı tam kollu mor renkli üsttür. Bu üst, yuvarlak yakalı ve bilek bölgesine hafifçe oturan şifon malzemedendir. Bu model, mavi veya siyah kot pantolonlu kadınlarda en iyi görünecek. Üstte üç katman var ve kollar da iyi desenli.

7. Kukuletası Boyun Mor Üstü:

Kapüşonlu Yaka Mor Üst

Bu mor üst, tam kollu bir kukuleta boynuna sahiptir. Bu boyun modeli bayanlara gerçekten çok yakışacak. Sol tarafta, tek bir düz çizgide birçok düğme pileli. Bayanlar bu üstte ince görünecek. En tepede ilgi uyandıran duyulara hitap edecek..

8. Mor Kolsuz Üst:

Mor Kolsuz Üst

Bu mor üst, askılı boyunlu kolsuzdur. Boynuna zincir boncuk işlenmiştir. Giyen kişiye karizmatik bir kişilik kazandıracak. Bir kız çekici görünecek ve insanların kalbini büyüleyecektir. Halter boyun olmasına rağmen, terbiyeli. o da güzel.

9. Bayanlar için Tasarımcı Mor Üst:

Bayan Mor Üst

Bu mor renkli üst, boyunda harika bir çiçek desenine sahiptir. Güzel hazırlanmış bir üsttür. Tam kollu ve yuvarlak yakalıdır. Boynunda küçük bir kolye ucu ve açık saçlı ince bir zincir izleyenlerin kalbini fethedecek. Bayanlar bu bluzu giyebilir ve muhteşem bir kişilik verebilir.

Bayanlar, sadece mor renkli üst almaya karar verdiğinde, hangi desenleri istediğini açıkça belirtmelidir. Çünkü en üstte binlerce çeşit mevcut olduğu için kafaların karışması oldukça olasıdır. Her mağazanın kendi modeli olacaktır. Mor yatıştırıcı bir renktir ve giyen kişi mor üstte harika görünecek.