Tüp üstler, kadınlar tarafından giyilen askısız üstlerdir. Üst kısmında onu sabitleyen elastik bir kemeri vardır. Göğüste sıkıdır, bu da düşmesini engeller. 1970’lerde popüler oldu. Birçok kadın özgürlüğü için sever. Düşmeye devam eden ipler veya kayışlar yoktur. Yaz için mükemmeldir. Çoğu zaman, geceleri hava soğuduğunda kızlar üzerine bir ceket giyerler. Beldeki kıvrımları güçlendirdiği için ideal bir kum saati şeklindedirler..

Moda 2017'de Kızlar İçin Son Şık Tüp Üstler

Görüntülü Kadınlar İçin Modern Tüp Tasarımları:

İşte kadınların onlar hakkındaki bilgilerini geliştirmeleri için birkaç tüp üst görüntüsü..

1. Kadınlar için Tüp Üst Gömlekler:

Tüp Üst Gömlek

Tüp üst gömlek, kolları olmayan bir gömlektir. Çoğunlukla satranç oynuyorlar. Genellikle boyuna takılmadığı için şişkin göbeği olan kişiler için idealdir. Kotunuzun veya eteklerinizin altına sıkıştırabilirsiniz. Onunla birlikte bir akıllı kemer bu tarzla gitmenin yoludur.

2. Siyah Kırpma Tüpü Üstü:

Kırpma Tüpü Üstü

Kırpma borusunun üst kısmı, donanmanın yakınında biten bir üst kısımdır. Kısa ve biraz açıklayıcıdırlar. Çoğunlukla ceket ve gömleklerle giyilir. Ünlülerin çoğu konserlerde giyiyor. Akışkan olduklarında çok sevimlidirler. Görünümünüze biraz daha flört etmek için şort veya etek giyebilirsiniz..

3. Beyaz Tüp Üst Elbise:

Tüp Üst Elbise

Tüp üst elbise, omuz dışı elbiseye benzer. Her uzunluktadırlar. Bele kadar takılırlar ve çoğunlukla sonuna kadar akıcıdırlar. Onunla bir açıklama kolyesi takabilir veya hatta onun yerine kalın bir küpeyi tercih edebilirsiniz..

4. Fiyonklu Parti Tüpü Üstü:

Fiyonklu Tüp Üst

Fiyonklu bir tüp üstü en şirin tüp üstüdür. Üstte elastikin yanında bir fiyonk var. Çıkıntıları gizlediği için busty kadınlar için iyi bir seçimdir. Normalde önlerinde orta ila büyük bir yay bulunur. Bir gerdanlık boyun parçası size kesinlikle katil bir görünüm verecektir.

5. Fırfırlar ile Şık Tüp Top:

Fırfırlı Tüp Üst

İlk buluşmaya gidiyorsanız ve fazla poz vermeden kıyafete biraz flört eklemek istiyorsanız, fırfırlı bir tüp üst sizin için en iyisidir. Üstünde fırfırlar vardır. Rüzgarla yıpranmış, randevunuza küçük bir dokunuş katıyor. Bu alışveriş veya uzun bir akşam sahil yürüyüşü için idealdir..

6. Kollu Tüp Üstü:

Kollu Tüp Üst

Kolları olan bir tüp top bir mucize gibidir. Kolların nasıl bağlandığını merak ediyorum. Eh, çoğunlukla, uçlara bağlanırlar. Kolları da yukarı çekilebilir. Ayrıca, onlar biraz retro. Bu yüzden denemek istiyorsanız emin olun.

7. Kızlar için Lateks Tüp Üstü:

Lateks Tüp Üstü

Lateks tüp üstler ünlülerin yeni trendi. Adından da anlaşılacağı gibi, vücuda yapışan lateks malzemeden yapılmıştır. Parlak bir görünüm verir. Bu tip tüp üst kısmı biraz rahatsız edicidir. Parti için iyiler.

