Auksas naudojamas ne tik papuošalų ir niekučių gamybai festivaliuose, bet didelė šio aukso dalis yra saugoma aukso jums, kur buvo nustatyta, kad tokie metalai kaip auksas yra akivaizdžiai naudingi jūsų odai, ypač riebiems.

auksinės veido odos riebiai odai

Indija visada norėjo naudoti ekologišką, o ne komercinę. Dabar negalime ištirpinti aukso ir trinti jo ant odos, todėl kai kurie kosmetologai veteranai išsiaiškino paprastesnį būdą, kaip įtraukti auksą į savo grožio priežiūros režimą. Jie tiekiami komerciniais buteliais, tačiau jie visi yra ekologiški ir lengvai veiksmingi.

Kaip aukso veido nauda:

Prieš pereidami prie įvairių komercinių produktų, turime žinoti, kaip auksas padės mums rūpintis oda. Dabar auksas yra vienas iš minkščiausių metalų, kurį galima pataisyti, ir tai įmasažavus į odą padės padidinti kraujotaką. Be to, auksas buvo paskelbtas klasikiniu toksinų šalinimo būdu, kai trintis masažo metu sukelia toksinus iš apačios ir prilimpa prie aukso sluoksnio. Be to, aukso ląstelių atsinaujinimą ir senėjimą galima sustabdyti auksu, nes jis atgaivina ir atjaunina jūsų odą.

Auksinės veido odos riebiai odai:

Čia yra mūsų 9 geriausios auksinės veido procedūros riebiai odai.

1. VLCC aukso veido riebiai odai:

VLCC auksinis veido rinkinys

VLCC rinkinyje yra keturi vamzdeliai, aukso nulupama kaukė, auksinis kremas, auksinis gelis ir auksinis šveitiklis. Pakuotėje kartu su 24 karatų auksu yra ciberžolės ir citrinos esencijos, kuri naudinga jūsų odai, šviesina ir skaistina odą. Auksiniame gelyje yra tulžies riešutų ekstraktų, kurie maitina ir kondicionuoja jūsų odą.

2. „Nature’s Essence Gold“ veido riebiai odai:

Natūralių esencijų aukso veido rinkinys

Kartu su aukso ekstraktais „Nature“ esmėje yra pipirmėčių, kurios padeda atgaivinti odą nuo ląstelių lygmens, kad atviros poros būtų atvėsintos ir uždarytos, kad toksinai jų nepakeistų. Tai geriausias auksinis veidas riebiai odai.

3. Shahnaz Husaain aukso veido riebiai odai:

Shahnaz aukso veido rinkinys

„Shahnaz Hussain“ 24 karatų aukso veido rinkinys sklandžiai veiks jūsų odą, kur drėkinamasis gelis sušvelnins šiurkščią ir išsausėjusią odos ertmę, o auksinis šveitiklis padės susidoroti su senėjimu ir pilkumu. Tada yra švytėjimo gelis, specialiai sukurtas odos šviesinimui ir dėmių mažinimui.

4. Ajurvedos Instant Glow Gold veido veidas riebiai odai:

Ajurvedos momentinio švytėjimo aukso veido rinkinys

Tai išplėstas Ajurvedos veido rinkinys, kuris yra vienas patikimiausių ir geidžiamiausių grožio priežiūros būdų. Rinkinyje yra penki skirtingi produktai. Masažas ir drėkinamasis serumas veikia vidines ląsteles, kad būtų užtikrinta gera kraujotaka, sumaišyta su minkšta atjaunėjusia oda. Valiklis ir šveitiklis padeda atsikratyti būtinų toksinų ir nešvarumų, o kaukė galų gale palieka nepriekaištingą odą. Tai geriausias auksinis veidas riebiai odai.

5. „Lotus Herbals“ spinduliuojantis auksinis veidas riebiai odai:

„Lotus Herbals“ spinduliuojančio aukso veido rinkinys

Priimkite trisdešimties minučių pertvarkymo iššūkį su „Lotus Herbals“ spindinčio aukso veido rinkiniu ir niekada nenusivilsite. Tai greito veikimo momentinio švytėjimo aukso veido rinkinys iš „Lotus“, kurį sudaro valiklis, pašalinantis veidą nuo makiažo ar toksinų likučių, o masažo kremas ir švytėjimo kaukė veikia odos šviesinimą. Taip pat yra spindesio aktyvatorius.

6. Oxy Glow Gold veido veidas riebiai odai:

Oxyglow aukso veido rinkinys

Panašiai kaip ir kitus veido rinkinius, čia rasite auksinį valiklį, auksinį drėkintuvą su šveitikliu ir geliu, nepamirštant veido pakuotės. Tai puikus pasirinkimas įdegio šalinimui, kur galite pasinaudoti aukso privalumais, kad atnaujintumėte savo šviesią ir elastingą odą. Sumaišius su būtiniausiais medaus elementais, oda greitai atgaus sveiką išvaizdą.

auksinės veido odos riebiai odai