Drėkinamasis veido prausiklis padeda drėkinti mūsų odą. Žiemos sezono metu oda linkusi išsausėti, o norint išlaikyti drėgmę odoje, reikia gerai nuplauti veidą. Drėkinamasis veido prausiklis padeda pašalinti nešvarumus iš porų ir palaiko odą švarią. Žolelių pagrindu sukurtas drėkinamasis veido prausiklis padeda išlaikyti odą sveiką, nepažeidžiant odos.

Geriausi drėkinamieji veido plovimo prekės ženklai 2021 m. Indijoje:

Atsižvelgdami į savo odos tipą, galime pasirinkti geriausią drėkinamąjį veido prausiklį sausai odai reguliariai naudoti, žemiau rasite 9 geriausių drėkinamųjų veido prausiklių ženklų, kurie tikrai tinka jūsų odai.

1. Patanjali medaus apelsinų veido prausiklis:

Patanjali medaus apelsinų veido prausiklis

PIRKITE ČIA

Šis veido prausiklis yra unikalus natūralių žolelių ir medaus mišinys. Jame nėra muilo. Jis pašalina riebalų perteklių iš gilių odos porų. Išlaiko odą švarią ir švarią. Tai padeda drėkinti odą. Veido prausiklyje esantys natūralūs ingredientai išlaiko odą lygią ir spindinčią. Tai paprastas drėkinamasis veido prausiklis.

Naudoti: Paimkite nedidelį kiekį gelio. Išsiaiškinkite, kad susidarytų putos. Tolygiai tepkite ant veido. Nuvalykite jį vandeniu. Taikykite jį du kartus per dieną, kad gautumėte geresnių rezultatų.

Kaina: 60 g kainuoja 45 rublius.

2. „Everyuth Apple“ drėkinamasis vaisių veido prausiklis:

„Everyuth Apple“ drėkinamasis vaisių veido prausiklis

PIRKITE ČIA

Tai veido prausiklis be muilo. Sudėtyje yra obuolių ekstraktų ir Nano vitamino A. Atgaivina odą ir palaiko jos drėkinimą. Jis pašalina nešvarumus ir kitus nešvarumus nuo odos. Tai geras drėkinamasis veido prausiklis jautriai odai.

Naudoti: Naudokite jį du kartus per dieną. Paimkite nedidelį kiekį kremo ir tolygiai tepkite ant veido. Nuplaukite jį šiltu vandeniu.

Kaina: Tai kainuoja 77 rupijas už 100 g.

3. Spawake drėkinamasis veido prausiklis:

„Spawake“ drėkinamasis veido prausiklis

PIRKITE ČIA

Spawake drėkina odą ir palaiko odą sveiką. Šiame veido prausiklyje yra jūros druskos ir perlų miltelių ekstraktų bei gaivinančio putų gelio. Jis drėkina odą ir išlaiko ją lygią. Jis pašalina nešvarumus ir nešvarumus nuo odos. Tai geras drėkinamasis veido prausiklis sausai odai.

Naudoti: Užtepkite mažas putas ir suplakite, tolygiai paskirstykite ant paviršiaus ir nuplaukite vandeniu.

Kaina: Tai kainuoja Rs.82 už 50 g.

4. „Dove Beauty Moisture“ veido prausiklis:

„Dove Beauty“ drėkinamasis veido prausiklis

PIRKITE ČIA

„Dove“ yra praturtintas „Nutrium“ drėgmės grožio serumu, kuris padeda išlaikyti odos drėgmę. Jis pašalina nešvarumus iš porų. Jis palaiko odos hidrataciją. Gilus odos valiklis. Tai paprastas odos drėkinamasis veido prausiklis.

Naudoti: Naudokite jį kasdien, kad gautumėte gerų rezultatų. Naudokite nedidelį gelio kiekį. Treniruokite putas ir tolygiai tepkite ant odos. Nuplaukite jį vandeniu.

Kaina: Tai kainuoja Rs 105 už 50 ml.

