„L’oreal“ siūlo geriausias veido kaukes odai. Šias kaukes lengva uždėti ir nuimti. Galite rinktis iš plataus kaukių asortimento. Jie turi molio kaukę, detoksikuojančią kaukę, šveitiklį ir pan. L’oreal odos ekspertai sukūrė keletą geriausių veido paketų.

Geriausi „L’oreal Face Pack“ produktai švytinčiai odai:

Štai keletas „L’oreal Face“ paketų, pasirinkite iš apačios viršutinių veido paketų,

1. L’oreal Pure Clay kaukė valo ir matizuoja:

L'oreal Pure Clay kaukė valo ir matizuoja

PIRKITE ČIA

„L’oreal“ odos ekspertai sukūrė molio kaukę, kuri per kelias minutes gali išvalyti ir matinį odą. Jame yra eukalipto, kuris padeda išvalyti užkimštas odos poras. Tai suteikia jūsų veidui išgrynintą, matinį ir gaivų atspalvį. Ši „L’oreal“ veido pakuotė yra geriausias produktas. Perteklinis aliejus pašalinamas iš odos ir oda atrodo gaivi.

Naudoti: Sušlapinkite veidą; tolygiai tepkite kaukę ant veido. Leiskite jam išdžiūti. Tada kruopščiai nuplaukite vandeniu ir nusausinkite.

Kaina: Tai kainuoja 638 rublius už 48 g.

2. „L’oreal Paris Pure Clay“ kaukė šveičia ir išgrynina poras:

„L’oreal Paris Pure Clay“ kaukė šveičia ir išgrynina poras

PIRKITE ČIA

Ši šveičiamoji šveičiamoji kaukė pagerina odos tekstūrą. Jis pašalina riebalus iš odos porų. Kad oda atrodytų gaivi. Sudėtyje yra abrikosų, kurie šveičia nuobodžią odą ir atrodo gaiviai bei sveikai. Turi unikalių valymo savybių. Jame yra raudonųjų dumblių ekstraktų, kurie kruopščiai valo poras. Tai geriausia „L’oreal“ molio veido kaukė.

Naudoti: Sudrėkinkite veidą ir uždėkite veido kaukę. Leiskite jam išdžiūti. Nuvalykite jį vandeniu ir nusausinkite veidą.

Kaina: Tai kainuoja RS 638 už 48 g.

3. L’oreal Paris Pure Clay Mask Detox and Brighten:

„L’oreal Paris Pure Clay“ kaukė detoksikuoja ir šviesina

PIRKITE ČIA

Kaukė visų tipų ir amžiaus žmonėms. Šioje „L’oreal Charcoal“ veido kaukėje yra gryno molio ir anglies. Dėl magnetinių savybių, kurios palaiko odos švytėjimą. Tekstūra kreminė ir nesausina odos. Ši „L’oreal“ veido pakuotė suteikia švytinčią odą. Galite tai pavadinti kaip „L’oreal“ juodą veido kaukę.

Naudoti: Tolygiai uždėkite veido kaukę ant veido. Molio kaukė yra šiek tiek sunkesnė. Leiskite jam išdžiūti. Nuvalykite jį vandeniu.

Kaina: Tai kainuoja 751 Rs už 50 ml

4. „L’oreal Pure Clay Multi Masking Play“ rinkinys:

„L’oreal Pure Clay Multi Masking Play“ rinkinys

Sudėtyje yra gryno molio kaolino, kuris yra labai koncentruotas su silikatais. Sugeria papildomą aliejų ir nešvarumus iš odos. Padaro odą šviežią ir švarią. Jis šveičia odos paviršių. Šveičia odą ir atskleidžia nublizgintą odos paviršių. Be to, jame yra Montmorillonite ir Ghassoul, kurie sugeria aliejų ir palaiko odą gaivią ir spindinčią. Komplekte yra 3 veido kaukės.

Naudoti: Sudrėkinkite veidą ir uždėkite kaukę. Yra 3 skirtingų tipų molio kaukės. Vienu metu galite tepti nuo 1 iki 2 kaukių. Laikykite jį 15 minučių. Nuplaukite veidą vandeniu ir nusausinkite.

Kaina: Tai kainuoja Rs. 3248 už 3*10 ml

5. L’oreal Pure Clay drėkinimo kaukė:

L'oreal Pure Clay drėkinimo kaukė

Sudėtyje yra daug mineralų turinčio benetonito molio. Tai drėkinanti ir subalansuojanti kaukė. Padeda pašalinti nešvarumus ir riebalų perteklių iš odos. Sudėtyje yra citrinų balzamo ir glicerino, kurie padeda drėkinti. Palieka odą minkštą ir gaivią. Tai geriausia „L’oreal“ veido kaukė.

Naudoti: Nedidelį kiekį veido kaukės užtepkite ant veido. Leiskite jam išdžiūti 15 minučių. Nuvalykite jį vandeniu. Naudokite 2-3 savaites.

Kaina: 50 g kainuoja 842 RS.

6. L’oreal Paris Hydra Fresh:

L'oreal Paris Hydra Fresh

Sviesta lygi šio losjono tekstūra slysta ant jūsų odos paviršiaus. Sudėtyje yra prancūziškų vynuogių sėklų ekstraktų, kurie pašalina laisvuosius radikalus. Jis apsaugo odą nuo teršalų. Drėkina odą ir pagerina odos tekstūrą. Efektyviai apsaugo nuo smulkių raukšlelių.

Naudoti: Naktinę kaukę ar gelį, šį losjoną galima tolygiai tepti ant odos paviršiaus nakties metu.

Kaina: Už 50 ml kainavo 630 Lt.

„L’oreal“ yra daug kaukių. Jie yra odos ekspertai. Galite rinktis iš įvairių kaukių, pavyzdžiui, molio, šveitimo ar patikslinti porų kaukes. Pasirinkite kaukę pagal odos tipą.