„Royal Indulgence Lodhradi“ yra ajurvedinė vaistažolių priemonė, kuri detoksikuoja odą ir atkuria odą. Tai padeda išgydyti odos problemas, tokias kaip pigmentacija, spuogai, spuogai ir kt. Formulėje naudojamas unikalus žolelių mišinys ir padedanti apsaugoti odą. Lodhradi yra unikaliai sumaišytas su trimis ingredientais Lodhra, dhanyaka ir vacha. Šios žolelės padeda sumažinti raukšles, dėmes ir spuogus. Tai apsaugo nuo ankstyvo senėjimo.

Geriausi „Lodhardi Face Pack“ produktai pažeistai odai taisyti:

Štai keletas Indijoje prieinamų „Lodhradi“ veido paketų, pasirinkite iš žemiau pateiktų veido paketų,

1. Lodhradi odos taisymo veido paketas:

„Lodhradi“ odos taisymo veido paketas

Tai žolelių derinys, kuriame gausu antioksidantų ir vitaminų, kurie padeda nepriekaištingai odai. Jame yra dhanyaka ir vacha, kuriuose gausu vitamino C. Slaptą trijų sudedamųjų dalių, tokių kaip lodhra, dhanyaka ir vacha, sudėtį. Jie yra atrinkti iš Himalajų miško ir šis produktas yra žiaurus ir 100% veganiškas. Jis nedirgina odos. Dhanyaka yra sutraukiantis vaistas, turintis antiseptinių ir antibakterinių savybių. Vacha gerina kraujotaką. Jis gydo dirginimą dėl taršos. Taip pat yra antioksidantų, kurie pašalina toksinus iš odos. Tai padeda išvalyti dėmes ir apsaugo odą nuo įvairių infekcijų. Vacha stimuliuoja kraujotaką ir padeda turėti sveiką odą. Tai geriausia „Lodhradi“ veido pakuotė.

Ši „Lodhradi Skin“ veido kaukė yra 100% ekologiška ir Ajurvedos grožio sprendimas nepriekaištingai odai. Tai padeda stangrinti ir stangrinti odą. Jis tinka tiek riebiai, tiek sausai odai.

Naudoti: Sumaišykite didelį kiekį „Lodhradi“ veido pakuotės su pienu ir gaukite tirštą vientisą pastą. Ant ką tik nuplauto veido tolygiai ištepkite pastą ir palikite išdžiūti.

Kaina: Tai kainuoja 1499 Rs už 50 g.

2. „Royal Indulgence Lodhradi“ detoksikuojanti veido kaukė:

„Royal Indulgence Lodhradi“ detoksikuojanti veido kaukė

Jame yra įvairių žolelių, vaistažolių, turinčių daug dhanyaka ir vacha. Ajurveda veido kaukė, kuri valo ir atkuria odą. Žolelėse gausu vitaminų, kurie pagerina odos būklę. Užkerta kelią ankstyvam senėjimui. Suteikia nepriekaištingą odą. Detoksikuoja odą. Pašalina nešvarumus iš porų. Tai ideali Lodhradi veido kaukė. „Lodhradi“ veido pakuotės kaina Indijoje yra nominali, palyginti su kitomis ajurvedos veido pakuotėmis.

Ši Lodhradi detoksikuojanti veido kaukė tinka visiems odos tipams. Tai padeda kontroliuoti kolageno praradimą. Tai padeda nuraminti odą ir apsaugo jus nuo kenksmingų saulės spindulių. Lodhra padidina kolageno kiekį ir pakelia odą. Jame gausu anti-senėjimo savybių. Jis detoksikuoja odą. Naikina bakterijas ir grybelius iš gilių odos porų ir švelniai nušveičia paviršių. Sumažina smulkių linijų ir raukšlių atsiradimą.

Naudoti: Nedidelį kiekį veido kaukės sumaišykite su pienu ir tolygiai tepkite ant veido. Leiskite jam išdžiūti ir nuplaukite vandeniu. Vaistinis stiebas su lodhradi yra naudingas. Naudokite nešiklio aliejų ir masažuokite vieną ar dvi minutes. Tai daro odą švelnią ir švelnią. Yra dar vienas šio veido paketo naudojimo būdas. Odai, turinčiai spuogų ir spuogų, išbandykite medicininių žolelių garus. Įpilkite nedidelį kiekį lodhra veido pakuotės į karštą vandenį ir garuokite veidą. Leiskite jam išdžiūti ir nuplaukite vandeniu.

Kaina: Tai kainuoja 1499 RS už 50 g.

Ši ajurvedinė odos procedūra yra labai populiari. Jie neturi jokio šalutinio poveikio. Šiose „Lodhardi“ veido pakuotėse gausu dhanyaka, vacha ir lodhra, kurios padeda išlaikyti nepriekaištingą odą. Tai pagerina odos sveikatą, apsaugo jus nuo pigmentacijos, spuogų ir pan. Jie paimti iš Himalajų kalnų. Ji turi slaptą kompoziciją, perduotą iš Kerala Vaidya giminės.