Skirtuko viršutinė užuolaida yra ta, kurios ant užuolaidos yra skirtuko raštas. Užuolaidos skirtukas praeina per strypą ir pririšamas mygtuku priekinėje srityje. Tai užima daug laiko. Norėdami tinkamai pakabinti, turite užsegti visus užuolaidos skirtukus. Dažniausiai dideli mygtukai yra pritvirtinti prie viršutinės skirtuko užuolaidos, kad ją paryškintų. Šis skirtuko viršuje esantis stilius yra subtilus ir labai efektyvus.

Stulbinantis & Stilingos „Tab Top“ užuolaidos namų dekoravimui:

Papuoškite savo langus šiais gražiais stalviršio užuolaidų dizainais. Čia rasite 9 populiariausias užuolaidas.

1. „Creative Tab“ uždanga:

Ši viršutinė skirtuko lango uždanga pasižymi kūrybingu skirtuko dizainu. Skirtukas surištas tuo pačiu audiniu. Visa uždanga yra nepagražinta ir paprasta, bet graži skirtuko raštas. Strypas eina per skylę viršutinėje užuolaidoje ir atrodo nuostabiai.

2. Spausdinta skirtuko viršutinė uždanga:

Tai balta viršutinė užuolaidėlė su gražiais atspaudais. Atrodo, kad uždanga turi vėžlį kaip spauda. Užuolaidų stulpas taip pat yra labai storas ir stiprus. Net siena šalia užuolaidos yra nuostabiai pilka ir balta juostelėmis.

3. Spalvingos viršutinės užuolaidos su mygtukais:

Ši retai aptinkama uždanga turi viršutinę užuolaidų plokštę. Užuolaidos skirtukas yra surištas dideliu mygtuku. Ant šios užuolaidos yra įvairių dizainų, įvairių spalvų. Ši spalvinga užuolaida patraukia visų dėmesį ir yra nuostabi.

4. Daugiaspalvė skirtuko viršutinė uždanga:

Tai paprasta įvairių spalvų įvairių formų uždanga. Yra mėlyna, oranžinė, raudona, balta, žalia ir geltona skaidrios užuolaidos. Visa ši įvairiaspalvė viršutinė užuolaida yra pakabinta kartu, kad suteiktų ryškių spalvų išvaizdą ir visa tai atrodytų puikiai.

5. Skirtuko viršutinė užuolaidos skylė:

Tai baltos spalvos užuolaidos. Čia rodoma viršutinė užuolaidos sritis, kurioje yra plačiai atvira skylė. Medinis strypas eina per šią baltą skirtuko skylę. Užuolaidų audinys yra lengvas ir plonas, be atspaudų.

6. Suktinė viršutinė uždanga:

Ši pilka skirtuko viršutinė uždanga puošta lanku viršuje. Lankas, sudarytas iš pilkų nėrinių, pritvirtintas skirtuko viršuje. Užuolaidos yra tamsios ir šviesiai pilkos spalvos, kuri yra įspūdinga. Užuolaidos viršuje yra plati tamsiai pilka linija.

7. Džiuto skirtuko viršutinė uždanga:

Ši balta užuolaidėlė yra labai graži ir miela. Šioje balto audinio užuolaidoje yra šviesesnio atspalvio gėlių atspaudas. Parodytas vienas gražus paukštis, skraidantis ant užuolaidos. Gėlių ir lapų atspaudas ant baltos užuolaidos suteikia kvapą ir atrodo nuostabiai.

8. Vaikų skirtuko viršutinė uždanga:

Ši kreminė viršutinė užuolaida geriausiai tinka vaikų kambariui. Šios paprastos kreminės užuolaidos skirtukas yra daugiaspalvis ir su skirtingais atspaudais. Užuolaidoje yra pusmėnulio kraštas ir atspausdinta pernelyg daugiaspalvė. Tai nuostabus užuolaidų kūrimas.

9. Unikali mėlyna viršutinė uždanga:

Tai unikali atspausdinta mėlynos spalvos užuolaidėlė. Skirtukas yra rausvos spalvos, o užuolaidoje – transporto priemonės atspaudai. Užuolaida šviesi ir švytinti. Ši ryški užuolaidų idėja atrodo turtinga ir vaizdinga.

Ši viršutinė skirtuko užuolaida yra mažo svorio ir reikalauja daug dėmesio. Stalviršio užuolaidos yra lanksčios ir nuostabios. Netgi audinys, naudojamas viršutinei užuolaidai gaminti, dažniausiai yra plonas. Skirtuko viršuje yra plati skylė, todėl jums nereikia jaudintis dėl užuolaidų strypo storio. Bet kokia užuolaidų strypas bus naudojamas su viršutine užuolaida.