Auksinis veido rinkinys yra viskas, ko jums reikia, kad jūsų oda spindėtų, ir turi anti -senėjimo savybių, kurios padės jūsų odai švytėti ir padaryti ją lygią ir nepriekaištingą. Jis atgaivina jūsų odą, daro ją sveiką ir stiprią, taip pat drėkina. Veidas yra šeimos odos priežiūros procedūra, skirta veidui, įskaitant masažą, kremą, žievelę ir kaukę. Tai labai naudinga veidui, nes padeda kraujotakai. Tai gali sulėtinti veido raukšlių atsiradimą.

Kaip taikyti

Yra įvairių būdų, kaip kreiptis į veidą, pirmiausia nusiplaukite, o tada yra kaukė, kurią reikia tepti ant veido. Kai kaukė bus padaryta, reikia naudoti įvairius dalykus, tokius kaip valiklis tonikas, šveitiklis. Visa tai taikoma su kai kuriais kitais dalykais, tačiau, kai taikote visus šiuos dalykus, turite masažuoti veidą, tada nuplaukite šiltu vandeniu.

Naudoti

Norėdami naudoti šį veido rinkinį, pirmiausia turite nusiplauti veidą, tada užtepti kaukę maždaug 10-15 minučių, tada nuplauti. Po to veidą reikia masažuoti valikliu maždaug 5 min. tada nuvalykite veidą švariu rankšluosčiu. Po to reikia naudoti šveitiklį ir toniką, masažuoti veidą mažiausiai 5–8 minutes ir nuplauti šiltu vandeniu.

Geriausi auksiniai veido rinkiniai Indijoje:

Jei ieškote auksinio veido rinkinio iš rinkos, čia yra 9 geriausi auksinių veido rinkinių prekės ženklai su kainoraščiu,

1. VLCC aukso veido rinkinys:

VLCC auksinis veido rinkinys

PIRKITE ČIA

VLCC auksinis veido rinkinys yra unikali veido formulė, padedanti spinduliuoti jūsų odą, padaryti ją švytinčią ir blizgančią, suteikianti odai drėgmės, palikdama ją paryškintą. Suteikia odai natūralų blizgesį, todėl ji tampa spinduliuojanti. Priešingai nei anksčiau, jos senėjimą stabdančios savybės padeda odai tapti glotniai ir švelniai.

Naudoti: Norėdami jį naudoti, turite atlikti šešis veiksmus. Viskas, ką jums reikia padaryti, tai paimti veido pakuotę, tada atidaryti kiekvieną paketėlį ir užtepti ant veido, kaip nurodyta. Bus kitoks auksinis valiklis ir šveitiklis bei kaukė. Tiesiog tepkite taip, kaip nurodyta ant pakuotės; šį veido rinkinį galite naudoti kartą per mėnesį ar du.

Kaina: 200 INR už 60 g

2. Gamtos auksinis veido rinkinys:

Gamtos aukso veido rinkinys

PIRKITE ČIA

Gamtos auksinis veido rinkinys yra specialios valymo šveitimo formulės, turinčios aukso dulkių ir pipirmėčių aliejaus savybių, turinčių apelsinų aliejaus ekstrakto, kuris padeda nulupti sausą odą ir padaryti ją spindinčią bei sveiką. Jis subalansuoja tą PH dalyką odoje, todėl tampa minkštas ir lygus. Jis pagamintas taip, kad suteiktų metalo išvaizdą ir ilgalaikį vaizdą.

Naudoti: Norėdami naudoti šį specialų rinkinį, galite tiesiog pakelį, esantį jo viduje, tereikia nušveisti, po to nuvalyti ir tada toniku bent masažuoti bent 10 minučių. Tada nuplaukite šiltu vandeniu ir nuvalykite švariu ir sausu rankšluosčiu.

Kaina: 800 INR už pakuotę

3. Shahnaz Husain aukso veido rinkinys:

Shahnaz Husain aukso veido rinkinys

PIRKITE ČIA

Shahnaz auksinis veido rinkinys yra speciali Shahnaz Husain procedūra, kurią sudaro 24 karatų šveitiklis nuo senėjimo. Jame yra odos spindesio gelis, drėkinamasis kremas. Visas šis rinkinys atneša namo saloną, panašų į gydymą. Tai suteikia nesenstančią išvaizdą ir atjaunina odą. Tai sumažina senėjimo požymius, oda taps lygi ir sveika, nei buvo anksčiau.

Naudoti: galite naudoti kaip veido rinkinį, kuriame yra paketėlis, tereikia užtepti kaukę ir kitą šveitiklį, kaip nurodyta instrukcijose, masažuoti ir nuplauti šiltu vandeniu. Jį galite naudoti kartą per 2 mėnesius, nes jis suteikia ilgą efektą.

Kaina: 850 INR už pakuotę

4. Oxyglow Gold veido rinkinys:

Oxyglow Gold veido rinkinys

PIRKITE ČIA

Natūralioje formulėje esantis „Oxyglow“ aukso veido rinkinys turi žolelių ir veikia kaip anti -senėjimo procedūra, oda tampa švelni ir be raukšlių. Sudėtyje yra 99% gryno aukso, todėl jis tampa sveikesnis ir atkuriamas odos elastingumas. Atjaunina odą, daro ją stangresnę, jaunesnę ir švytinčią, be to, ji padeda nuplauti nešvarumus ir nešvarumus nuo jūsų odos.

