Odos balinimas, kad oda būtų teisingesnė, skamba gražiai, bet ar žinote, kokias pasekmes tai gali sukelti jūsų odai? Kai kuriems gali atsirasti bėrimų, o kitiems – itin sausa oda. Įdomu, ką daryti? Na, čia yra keletas priemonių, kurias galite padaryti. Galimas sprendimas yra uždengti veido kaukę. Po balinimo yra įvairių tipų veido paketų, kurie gali padėti atsikratyti dabartinės situacijos.

veido paketai po balinimo

Geriausios veido pakuotės po balinimo Indijoje:

Pažiūrėkime, kokia veido pakuotė po balinimo yra geriausia, kad jūsų oda spindėtų ir išsaugotų jose esančią drėgmę,

1. Sandalmedžio kaukė po balinimo:

Sandalmedžio kaukė-po balinimo

Veidui reikia drėgmės po balinimo. Geriausias būdas suteikti jam drėgmės yra veido pakuotė. Tai naminis veido paketas po balinimo. Viskas, ko jums reikia, yra rožių vanduo ir sandalmedis. Sumaišykite rožių vandenį ir sandalmedžio miltelius ir suformuokite pastą. Užtepkite ant veido ir palikite keletą minučių, tada nuplaukite vandeniu. Tai geriausia veido pakuotė po odos balinimo.

2. Braškių veido kaukė:

Braškių veido kaukė

Vaisiai yra žinomi dėl savo antioksidacinių savybių. Jie gali būti naudingi odai įvairiais būdais, arba juos vartojate, arba naudojate. Braškių veido kaukė gali būti naudinga odai. Tai yra naminė veido pakuotė po balinimo, tereikia sumaišyti 2-3 braškes su 1 šaukštu medaus ir šviežios grietinėlės.

3. Ciberžolės ir varškės veido kaukė:

Ciberžolės ir varškės veido kaukė

Ciberžolė turi daug gydomųjų galių, todėl ją galima vartoti ir naudoti. Baliklis palieka jūsų odą sausą ir kartais gali sukelti bėrimus. Viskas, ko jums reikia, yra šiek tiek ciberžolės, jogurto ir medaus. Gerai išmaišykite vienodais kiekiais ir po balinimo tepkite veidą. Leiskite išdžiūti ir tada nuplaukite vandeniu.

4. Khadi apelsinų citrinos veido kaukė:

Khadi apelsinų citrinų veido kaukė

Užtepus apelsinų ir citrinų veido kaukę po balinimo gali sumažėti balinimo sukeltas sausumas. Viskas, ko jums reikia, yra veido kaukė, kuri ramina jūsų odą. Taikykite tai pagal nurodytas instrukcijas ir iškart pamatysite rezultatą.

5. Vaisių veido kaukė:

Vaisių veido kaukė

PIRKITE ČIA

Jei jūsų veidas išbėrė balinant, jūsų veido sprendimas gali būti vaisių veido kaukės. Po balinimo rinkoje gausite daug paruoštų veido paketų. Pasirinkite vieną ir naudokite jį pagal nurodytas instrukcijas.

6. „Lotus“ arbatmedžio veido kaukė:

„Lotus Tee Tree“ veido kaukė

PIRKITE ČIA

Arbatmedis taip pat turi antioksidantų, kurie atstato jūsų odą ir ją maitina. Norėdami pridėti drėgmės prie odos po balinimo, viskas, ko jums reikia, yra ši veido pakuotė. Užtepkite ant veido ir palikite keletą minučių, kaip nurodyta instrukcijose.

7. Apelsinų ir lelijų veido kaukė:

Apelsinų ir lelijų veido kaukė

PIRKITE ČIA

Apelsinas turi daug privalumų, kai reikia jį naudoti ar vartoti. Jūs galite lengvai gauti šią veido pakuotę ir ją taikyti po to, kai balinsite veidą. Kadangi svarbu į veidą įpilti drėgmės ir ši veido pakuotė padės tai padaryti. Užtepkite veido kaukę pagal nurodytas instrukcijas. Tai palieka odą minkštą ir lygią.

8. Ryžių veido kaukė:

Ryžių veido kaukė

PIRKITE ČIA

Ryžiai taip pat gali padėti sugriežtinti jūsų odą. Taip, jis naudojamas veidui suteikti švytėjimo, drėgmės ir stiprumo. Rinkoje yra daug ryžių veido kaukių. Pasirinkite tai, kad gautumėte geriausią rezultatą, ir tepkite ant veido.

9. Molio veido kaukė:

Molio veido kaukė

PIRKITE ČIA

Yra įvairių rūšių molio, kurį galima naudoti veidui po balinimo. Naudodami molį, nuvalykite odą ir padarykite ją minkštą. Baliklis neminkština odos, o tik suteikia švytėjimo. Norėdami pridėti drėgmės prie odos, galite naudoti naminę veido pakuotę arba nusipirkti ją iš rinkos. Šioje kaukėje naudojamas molis turi mineralų, kurie šviesina ir minkština odą.

Jei oda nudegusi po baliklio ar jaučiasi sausa, galite naudoti kai kurias iš šių priemonių. Šie patarimai padės atgauti drėgmę. Kai balinate veidą, įsitikinkite, kad naudojate bet kurią iš aukščiau išvardytų priemonių, kad gautumėte tą švelnumą ir švytėjimą.