Veido šveitikliai atlieka svarbų vaidmenį valant odą, naikinant negyvas ląsteles ir kitas išorines priemaišas. Kai kurie iš mūsų taip įsitraukę į naujausius odos drėkintuvus ir sąžiningumo kremus, kad pamirštame šveitimus. Šveitikliai nušveičia odą, pašalindami teršalus, kurie gali ją pažeisti. Kartu tai daro odą švarią ir švelnią. Taigi negalima pamiršti veido šveitimo svarbos. Pirkdami odos šveitiklius, turėsite būti ypač atsargūs. Štai keletas geriausių šiuo metu rinkoje esančių veido šveitiklių, kurie jūsų odai nepakenks.

Naujausi veido šveitikliai Indijoje:

1. „Cosmedicine Medi-Morphosis“ savaime prisitaikantis šveitiklis:

veido šveitiklis

Šis produktas sutrauks poras ir išvalys odą iš vidaus. Efektyviai šveičia odą ir nėra įtampos dėl per didelio šveitimo. Produktas taip pat yra labai populiarus tarp daugelio įžymybių stilistų. Jei norite įsigyti geriausią odos šveitiklį, tai gali būti jums tinkamiausias.

2. NIVEA bendras veido valymas:

veido šveitiklis2

Bendras veido valymas iš NIVEA yra vienas iš labiausiai prieinamų ir efektyviausių veido šveitiklių rinkoje šiuo metu. Jis tinka normaliai ir riebiai odai, taip pat gali būti naudojamas kaip veido prausiklis. Produktas buvo išbandytas ir įrodė, kad jis yra naudingas šalinant amžiaus žymes.

3. „Artistry“ poliravimo šveitiklis:

veido šveitiklis3

Tai putojantis veido prausiklis, pripildytas simondsijų karoliukų. Jojobos karoliukai padeda pašalinti negyvas odos ląsteles ir sustiprina šveitimo procesą. Tai vienas geriausių veido šveitiklių, kurį gali naudoti visų tipų moterys. Šį produktą atnešė „Amway“ ir juo gali naudotis beveik visi platintojai visame pasaulyje.

4. „Sircuit Skin Sir Activ“:

veido šveitiklis4

„Sircuit Skin Sir Activ“ yra švelnus veido šveitiklis ir tinka visų tipų odai. Tai pašalina odą be riebalų, pašalina visas šiukšles ir teršalus. Panaudoję šį produktą jausitės taip, lyg būtumėte pasinaudoję veido procedūra.

5. „Astara Daily Rafining Scrub“:

„Astara Daily Refining“

Tai vienas iš geriausių veido šveitiklių rinkoje, nes jis išlygina odą ir suteikia jai natūralų ilgalaikį spindesį. Kasdienis šio šveitiklio naudojimas atlaisvins odą nuo visų galimų išbėrimų. Trumpai tariant, jei ieškote šveitimo rinkinio, šio produkto negalima pamiršti.

6. Bobbi Browno šveitimo grūdai veidui:

veido šveitiklis6

„Bobbi Brown’s Buffing Grains for Face“ yra sausas veido šveitiklis, kuris yra labai patogus vartotojui. Norėdami gauti geriausių rezultatų, naudokite šį švelnų produktą kaip valiklį. Pasak daugelio ekspertų ir stilistų, šis produktas niekaip negali pakenkti odai. Iki šiol tai yra vienas geriausių kada nors atrastų odos šveitiklių.

7. Olay odą išlyginantis kremo šveitiklis:

Olay odą išlyginantis kremas

Kaip jūs galite atspėti iš pavadinimo, šis produktas išlygins odą po kiekvieno naudojimo. „Olay“ odos lyginimo šveitiklis yra labai populiarus tarp moterų, ypač paauglių, nes jos renkasi švelnią ir natūraliai švytinčią odą. Dėl kreminės tekstūros jis tinka naudoti.

8. „Juara“ ryžių veido šveitiklis:

veido šveitiklis8

Jei ieškote eksperto sprendimo savo dirginančiai odai, tai gali būti puikus produktas jums. Jis sukurtas švelniai įsitvirtinti odoje ir išvalyti ją iš vidaus. „Juara“ ryžių veido šveitiklis yra labai švelnus ir efektyvus tuo pačiu metu.

9. „Clinique“ šveitimo šveitiklis:

veido šveitiklis9

Trumpai tariant, šis produktas visiškai pasirūpins jūsų oda, kontroliuodamas išbėrimus. Jis pašalins nešvarumus ir paliks odą hidratuotą.