Įnirtingame gyvenime, kaip ir mūsų, sodas, pripildytas gėlių ir žalumos, gali suteikti jums labai reikalingą paguodą. Tačiau tik jūs esate pasirengę mėgautis savo darbo vaisiais. Kiekviename kampe slepiasi įsibrovėliai, bandantys pavogti produkciją, įskaitant ir benamius gyvūnus! Štai kodėl neturėtumėte rizikuoti ir investuoti į sodo vartų dizainą!

geriausias sodo vartų dizainas

Pats sodas yra uždara erdvė, skirta augalams ir medžiams auginti. Užtikrinę jį vartais, galite visiškai privatizuoti teritoriją! Be to, dėl unikalaus dizaino ir gamybos sodo vartų durys taip pat gali duoti subtilių užuominų apie tai, ko galima tikėtis viduje. Taigi, ko jūs laukiate? Pažvelkime į 10 modernių sodo vartų konstrukcijų, pateikdami išsamią informaciją apie tipus, pranašumus ir pirkimo patarimus.

Kas yra sodo vartai?

Tai vartai, skirti išskirtinai sodui, pasveikinti jus šioje vietovėje. Šie vartai paprastai yra mažesni, palyginti su išoriniais modeliais, ir suprojektuoti iš skirtingų medžiagų, atitinkančių įvairius reikalavimus.

Kokie yra sodo vartų privalumai:

Štai pagrindiniai privalumai renkantis specialius vartus jūsų sodui:

 • Privatumas: Geriausias būdas pasilikti lauką sau yra sumontuoti vartus. Tai yra įspėjimas potencialiems įsibrovėliams, kad įėjimas yra apribotas.
 • Sauga: Galite būti tikri dėl savo egzotiškų augalų, naudodami sodo vartus. Be to, kad būtų išvengta nepageidaujamų elementų, jis taip pat gali apsaugoti jūsų vaikus ir naminius gyvūnus.
 • Papildomas grožis: Sodo vartai paprastai yra suprojektuoti taip, kad atrodytų gražiai ir atliktų įprastas funkcijas. Jie gali sukelti susidomėjimą ir numatyti, kas laukia ateityje.

Kokie yra skirtingi sodo vartų tipai??

Sodo teritorijos vartai yra suskirstyti į skirtingas veisles, atsižvelgiant į medžiagą ir markę. Štai keletas dažniausiai naudojamų rūšių:

 • Mediniai vartai: Jie yra populiariausi ir žinomi dėl savo kaimiško jausmo. Be to, lengva suprojektuoti ir sukurti savo modelį iš medžio.
 • Aliuminio vartai: Šie vartai pagaminti iš aliuminio, lengvos medžiagos, kuri taip pat yra gana tvirta. Kaina yra priimtina, taip pat atrodo gerai.
 • Kalti geležies vartai: Daugiausia naudojami dideliems sodams viešose erdvėse ar rūmuose, šie vartai atrodo gana didingai ir yra labai brangūs.

Prieš perkant sodo vartus, reikia nepamiršti:

Prieš išsirinkdami atsitiktinę prekę, rekomenduojame perskaityti šiuos ekspertų pirkimo patarimus:

 • Pirmiausia turite suprasti, ar sode yra tvora, ar jis paliktas atviras. Pirmiesiems turite gauti vartus, atitinkančius jo dizainą ir spalvą.
 • Įsitikinkite, kad matavimai buvo kruopščiai atlikti ir užrašyti. Nėra nieko blogiau už blogai sumontuotus vartus!
 • Dabar nuspręskite, kokios medžiagos norite. Išanalizuokite kiekvieno iš jų privalumus ir trūkumus ir supraskite, kuris iš jų suteikia geresnę IG.
 • Taip pat yra įvairių sodo vartų drožimo stilių, tokių kaip šukutės, šunų ausys, piketas, geležinkelis, gotika ir kt., Prieš investuodami patikrinkite juos.
 • Galiausiai, reikia atsižvelgti į vartų spalvą. Paprastai balti, juodi ar metaliniai atspalviai gerai veikia žaliame fone.

Naujausi sodo vartų dizainai Indijoje:

Čia yra mūsų 10 paprastų ir geriausių sodo vartų dizaino su vaizdais. Pažvelkime į juos.

1. Dizainerių sodo vartai:

Dizainerių sodo vartai

Sukūrę šį įėjimo stilių, galite turėti savo mažą japonišką sodą. Pagoda stiliaus karkasas turi nedidelius vartus, leidžiančius patekti į vidų. Ši idėja, pagaminta iš medžio masyvo, yra elegantiška. Tamsiai rudas medžiagos atspalvis papildo žalios spalvos atspalvius aplinkoje.

 • Medžiaga: Mediena
 • Spalva: Ruda

2. Mediniai sodo vartai:

Mediniai sodo vartai

Jei norite pasirinkti medieną savo sodui, tuomet galite pagalvoti apie šį dizainą! Kaimiškos išvaizdos vartai gaminami tvirtinant medines plokštes viena prie kitos, naudojant metalines vinis. Jis turi platų rėmą, kuris veikia kaip tvora ir yra pritvirtintas prie plytų sienos. Pridedant kaltinės geležies motyvą, jis tampa vienu įdomiausių sodo vartų.