8. Pamuk Likralı Tüp Üstü:

Pamuk Likralı Tüp Üst

Pamuklu Lycra tüp üst, en yaygın tüp üst stilidir. Herhangi bir fırsat için kullanabilirsiniz. Asla yanlış gidemezler. Çoğunlukla gerilebilirler. Denim ile de iyi gider. Tüm renk dizilerinde mevcutturlar.

9. Bayanlar için Georgette Tüp Üstleri:

Georgette Tüp Üstü

Georgette tüp üstü georgette malzemeden yapılmıştır. Georgette akıcı olduğundan, bu tüp üst kısmı hariç gevşektir. Mükemmel bir akşam randevusu veya parti için göz alıcı bir görünüm elde etmek için kısa bir etekle kombinleyin.

10. Tasarımcı Kokteyl Tüpü Üstü:

Kokteyl Tüpü Üstü

Adına göre, bir kokteyl tüpü üst kısmı, kolları olmayan bir kokteyl partisi üst kısmıdır. İyi takılmışlar. Çoğunda payetler ve parıltılar var. Kumaşların bir kombinasyonu ile yapılırlar. Açıklama kolye ve yüksek topuklu ayakkabılarla kombinleyebilirsiniz..

11. Gençler için Gündelik Tüp Üstü:

Günlük Tüp Üst

Gündelik tüp üst, genç kızlar arasında sıcak bir favori. Tişört malzemesinden yapılmıştır. Gevşek takılırlar. Rahat ve havalı ancak şık bir görünüm verirler. Kot pantolon ve etekle giyilirler.

12. Baskılı Tüp Üstü:

Baskılı Tüp Üstü

Baskılı tüp üstler benim favori stilim. Görünümü tamamlamak için doğru dramayı ve vurguları verir. Normal monoton tüp üstlerinden yeni bir mola. Bu yeni stille görünüşünüzü deneyin.

13. Resmi Tüp Üstü:

Resmi Tüp Üstü

Resmi tüp üst, bir tüp üstünün klas bir örneğidir. Çok açıklayıcı değil ve doğru miktarda uyum var. Çoğunlukla akıcıdırlar ve çok sıkı değildirler. Blazer ve eteklerle kombin yapabilirsiniz. Resmi akşam yemekleri ve partiler için mükemmeldirler..

14. Gömme Beyaz Çingene Tüpü Üstü:

Gömme beyaz Çingene Tüpü Üstü

Takılan beyaz çingene boru üst kısmı, boru üst kısmının klasik bir örneğidir. Çoğunlukla bu görünüm gezginler tarafından görülür. Klasik kot şortlarla idealdir. Aktrislerin çoğu havaalanından çıkarken onu takıyor. Şapkalar, güneş gözlükleri ve minimum mücevherlerle iyi giderler. Dantel ve pamuklu kumaştan yapılırlar..

15. Tüp Üst Maksi Elbise:

Tüp Üst Maksi Elbise

Tüp üst maksi elbise, uzunluğu dışında tüp üst elbiseye benzer. Uzun ve akıcıdırlar. Yürümeyi ve oturmayı kolaylaştırmak için genellikle diz altında bir kesikleri vardır. Çok şık ve göz alıcı bir tarza sahiptirler. Partiler ve akşam yemekleri için giyebilirsiniz. Ödül töreninde birçok aktrisin bu tarz giyindiği görülüyor. Bu stil, en iyi ve en klas tüp üst türüdür..

Tüp üstlerin uzun bir geçmişi olabilir, ancak gardırobumuzu yeniliyorlar. Sevgilinizle sıcak bir yaz alışverişi randevusu için kurtarıcılar. Havalı bir görünüm için onu favori kotunuzla kombinleyin veya flört eden kısa patenci eteğinizi giyin. Devam edin ve bu stili çekinmeden deneyin. Sıcak bir yaz gününde, kemerinizi dik tutmakta zorlandığınızda, tüplü üst sizi kurtarmak için burada. Hiçbir şey için endişelenmenize gerek kalmadan bir tüp üst giyebilirsiniz. Bu kaygısız stil, üst kısımdaki elastik ile korunur.