Pullu üstlerin cazibesi sadece dinamik ışıltılı değil, aynı zamanda büyüleyici görünüm sadece zamanı yakalar. Pullu üstlerin yıldızlı görünümü, görünümünüze bir ışıltı getirmek için mükemmeldir. Üst kısımlardaki payetlerin efervesan görünümü, gece parıldadığı gibi gün ışığında bile parıldar. Üst kısımlardaki kavisli parlak ışıltılı yıldızlar kişiliğinizi daha da güzelleştirir.

Kızlar için Pullu Üstler

Pullu üstlere mükemmel bir uyum, doğru bir şekilde seçilmesi şarttır. Uyumlu bir payetli etek veya düz altların her ikisi de mükemmel görünür, ancak büyük ölçüde giyen kişiye ve katıldığı partiye bağlıdır. Partilerde böyle göz kamaştırıcı bir görünüm olması şüphesizdir..

Payet Kadınlar İçin Güzel ve Çarpıcı Tasarımlar:

İşte farklı boyun stilleri ile kadın modasında en yeni 9 payet üst.

1. Kap Kol Gevrek Pullu Üst:

Kap Kol Gevrek Pullu Üst

Pullu üstler, her yerde ve bir çiftle giyilecek basit bir iş değildir. Gevrek bir pullu üst ile mükemmel bir eşleşme bulmak önemlidir. Parlak gümüş gevrek payet üst, beyaz kısa etek üzerinde harika görünebilir..

2. Pullu Süslenmiş Bölünmüş Kol Üstü:

payet üstler

Pullu bölünmüş kol üst, bir gece için seçilebilecek göz alıcı üstlerden biridir. Büyük beden figürlü kadınlar, bol, bölünmüş kollu bir kadın pullu üstte de harika görünebilir. Disko topu görünümünden farklı olarak, üst kısmı düz açık renkli pantolonlarla kombinlenebilir..

3. Pullu Kırpma Üstü:

Pullu Kısa Üst

Pullu üstlerde renkler de büyük önem taşır. Metalik gri pullu bir üst, bir bayanın zemini sallamak istediği şeydir. Kıvrımlı kısa etek ve parlak yüksek topuklu çizmeler parti için mükemmel bir seçimdir..

4. Tasarımcı Kelebek Pullu Üst:

Kelebek Pullu Üst

Üstte bir görüntüye sahip kadınlar için payetli üstler, en sevimli tasarımcı üstlerinden biridir. Bir kelebeğin içinde sayısız hoş renk vardır. Yarasa kanatlı bir üst, kelebek kanatları gibi mükemmel görünür ve üstte payetli bir kelebek, sadece bir hanımefendi ile göz kamaştırmak ister..

5. Pullu Örgü Üst:

Payetli Örgü Üst

Peçe tasarımıyla süslenmiş payetlere sahip file üst, tasarım açısından zengin olduğu kadar görünüm açısından da zariftir. Süslenmiş uzun kollu bir kadın pullu üst, sevgilinizle bir randevu için mükemmeldir. Düz pantolonlarla mükemmel bir uyum ve tasarımcı üst ile kesinlikle takıya gerek yok.

6. Kapalı Omuz Pullu Kırpma Üstü:

Kapalı Omuz Payetli Üst

Siyah ve altın pullu bir üst, parlak cilt üzerinde çekici görünüyor. Payetli siyah süslemelere sahip omuzları açık bir üst büyüleyici görünüyor. Omuzları açık siyah pullu üst kısmı olan dar bir etek harika olacak.

7. Fildişi ve Payet İşlemeli Üst:

Fildişi ve Payet İşlemeli Üst

Fildişi ve payetler, beyaz bir file üstte süslendiğinde harika görünüyor. Kadınlar için bol, beyaz pullu bir üst, ışıltılı uzun küpeler ile uzun etekler üzerine giyildiğinde ışıltılı görünüyor.

8: Renkli Pullu Kaplumbağa Boyun Üstü:

Renkli Pullu Kaplumbağa Yaka Üstü 8

Renkli payet, bugünlerde birçok bayanda moda olan yeni ve dinamik bir tasarımdır. Balıkçı yaka renkli payet üst, iş hayatında bile sade bir şekilde zarif ve zengin görünüyor.

9. Klasik Payetli Kollu Yuvarlak Yaka Üst:

Klasik Payetli Kolları Yuvarlak Yaka Üst

Manşetleri payetli bir üst ile nezih zengin bir görünüm de getirilebilir. Ekstra uzun kollu altın bir manşet. Süslenmiş bir manşetin çekici etkisi harika olacak.

Pullu üstler sadece mehtaplı gecelerde harika görünmekle kalmaz. Ancak bayanlar, iş saatlerinde ışıltılı bir dokunuş getiren payetli üstler de giyebilirler. Kot üzerine uzun bir payet üst gün ışığında mükemmel olabilir. Üstte bir blazer veya ceket muhteşem görünürken.

Şort taytlar veya pantolon pantolonlar da harika olur. Pullu kırpma üstleri ile yüzünde makyaj gerekmez, pırıltılı üst her şeyi sizin için yapar. Spor ayakkabılar veya topuklu ayakkabılar, pullu üstleri ile mükemmel bir çift ayakkabı olabilir. Aksesuarlardan emin olun, çünkü görünüm, giyilen her şeyin mükemmel dengesiyle eşit derecede harika hale getirildiğinde mükemmel olabilir..