Naudoti: galite jį naudoti paprastai kaip auksinį veido rinkinį, galima naudoti kartą per mėnesį, kad nuplautumėte nešvarumus ir oda taptų lygi ir elastinga.

Kaina: 800 INR už 170 g

5. „Lotus Gold“ veido rinkinys:

Lotus Gold veido rinkinys

PIRKITE ČIA

Šiame lotoso aukso veido rinkinyje yra natūralių dalykų, pavyzdžiui, arklių kaštonų, papajos, šveičiamojo valiklio, aktyvinančio masažo kremo ir kai kurių kitų aukso ingredientų, kurie daro jį dar nepakartojamą ir drėkinantį. Jis sukurtas taip, kad drėkintų odą ir atrodytų dar blizgesnis bei nepriekaištingas. Jis skatina ląstelių apykaitą, maitina odą.

Naudoti: yra tik 4 paprasti žingsniai, kaip jį naudoti, tepkite šveičiamąjį valiklį, tada aktyvatorių ir masažuokite 6-7 minutes. tada drėkinkite ir masažuokite 10-15 minučių, po to naudokite kaukę.

Kaina: 1000 INR už 4 pakelių paketą.

6. VLCC auksinis veido rinkinys riebiai odai:

VLCC auksinis veido rinkinys riebiai odai

PIRKITE ČIA

VLCC auksinis veido rinkinys riebiai odai yra natūrali formulė, kurios sudėtyje yra aukso nulupamos kaukės šveitiklis ir šiek tiek ciberžolės, kad oda taptų dar blizgesnė ir sveikesnė. Jis švelniai šveičia odą, suteikdamas jai spinduliuojančią išvaizdą. taip pat padeda išlaikyti odos PH pusiausvyrą, todėl ji tampa sveika ir natūrali, nei buvo anksčiau. Tai veikia ir daro stebuklus odai.

Naudoti: Jame yra 4 paketėliai su skirtingomis kaukėmis ir kiti dalykai, kuriuos jums reikia padaryti, tai užtepti veido kaukę, tada nuplauti šiltu vandeniu.

Kaina: 400 INR už 100 g

7. „Jovees Gold“ veido rinkinys:

Jovees aukso veido rinkinys

PIRKITE ČIA

„Jovees“ auksinis veido rinkinys veido rinkinys, kuris padeda atjauninti odą, padeda pagerinti kraujotaką, atkuria minkštumą, todėl jis tampa lygus, padeda pagreitinti naujų ląstelių regeneraciją; pagerina odos elastingumą ir padeda sumažinti išvaizdą. Jis įsiskverbia į odą ir padeda pagreitinti odą bei pagerinti odos kokybę.

Naudoti: Jame yra veido rinkinys, kuriame yra maišeliai, padedantys odai švytėti, šveitiklis, valiklis ir dar vienas tonikas, padedantis odai tapti aukso dulkėmis.

8. Aroma Gold veido rinkinys:

Aroma Gold veido rinkinys

PIRKITE ČIA

Aromato aukso veido rinkinys yra specialus aukso rinkinys, padedantis odai tapti lygi ir blizga, joje yra auksinių dulkių, kurios padeda padaryti odą lygią ir minkštą, nuplaunant nešvarumus ir pašalinant inkštirus nuo veido. Tai padeda pašalinti dulkes ir padaryti jas sveikas ir stiprus.

Naudoti: gali naudoti kaip įprastą veido rinkinį, turi šveitiklį ir valiklį, todėl oda švyti. Jums tereikia vieną po kito uždėti paketėlį, tada tiesiog masažuoti ir nuplauti.

Kaina: 1530 INR už pakuotę

9. „Banjaras Gold“ veido rinkinys:

„Banjaras“ auksinis veido rinkinys

PIRKITE ČIA

„Banjaras“ auksinis veido rinkinys yra puikus veido rinkinys, kurį gali naudoti visi – tai normalu visiems odos tipams, jame yra aukso ingredientų mišinio, kad jis taptų sveikesnis ir spindėtų ant odos. Tai padeda odai įgyti drėgmės ir išlaikyti PH pusiausvyrą.

Naudoti: galite naudoti kaip įprastą veido rinkinį. Jame yra tam tikras maišelis, pavyzdžiui, valymo priemonė, šveičiantis tonikas po aliejaus. Viskas, ką jums reikia padaryti, tai taikyti šiuos dalykus po vieną, tada kurį laiką masažuoti bent 10 minučių, po to nuplauti šiltu vandeniu, nuvalyti švariu ir sausu rankšluosčiu.

Kaina: 225 INR už 60 g

Skirtingų kompanijų rinkoje yra daug veido rinkinių, šie veido rinkiniai labai tinka odai. Jį galite naudoti kartą per mėnesį arba kai kurie aukštos kokybės auksiniai veido rinkiniai suteikia labai ilgalaikį efektą, kuris padeda drėkinti odą, taip pat daro ją lygesnę ir atnaujina ją. Šie aukšti veido rinkiniai gali būti naudojami kartą per du mėnesius. Veido rinkiniai turi daug privalumų, nes sumažina tamsias veido dėmes. Maitina odą, todėl ji atjaunėja, o nepriekaištinga oda, šis auksinis veido veidas taip pat sumažina veido pigmentaciją, taip pat suteikia odai blizgesio efektą. Šie auksiniai veido veidai turi nesenstančias formules, kurios pakelia odą, kad ji atrodytų sveika ir graži, kokia buvo anksčiau.