 • Medžiaga: Mediena.
 • Spalva: Šviesiai ruda.

3. Priekiniai sodo vartai:

Priekiniai sodo vartai

Daugelyje namų sodas arba vejos zona yra priekinėje pusėje. Tokiu atveju turite įsitikinti, kad vartų dizainas ir spalvų derinys atitinka įėjimą. Kadangi jis yra nukreiptas į kelius, taip pat yra didelė rizika įvažiuoti iš galo. Taigi šie vieneri sodo vartai taip pat turi būti saugūs!

 • Medžiaga: Medis su metaliniu rėmu.
 • Spalva: Juoda ruda.

4. Sodo tvoros vartai:

Sodo tvoros vartai

Kai mes kalbame apie sodo vartus, pirmasis į galvą šovęs vaizdas yra šis piketo stilius. Tai lengvas sodo vartų dizainas, kurį galima lengvai atkurti namuose, naudojant tik medines lentas, vinis. vyriai ir grąžtas. Strypai yra pritvirtinti vertikaliai prie pagrindinio kompiuterio ir pritvirtinami kartu su trimis skersinėmis plokštėmis papildomai atramai.

 • Medžiaga: Medinis piketas.
 • Spalva: Šviesiai ruda.

5. Dekoratyviniai sodo vartai:

Dekoratyviniai sodo vartai

Jūsų širdis tiesiog praleidžia ritmą su šiuo rankų darbo grožiu! Mėtų žalių medinių vartų scena, padengta kontrastingomis violetinėmis gėlėmis, yra tai, ko jums reikia norint atsipalaiduoti per dieną. Neįprastas spalvų pasirinkimas ir dizaino konstrukcija jūsų sodui suteikia dekoratyvumo. Mes taip pat bijome metalinių vyrių, kurie pabrėžia galus.

 • Medžiaga: Mediena.
 • Spalva: Mėtų žalia.

6. Geležiniai sodo vartai:

Geležinių sodo vartų dizainas

Pažvelkite į šiuos imperatoriškus metalinius vartus, kurie į jūsų sodą gali nusiųsti senojo pasaulio atmosferą. Šis dizainas pagamintas iš kaltinės geležies, todėl viskas, ko reikia, kad patrauktų mūsų dėmesį. Be to, tvirta markė ir siauras strypų išdėstymas gali apsaugoti nuo nemalonių padarų, kurie gadina jūsų augalus. Reikia daugiau pasakyti apie jo saugos funkcijas?

 • Medžiaga: Kaltas geležis.
 • Spalva: Juoda.

7. Plieniniai sodo vartai:

Plieniniai sodo vartai

Šio dizaino sodą paverskite svajinga vieta. Pagaminta iš cinkuoto plieno, jo sudėtingumas tikrai pavogs jūsų širdį. Siurrealistinis gulbės rožių ir gėlių motyvų derinys atskleidžia jūsų meninę asmenybę, net nereikia prisistatyti. Šauni idėja, ar ne?

 • Medžiaga: Plienas.
 • Spalva: Juoda.

8. Aliuminio sodo vartai:

Aliuminio sodo vartai

Šie paprasti sodo vartai kalba apie klasę ir eleganciją. Tiems, kurie nori blaivaus dizaino ir švarios išvaizdos, šis dizainas gali būti idealus pasirinkimas. Jis pagamintas iš aliuminio plokščių, atitinkančių sodo reljefą. Taip pat yra apsauginis užraktas ir užraktas, todėl galite būti ramūs. Mums taip pat patinka sąžiningas jausmas, kurį jis suteikia!

 • Medžiaga: Aliuminis.
 • Spalva: Pilka.

9. Šiuolaikiniai sodo vartų dizainai:

Šiuolaikiniai sodo vartų dizainai

Pažvelkite į šiuos elegantiškus, modernius sodo vartus, kurie nustato jūsų šiuolaikinio namo toną. Jame demonstruojamas paprastos geometrijos grožis, paverstas stilingu elementu. Dvigubi vartai pagaminti iš aliuminio, kuriuos galima lengvai suformuoti į bet kurią norimą formą. Tai netgi padeda integruoti jūsų interjerą ir išorines sodo zonas.

 • Medžiaga: Aliuminis.
 • Spalva: Pilka.

10. Stumdomi sodo vartai:

Stumdomi sodo vartai

Jei turite nedidelį sodą, kuriame nėra prabangos, kad būtų galima pritaikyti sūpynės stilių, turite išbandyti stumdomus vartus. Priklausomai nuo žemės paviršiaus, jis gali būti suprojektuotas į vikšrinį arba vikšrinį. Nesvarbu, ar norite patekti į zoną, ar išeiti iš jos, jums tereikia paprasto „stumdymo“ ar „traukimo“!

 • Medžiaga: Mediena.
 • Spalva: Auksinis rudas.

Tai yra keletas geriausių sodo vartų dizainų, kurie gali veikti beveik bet kokiomis aplinkybėmis. Geriausia su jais yra tai, kad jūs galite būti kūrybingi kurdami dizainą, o ne laikytis įprastų normų. Kol jie visiškai kontroliuoja saugos parametrus, galite pabandyti ir eksperimentuoti įvairiomis temomis. Sodo vartai-nuo kerinčių pasakų kraštų, baisių gotikų iki šių dienų idėjų!