Žmonėms, kurie vis dar nežino veido šveitimo šepetėlių, tai iš tikrųjų yra elektriniai ar baterijomis maitinami šepetėliai, skirti jūsų veidui, leidžiantiems mėgautis SPA procedūromis tiesiai iš savo namų patogumų. Kadangi šie šepečiai yra maži ir kompaktiški, su keičiama burna, jie taip pat gali būti nešiojami. Nors kai kurie iš tikrųjų primena šepetėlį, yra ir kitų mechaninių, kurie yra šiek tiek sudėtingesni. Šie šepečiai padeda suvienodinti odos atspalvį, pašalindami dėmeles, tamsias dėmes ir galimus tolesnio lūžio požymius. Iš esmės šie šepečiai gilinasi į odos sluoksnį ir pašalina nešvarumus bei nešvarumus. Šiame straipsnyje mes išvardinome keletą geriausių veido šveitimo šepetėlių, kuriuos galbūt norėsite patikrinti.

Geriausi veido šveitimo šepetėliai Indijoje:

1. „Proactiv Plus“ giliai valantis teptukas:

veido šveitimo šepetėlis

„Proactiv“ yra visame pasaulyje žinoma kompanija, kuri iš esmės sprendžia jūsų odos trūkumus, tokius kaip dėmės, spuogų perteklius ir odos dėmės. Šiame giliai valomame šepetėlyje yra 360 laipsnių besisukantis šerių viršus su keičiamomis greičio keitimo galimybėmis. Šis šepetėlis ne tik prisideda prie odos šveitimo ir vakaro, bet ir atpalaiduoja masažą, nes besisukantys šereliai išlaiko odą ramią ir švarią.

2. „Foreo Luna“ vyrams:

„Foreo Luna“ vyrams

Elegantiškas ovalo formos kompaktiškas veido valiklis, sukurtas specialiai netolygiai ir užsispyrusiai vyrų odai, šis „T sonic“ valiklis primena matinį juodą ovalų kupolą, kuris padeda išlyginti odą iškart po skutimosi, kad jūsų oda jaustųsi švelni ir atrodytų neįtikėtinai tobula.

3. „GoBonjour“ veido šepetys:

„GoBonjour“ veido šepetėlis

Šis „Go Bonjour“ šepetėlis yra su keičiamu paviršiaus paviršiumi, kurį galima pakeisti masažo pagalvėlėmis arba tiesiog naudoti šerelį kaip šveitiklį. „Go Bonjour“ šepetys naudoja puikios kokybės šerius, kad pašalintų nešvarumus ir nešvarumus, suminkštintų ir išlygintų jūsų odą, kad nešvarumai neužkimštų jūsų porų.

4. Valymo šepetėlis „Mary Kay Skinvigorate“:

Valymo šepetėlis „Mary Kay Skinvigorate“

„Mary Kay“ smulkiai šerių šepetys yra minkštas ir elastingas jautriai odai, nes giliai patenka į nešvarumų ir aliejaus kišenes ir pakelia nešvarumus ir mikrobų daleles. šereliai turi suapvalintus dangtelius, kad valydami ir masažuodami nedirgintų odos.

5. Visapure veido valymo šepetys:

Visapure veido valymo šepetėlis

Šis elegantiškai rožinis šepetys, sukurtas geriausiai, kad atitiktų jūsų akis ir jūsų poreikius, yra su sukamu ir svyruojančiu šerių šepečiu, pritvirtintu viršuje, kuris pašalina jūsų odą nuo riebumo, nešvarumų ir dėmių. Lengvai laikoma glotni rankena užtikrina puikų sukibimą.

6. Rio Sonicleanse sistema:

Rio Sonicleanse sistema

„Sonicleanse“ iš Rio yra trijų būdų veikiantis šepetys, kuris ne tik valo veidą nuo giliausių porų, bet ir nušveičia negyvą šiurkščią ir sausą odą, atskleidžiant švelnią kūdikio odą. Aukštos kokybės šereliai išlygina smulkius bėrimus ir dėmes, todėl jūsų oda tampa lygi ir tekstūriška.

7. Olay Fresh Effects miltelių kontūro valymo sistema:

Olay Fresh Effects miltelių kontūro valymo sistema

Šis veido valymo šepetys turi sulenktą viršutinę dalį, kad atitiktų jūsų veido kontūrą, nes viršuje esantys šeriai efektyviai pašalina nešvarumus ir aliejų iš apatinių kišenių. Skirtingai nuo kitų šepetėlių, šis šepetys turi trikampį šlifuotą paviršių, kuris puikiai prisitaiko prie jūsų veido kontūrų ir pašalina negyvas odos ląsteles.

8. „Braun Face Beautifying Edition“:

„Braun“ veido gražinimo leidimas

„Braun“ veido valymo šepetėlyje naudojamas dvipusis keičiamas viršus su įprastu šepetėliu, kuris pašalina nešvarumus nuo odos ląstelių sluoksnių, nes kitoje parinktyje yra nedidelis epiliatorius, kuris sklandžiai pašalina švelnius veido plaukus aplink lūpas ir smakrą. sudirginanti ar dirginanti odą.

9. „Bliss Fabulips Pout-o-matic“:

Bliss Fabulips Pout-o-matic

Jūsų lūpos yra viena iš iškiliausių jūsų odos dalių, o visos kitos raukšlėtos daugiausia dėmesio skiriant odos problemoms, čia yra valymo šepetėlis, kuriame daugiausia dėmesio skiriama lūpoms, ypač raukšlėms, įdegio linijoms ir negyvai bei išdžiūvusiai odai. Šveičiantis ir išlyginantis tekstūrą, tai puiki lūpų priežiūros priemonė.