5. Dr.Batra drėkinamasis veido prausiklis:

Dr.Batra drėkinamasis veido prausiklis

PIRKITE ČIA

Šis veido prausiklis praturtintas alavijo ekstraktais, kurie suteikia odai raminamąjį pojūtį. Jis maitina ir drėkina odą bei kovoja su odos ligomis, tokiomis kaip egzema. Jis taip pat kovoja su senėjimu. Išlaiko odą šviežią ir drėgną. Tai geriausias veido prausiklis ir drėkinamasis kremas sausai odai.

Naudoti: Užtepkite nedidelį kiekį kremo. Treniruokitės, kad gautumėte putų. Švelniai tepkite ant odos. Kruopščiai nuplaukite.

Kaina: 50 g kainuoja 110 rublių.

6. Nivea Men maksimalaus drėkinimo drėkinamasis veido prausiklis:

„Nivea Men“ maksimaliai drėkinamasis drėkinamasis veido prausiklis

PIRKITE ČIA

Jame yra kondicionuojančių medžiagų. Jame taip pat yra vitamino B5. Tai 100%be muilo. Jis yra kliniškai išbandytas. Jis pašalina nešvarumus ir nešvarumus nuo odos. Tai geriausias vyrų veido prausiklis ir drėkiklis.

Naudoti: Paimkite nedidelį kiekį gelio. Treniruokitės, kad gautumėte gražią putą. Sklandžiai tepkite ant odos ir nuplaukite.

Kaina: 150 ml kainuoja 972 Rs.

7. Tvenkinio kasdienis veido prausiklis:

Tvenkinio kasdienis veido prausiklis

Jame yra glicerino ir vitamino E, kurie drėkina odą ir palaiko ją švarią. Jis švelnus odai ir 100% be muilo. Šis švelnus drėkinamasis veido prausiklis pašalina nešvarumus nuo gilių odos porų. Jis gerai tinka visų tipų odai. Tai odos drėkinamasis veido prausiklis.

Naudoti: Taikykite jį kasdien, kad gautumėte gerų rezultatų. Paimkite nedidelį gelį ir padarykite putas. Užtepkite ant odos ir gerai nuplaukite.

Kaina: Kaina 50 rublių už 50 g.

8. Lakme Clean up veido prausiklis:

„Lakme Clean“ veido prausiklis

PIRKITE ČIA

Sudėtyje yra braškių ekstraktų. Jame yra gaivus kvapas. Puikiai valo odą, nepalikdama jokių riebalų pėdsakų ir palaiko odą sveiką ir drėgną. Po plovimo nepalieka odos sausos. Jis pašalina visus nešvarumus iš porų. Tai geriausias drėkinamasis veido prausiklis sausai odai.

Naudoti: Gerai putoja. Išminkykite nedidelį kiekį putų. Švelniai tepkite ant odos ir nuplaukite vandeniu.

Kaina: 25 g kainuoja 40 rublių.

9. Himalaya Herbals Aloe Vera drėkinamasis veido prausiklis:

Himalaya Herbals Aloe Vera drėkinamasis veido prausiklis

PIRKITE ČIA

Tai veido prausiklis be muilo, kuris užtikrina drėgmę jūsų odoje po kiekvieno plovimo. Šiame veido prausiklyje yra agurkų ekstraktų, kurie vėsina odą. Sudėtyje yra alavijo, kuris minkština odą. Tai puikus derinys jūsų odai valyti. Suteikia malonų pojūtį ir oda nuolat švyti. Tai paprastas odos drėkinamasis veido prausiklis.

Naudoti: Naudokite du kartus per dieną. Užtepkite nedidelį kiekį ir išplakite putas. Švelniai tepkite ant odos ir kruopščiai nuplaukite.

Kaina: 100 ml kainuoja 120 rublių.

Gaukite drėkinančius veido prausiklius, kuriuos galima įsigyti pagal sezoną. Jūs taip pat turite pasirinkti veido prausiklį, priklausomai nuo jūsų odos tipo; tai padeda išlaikyti odą minkštą ir hidratuotą. Visi norėtų turėti švytinčią odą net ir šaltomis žiemomis, todėl patikrinkite šiuos skirtingus veido prausiklius, pradedant nuo vaistažolių veido plovimo ir baigiant tais, kuriuose yra glicerino.