Kiekviena moteris mėgsta lepinti savo odą. Tačiau dažnas apsilankymas salone gali būti sudėtingas ir atbaidyti pinigus. Kaip apie veido procedūrą, kurią galite padaryti namuose ir gauti tuos pačius salono rezultatus. Skaitykite toliau, kad sužinotumėte daugiau apie tai. Perlų veidas yra natūraliausias ir nebrangus būdas suteikti veidui nepriekaištingos spindinčios odos švytėjimą. Jis buvo naudojamas daugelį metų, kad pašalintų įdegį ir tuo pačiu paryškintų odos toną. Be to, jis veiksmingai užkerta kelią ankstyvo senėjimo požymiams ir suteikia odai švelnumo.

„Pearl“ veido oda tinka visų tipų odai, tačiau geriausiai tinka riebiai odai. Jis taip pat tinka visoms amžiaus grupėms. Perlų veidą galima lengvai pasigaminti namuose be jokių ekstravagancijų. Veidui naudojami perlų milteliai sumaišomi su kitais natūraliais ingredientais, kad gautumėte skirtingas veido pakuotes, suteikiančias nepakartojamo grožio pranašumų. Pirkdami perlų miltelius visada įsitikinkite, kad jie yra gryni ir tikri. Tik gryna perlų pudra gali padaryti jūsų odą elastingą ir lygią. Patikrinkite puikias perlų veido kaukes, kurias galima lengvai paruošti namuose.

Kaip pasidaryti perlų veidą namuose

Įvairūs perlų veido tipai:

Čia pateikiami įvairūs perlų veido tipai riebiai odai.

perlų veido

Perlų veido pakuotė naudojant kiaušinį ir medų:

Tai natūrali naminė priemonė, padedanti atsikratyti smulkių linijų ir raukšlių. Reikalingi ingredientai yra

 • 1 arbatinis šaukštelis perlų miltelių
 • 1 kiaušinis (imkite tik plaktą baltą dalį)
 • 1 arbatinis šaukštelis šviežio medaus
 • 1 citrinos sultys

Sumaišykite visus ingredientus, kad susidarytų stora pasta. Gausiai tepkite tai ant kaklo ir veido. Palikite išdžiūti ir nuplaukite šaltu vandeniu. Ši perlų veido pakuotė ne tik kovoja su senėjimo požymiais, bet ir drėkina odą.

Perlų veidas su alyvuogių aliejumi:

Jei jūsų oda nuobodi ir sausa, išbandykite šį veido procedūrą namuose, kad pašalintumėte savo rūpesčius. Naudojimui paruošti

 • 1 arbatinis šaukštelis grynų perlų miltelių
 • 2-3 lašai aukščiausios kokybės pirmojo spaudimo alyvuogių aliejaus

Perlų miltelius sumaišykite su alyvuogių aliejumi, kad susidarytų pasta. Naudokite jį ant veido ir švelniai masažuokite sukamaisiais judesiais. Leiskite jam išdžiūti apie 10 minučių ir nuplaukite. Ši namų priemonė suteikia puikių rezultatų sausai odai ir gerai ją maitina.

Perlų veidas naudojant pieną:

Šią perlamutrinę veido pakuotę galima lengvai pasigaminti namuose, kad būtų galima gydyti spuogus. Pagrindiniai reikalingi ingredientai yra

 • 1 arbatinis šaukštelis perlų miltelių
 •  nenugriebto pieno

Jei reikia, į perlų miltelius lėtai įpilkite pieno, kad susidarytų tiršta pasta. Užtepkite ant veido ir leiskite išdžiūti 10-15 minučių. Nuplaukite šaltu vandeniu. Nusausinkite odą ir po to patepkite geru drėkinamuoju kremu. Reguliariai naudokite šį perlų veidą, kad sumažintumėte spuogų dėmes ir poras.

„Pearl“ veido pakuotė naudojant alaviją:

Tai puiki perlų veido pakuotė, kuri be jokių pastangų suteikia spinduliuojančią ir žėrinčią odą. Norėdami tai paruošti, jums reikės

 • 1 arbatinis šaukštelis perlų miltelių
 • šviežios alavijo sultys
 • 1 arbatinis šaukštelis obuolių sulčių (naudokite šviežias)
 •  2 arbatinius šaukštelius alyvuogių aliejaus

Sumaišykite visus aukščiau išvardintus ingredientus, kad susidarytų pasta. Šią pakuotę švelniai tepkite ant veido, pradedant nuo smakro ir judant aukštyn. Palikite išdžiūti ir nuplaukite šaltu vandeniu.

Atsargumo priemonės:

Prieš naudojant bet kurią iš šių perlamutrinių veido pakuočių, svarbu kruopščiai nuvalyti veidą. Nuplaukite kaklą ir veidą švelniu veido prausikliu. Prieš naudojant šias pakuotes, oda turi būti švari ir visiškai sausa.

Taip pat patartina atlikti odos testą, kad būtų galima nustatyti bet kokias nepageidaujamas reakcijas. Perlų veido pudrą sumaišykite su vandeniu, kad susidarytų pasta. Užtepkite labai mažą kiekį už ausies. Palikite 3-5 minutes. Jei yra dirginimo ar deginimo pojūtis, nedelsdami nuplaukite drungnu vandeniu. Jei jūsų oda nenusidažo rožine spalva, galite ir toliau naudoti perlamutrines veido pakuotes ant veido ir kaklo.

Perlų veido nauda yra ne tik estetinė, bet ir psichologinė. Jūsų oda jausis atjaunėjusi ir atsipalaidavusi. Palepinkite save šiuo prabangiu veido veidu ir pasipuikuokite jaunesne spindinčia oda.