Iskcon – tarptautinės Krišnos sąmonės draugijos stendai. Ši žinoma organizacija nenuilstamai dirba siekdama pagerinti mūsų visuomenę. Ji buvo rasta XIX amžiuje ir iki šiol ši organizacija yra atsakinga už daugybę religinių patobulinimų visame pasaulyje ir turi daugiau nei 100 centrų visame pasaulyje. Indijoje yra daugybė „Iskcon“ šventyklų, tarp kurių geriausios aptariamos žemiau.

1. „Iskcon Bangalore“ (Šri Radha Krišnos šventykla):

Iskcon Bangalore

Įkurta XIX a., Tai yra viena iš populiariausių religinių vietų mieste ir šalyje. Šventyklos atrodo nuostabiai iš išorės ir galima sakyti, kad jos yra vienodos iš vidaus. Šią šventyklą vidutiniškai kasmet aplanko milijonai žmonių. Šventykloje yra daug svetingumo funkcijų, tokių kaip svečių kambarys lankytojams, ašramai vyrams, narystės visą gyvenimą schemos ir kt..

2. Iskcon Vrindavan (Šri Krišna Balaramo šventykla):

„Iskcon Vrindavan“

Ši šventykla buvo pastatyta 1975 metais ir pasižymi akį traukiančia architektūra. Žmonės visame pasaulyje atvyksta pamatyti unikalios architektūros. Šventyklos darbuotojai siūlo nuostabų aptarnavimą maldininkui ir lankytojams.

3. Iskcon Mayapur (Šri Mayapur Chandrodaya šventykla):

„Iskcon Mayapur“

Ši šventykla yra ISKCON būstinė ir pastatyta 1972 metais. Ši šventykla turi daug ką pasiūlyti lankytojams. Šventyklos patalpose yra daugybė lankytojų atsigaivinimo galimybių. Šventyklos viduje rasite suvenyrų parduotuvių, restoranų ir pan. Ašramo darbuotojai jūsų paslaugoms 24 × 7.

4. Iskcon New Delhi (Šri Šri Radhikaramano-Krišnos Balaramo šventykla):

Iskcon Naujasis Delis

Ši šventykla, pastatyta 1984 metais, yra viena garsiausių Krisha Balaram šventyklų šalyje. Jis buvo rekonstruotas 2005 m. Ir buvo perkeltas į visiškai naują kompleksą, kuriame jis yra dabar. Jei lankotės šioje šventykloje, jums bus suteikti svečių namai, ašramas ir kt. Bei daug kitų patogumų. Ši šventykla vykdo daugybę programų, kurios yra skirtos visuomenei gerinti.

5. „Iskcon Mumbai“ (Šri Šri Radha Rasabihari Ji šventykla):

Iskcon Mumbajus

Penktoji vieta šiame sąraše, ISKCON šventykla Mumbajuje buvo pastatyta 1978 metais ir yra laikoma viena iš nuostabiausių šalies šventyklų. Kasmet sulaukia milijonų bhaktų. Šventyklos prižiūrėtojai maldininkams ir lankytojams žmonėms surengė įspūdingas patalpas.

6. Iskcon Pune (Šri Šri Radhavrindavančandros šventykla):

„Iskcon Pune“

Taip pat žinokite kaip ISKCON NVCC, šią šventyklą 2013 metais atidarė dabartinis mūsų šalies prezidentas Pranabas Mukherjee. Ši šventykla buvo nominuota kaip pasaulio paveldo objektas dėl puikių patogumų lankytojams, maldininkams ir piligrimams.

7. Iskcon Hyderabad (Sri Sri Radha-Madanmohan Mandir):

Iskcon Hyderabad

Ši religinė vieta, viena iš populiariausių šalies ISKCON šventyklų, yra ISKCON būstinė Pietų Indijoje. Ši šventykla, įkurta XIX a., Teikia daugybę paslaugų atsidavusiems Radha Krišnos pasekėjams, kurie atvyksta aplankyti šventyklos.

8. Piktograma Noida (Šri Šri Radha Govind Mandir):

Piktograma Noida

Ši šventykla buvo pastatyta dėl gero tikslo – Krišnos sąmonės auginimui ir skleidimui tarp vietinių žmonių. Šventykla siūlo narystę visam gyvenimui, paslaugas, susijusias su namų programomis, taip pat veikia kaip mokykla savaitgaliais.

9. Piktograma Ahmedabadas (Sri Sri Radha Govind Dham):

„Iskcon Ahmedabad“

Tai viena gražiausių Indijos šventyklų ir žinoma dėl savo architektūros. Kartu su svečių patogumais ši šventykla taip pat skelbia pamokų, kurias Radha Krišna mokė žmones, svarbą.