Ponios mėgsta save palepinti. Kalbant apie salonus, jie mėgaujasi visapusiškai, nes jie gali atjaunėti ir atsipalaiduoti ir netgi padaryti savo odą gražią..

Geriausi naminiai veido riebiai odai

Riebią odą turinčios moterys gali pasilepinti kelių tipų veido priežiūros priemonėmis ir išlaikyti spindesį bei sveiką odą. Įprastos veido procedūros giliai išvalys jūsų odą ir pašalins nešvarumus bei taršą. Jie taip pat padeda atrodyti jaunai ir žaviai.

Namų veido riebiai odai:

Čia yra mūsų 10 geriausių naminių veido priežiūros priemonių riebiai odai.

1. Atsitiktinis veido riebiai odai:

Atsitiktinis veido oda riebiai odai

Įprastos veido procedūros yra ekonomiškai efektyvios. Pirmiausia nuvalykite garais, o po to nušveiskite šveitikliu. Atsižvelgdami į odos tipą, turite pasirinkti kaukę, kuri drėkintų jūsų odą ir atrodytų puikiai drėkinama, o ne itin riebi. Tai pašalina odos išblukimą ir leidžia jaustis energingai. Venkite, jei turite spuogų. Tai geriausias veidas riebiai odai namuose.

2. Veidas, siekiant sumažinti spuogus:

Veidas, skirtas sumažinti spuogus

Veido priemonės, skirtos spuogams mažinti, yra skirtos tik tiems, kurie turi spuogų dėl riebios odos. Tai tinka paaugliams ir, žinoma, suaugusiems. Į šį procesą įeina gilus valymas, garai ir tada užsikimšusių porų šveitimas. Atsižvelgiant į spuogų susidarymą, galima taikyti įvairias kaukes, dermatologas gali jums tai geriausiai pasakyti. Tai geriausias riebios odos veidas.

3. Elektriniai veido riebiai odai:

Elektriniai veido priežiūros produktai riebiai odai

Šios veido procedūros dabar yra gana įprastos. Elektrinės veido procedūros atliekamos naudojant dvi lazdeles, kurios skleidžia teigiamą ir neigiamą srovę. Tai geriausia naudoti dėl audinių stimuliacijos ir padidėjusios kraujotakos. Raumenys yra pakelti ir atrodo labiau švytintys. Tai geras veidas riebiai odai.

4. Vaisių veido riebiai odai:

Vaisių veidas riebiai odai

Vaisinės veido procedūros yra labiausiai pageidaujamos dėl natūralios esmės ir ekonomiškumo. Fermentai ir antioksidantai, gauti iš vaisių, padeda sumažinti tamsias dėmes ir smulkias raukšleles, nesuteikiant jokio šalutinio poveikio. Vitaminas C yra naudingas ir daro odą spindinčią. Tai geriausias naminis veidas riebiai odai.

5. Antioksidantas veido riebiai odai:

Veido antioksidantas riebiai odai

Antioksidantai padeda odai kovoti su atšiauriais UV spinduliais. Jie daro odą nuobodžią ir suteikia dėmių, kurios yra pernelyg užsispyrusios. Veido procedūroms reikia kremų ir kaukių, praturtintų vitaminais A, C ir E. Poros valomos ir nešvarumai pašalinami. Tai viena iš geriausių naminių veido procedūrų riebiai odai.

6. Auksinis veido riebiai odai:

Auksinis veido veidas namuose

Auksinis veido yra vienas unikalus ir brangus veido, kuriame kremas, jei jame yra 24 karatų gryno aukso. Šis kremas lengvai įsiskverbia į odą, o auksas turi didelį poveikį pašalinant toksinus ir nešvarumus. Taip pat auga naujos ląstelės ir moterys atrodo jaunos, švelnios ir spindinčios odos. Tai geriausias auksinis veidas riebiai odai

7. Žolelių veidas riebiai odai:

Žolelių veidas riebiai odai

Žolelių veido procedūros gydo spuogus, tai per natūraliai. Jis kontroliuoja aliejų ir ramina odą, pasižymėdamas antiseptinėmis savybėmis. Žolelių veido procedūros taip pat padeda pašalinti inkštirus ir baltas dėmes. Jis pašalina negyvas ląsteles ir skatina naujų augimą. Vaistažolių veido, kuriame yra Neem, turėtų būti geriausias veidas riebiai odai.

8. Perlų veidas riebiai odai:

Perlų veidas riebiai odai

Perlų veidas pašalina įdegį ir padeda šviesinti odą. Pirmiausia odą reikia kruopščiai išvalyti, kad ji vėl taptų rafinuota. Tada lengvai permasažuojamas perlų kremas, po kurio tepama perlų kaukė. Jis atgaivina odą ir leidžia ją drėkinti. Tai geriausias veidas riebiai odai namuose.

9. Sidabrinis veido riebiai odai:

Sidabrinis veidas riebiai odai

Sidabrinės veido procedūros detoksikuoja ir valo odą nuo nešvarumų ir taršos. Jį sudaro švytintis šveitiklis, gelis, kremas ir keletas veido paketų, kurie akimirksniu pašalina odos išblukimą. Jis atstato odos pH pusiausvyrą ir valo poras, neleisdamas susidaryti bjauriems inkštirams. Galų gale jūsų oda bus žavi ir švelni. Tai geriausias namų veidas riebiai odai.

9. Sūrio veido riebiai odai:

Sūrio veido riebiai odai

Pieno produktai gali būti geri veido receptų ingredientai, nes jie yra natūralūs ir turi ilgalaikį poveikį. Nuvalykite riebų veidą raminančia ir maistinga sūrio kauke. Vieną šaukštą varškės ir medaus galima įdėti su trintomis braškėmis ir šiek tiek pieno. Užtepkite ir nuplaukite per 10 minučių. Tai geriausias naminis veidas riebiai odai.