Cinamono ritinėliai yra skanūs, aromatingi ir malonūs sau. Jie gali būti valgomi net pusryčiams arba kaip užkandžiai bet kuriuo paros metu. Geriausia tai, kad juos galima pasigaminti patiems, nes juos pasigaminti yra labai paprasta, taip pat neužima daug laiko ir pastangų. Tai gali būti beprotiška įvairiais būdais, pavyzdžiui, paprastu tradiciniu cinamono vyniotiniu, arba galite pridėti prie jo riešutų ir tt.

Kaip padaryti cinamono ritinio receptą:

Cinamono ritinėlio receptas

Patiekalui jums reikės:

 • Miltai- 600-700 g
 • Nuo penkių iki šešių arbatinių šaukštelių šviežių mielių
 • Lydytas sviestas beveik 5 šaukštai
 • Du kiaušiniai
 • Žiupsnelis druskos
 • 1 valgomasis šaukštas pilno cinamono
 • 200 gramų rudojo cukraus
 • Trys ketvirtos sviesto lazdelės, kambario temperatūroje
 • Vienas kiaušinis sumuštas dviem valgomaisiais šaukštais pieno
 • Laikykite saują miltų papildomam dulkių susidarymui

Cinamono ritinėlio receptas2

 1. Dabar į dubenį supilkite miltus, kiaušinius, mieles, druską, sviestą, pieną ir cukrų ir šaukštu sumaišykite. Dabar maišykite maišytuve, kol pasidarys plona tešla. Maišytuvą galite valdyti esant žemai temperatūrai. Jei manote, kad tešla tešlai yra per drėgna arba per skysta, įpilkite šiek tiek daugiau miltų pagal poreikį, kad gautumėte reikiamą konsistencijos tešlą. Dabar išjunkite maišytuvą ir išimkite tešlą.
 2. Dabar įdėkite tešlą į dubenį ir, jei reikia, minkykite, pridėdami sausų keturių ir toliau minkykite, uždėdami ant savęs tiek kartų, kiek reikia.
 3. Dabar palikite tešlą ir uždenkite, kad pakiltų.
 4. Palikite tešlą bent valandai, kad ji pakiltų dvigubai.
 5. Kol tai dubenyje laikoma nuošalyje, paimkite rudąjį cukrų, cinamoną ir sviestą ir gerai išmaišykite nemetaliniu šaukštu, kad gerai suplaktų, kol visiškai susimaišys ir cukrus ištirps. Pasta dabar paruošta.
 6. Dabar, kai tešla pakyla per tą laiką, iš anksto įkaitinkite orkaitę iki maždaug 190 laipsnių.
 7. Į švarų stalą ar indą su lygiu paviršiumi pabarstykite šiek tiek sausų miltų. Dabar paruoštą tešlą paskleiskite, susukdami ją bent iki pusės colio storio, kad tešla neliptų prie stalo ar indo. Dabar tepkite cinamono pasta visoje viršutinėje ritinio dalyje, kad ji gerai ir tolygiai pasiskirstytų.
 8. Dabar atsargiai susukite tešlą į rąstų formą, kad tarp jų būtų pertrauka. Dabar ritinius galite supjaustyti maždaug 3–4 colių griežinėliais. Į riebalais išteptą padėklą ar lakštą sudėkite supjaustytus suktinukus ir suformuokite spiralines formas. Įsitikinkite, kad tarpas tarp dviejų ritinių yra pakankamas, kad jis pakiltų.
 9. Dabar vėl uždenkite ir leiskite pakilti dar 15-20 minučių. Nuimkite dangtelį. Dabar atėjo laikas dažyti ritinius konditeriniu teptuku ir šiek tiek kiaušinių plauti garnyrui! Padarykite tą patį ir laikykite jį nuošalyje ir padėkite padėklą į pašildytą maždaug 15-20 minučių. Tačiau patikrinkite, ar ritiniai nesudegė.
 10. Na, o skanūs cinamono ritinėliai dabar paruošti valgyti! Mėgaukitės šiltu ar šaltu, kaip jums patinka. Tačiau šilta verta pastangų!