Gražios ramunėlių gėlės turi daug grožio ir odos privalumų. Čia įtrauktos ramunėlių veido kaukės, kurias galima išbandyti namuose.

Ramunėlių veido kaukės

Ramunėlių veido kaukės:

Čia yra mūsų 9 geriausios ramunėlių veido kaukės.

1. Ramunėlių ir avižinių dribsnių veido kaukė:

Ramunėlių ir avižinių dribsnių veido kaukė

Norėdami pagaminti šią veido kaukę, turite išvirti puodelį ramunėlių arbatos. Padarykite jį stiprų. Tada į dubenį įpilkite ½ puodelio perdirbtų avižų, šaukštelį sodos, šaukštą medaus ir reikiamą kiekį ramunėlių arbatos, kad gautumėte lygią pastą. Tada įpilkite baltojo cukraus ir gerai išmaišykite. Pirštais paskirstykite mišinį ant veido ir kaklo ir palikite 5 minutes. Tada nuplaukite jį šaltu vandeniu. Tai geriausia ramunėlių arbatos veido kaukė.

2. Ramunėlių ir alyvuogių aliejaus veido kaukė:

Ramunėlių ir alyvuogių aliejaus veido kaukė

Ši naminė veido pakuotė nuramins sudegusią odą ir taip pat drėkins. Jums reikės ramunėlių arbatos maišelio. Nupjaukite arbatos maišelį ir supilkite turinį į dubenį. Įpilkite ½ puodelio alyvuogių aliejaus ir dar ½ puodelio baltojo cukraus ir gerai išmaišykite. Drėkinkite veidą šiltu vandeniu. Tada pirštų galiukais tolygiai užtepkite kaukę ant veido ir odos. Prieš nuplaunant šaltu vandeniu, leiskite jam pailsėti 15-20 minučių.

3. Ramunėlių ir migdolų aliejaus veido kaukė:

Ramunėlių ir migdolų aliejaus veido kaukė

Atidarykite ramunėlių arbatos maišelį ir ištuštinkite turinį į dubenį. Įpilkite du šaukštus medaus, vieną šaukštą avižinių dribsnių miltelių ir 3 lašus migdolų aliejaus ir gerai išmaišykite. Mišinį sukamaisiais judesiais tepkite ant veido ir kaklo. Tada leiskite jam pailsėti 20-30 minučių. Baigę nuplaukite šaltu vandeniu. Tai viena geriausių ramunėlių veido kaukių.

4. Ramunėlių ir kokosų veido kaukė:

Ramunėlių ir kokoso veido kaukė

Šiai veido kaukei geriausia naudoti žalią kokosų aliejų. Išpilkite ramunėlių arbatos maišelio turinį į dubenį. Įpilkite du šaukštus žalio kokosų aliejaus ir gerai išmaišykite. Pirštų galiukais tepkite mišinį ant veido ir kaklo. Prieš nuplaunant drungnu vandeniu, palikite 10-15 minučių.

5. Ramunėlių ir „MultaniMitti“ veido kaukė:

Ramunėlių ir MultaniMitti veido kaukė

Užvirkite puodelį ramunėlių arbatos. Į dubenį įpilkite du šaukštus multani mitti miltelių, šaukštą medaus ir tik tiek ramunėlių arbatos, kad gautumėte lygią pastą. Kai susidarys pasta, tepkite ją ant veido ir kaklo ir gerai įmasažuokite. Prieš nuplaunant vėsiu vandeniu, palikite 20 minučių.

6. Ramunėlių ir bananų veido kaukė:

Ramunėlių ir bananų veido kaukė

Paimkite prinokusį bananą ir perpjaukite jį per pusę. Pusę bananų gerai sutrinkite ir įpilkite šaukštą medaus. Iš anksto užvirinkite puodelį ramunėlių arbatos ir į bananų ir medaus mišinį įpilkite du šaukštus arba reikiamą kiekį ramunėlių arbatos. Gerai išmaišykite, kad susidarytų pasta. Kai baigsite, pirštų galiukais tepkite mišinį ant odos ir palikite 10 minučių. Nuplaukite šaltu vandeniu.

7. Ramunėlių ir pieno veido kaukė:

Ramunėlių ir pieno veido kaukė

Tai puikus veido valymo receptas. Tiesiog užvirkite puodelį ramunėlių arbatos ir supilkite du šaukštus arbatos į dubenį. Į dubenį įpilkite šaukštą pieno ir žiupsnelį ciberžolės. Gerai ismaisyti. Mišiniu gerai masažuokite veidą ir kaklą. Palikite jį 5 minutes. Tada nuplaukite drungnu vandeniu.

8. Ramunėlių ir rožių veido kaukė:

Ramunėlių ir rožių veido kaukė

Paimkite tris šaukštus džiovintų ramunėlių žiedų ir virkite su stikline vandens maždaug 10 minučių. Mišinį nukoškite ir į mišinį įpilkite šaukštą medaus ir rožių vandens. Užtepkite mišinį ant veido ir kaklo ir palikite 15 minučių. Tada kruopščiai nuplaukite vėsiu vandeniu. Tai puiki priemonė natūraliai balinti ir šviesinti odą.

9. Ramunėlių ir alavijo veido kaukė:

Ramunėlių ir alavijo veido kaukė

Į dubenį įpilkite 1/8 puodelio ramunėlių arbatos lapų, ¼ puodelio ekologiško medaus su dviem šaukštais alavijo ir vienu arbatiniu šaukšteliu simondsijų aliejaus. Gerai išmaišykite visus ingredientus, tada sukamaisiais judesiais pirštų galiukais įtrinkite mišinį ant odos. Prieš nuplaunant leiskite jam pailsėti 20 minučių.