Sakoma, kad mergina vestuvių dieną atrodo gražiausiai. Tai didžiausia jos gyvenimo diena, kai visos jos svajonės pildosi. Su visa rūpesčiu ir lepinimu, atrodyti geriausiai yra jos svajonė ir didžiausia baimė. Tačiau kviesti makiažo specialistus įperka ne visi.

Taigi, jei norite, kad jūsų didžioji diena profesionaliai atrodytų kaip namie, atlikite šiuos paprastus veiksmus, kad jūsų didžioji diena taptų ypatinga.

induistų nuotakos makiažas

Valymas:

Kruopščiai nuvalykite odą geru valikliu ir užpilkite daug šalto vandens. Taip pat galite naudoti ledą, kad uždarytumėte poras ir sukurtumėte lygų pagrindą.

Korekcija:

Naudokite odos toną atitinkantį korekcinį pieštuką ir padenkite tamsius pleistrus, dėmes ir tamsius ratilus aplink akis.

Fondas:

Pasirinkite makiažo pagrindą, atitinkantį jūsų odos atspalvį, o ne šviesesnį. Klaidinga nuomonė, kad lengvesni pamatai atrodys teisingesni; vietoj to atrodo tamsiai, o makiažas taip pat atrodo tortas.

Milteliai:

Naudokite gerą kompaktą, kad pudrą teptumėte ant veido ir kaklo ir užtikrintumėte glotnumą. Taip bazė taps ilgaamžė ir be aliejaus.

Naudingas patarimas: įsitikinkite, kad visų bazėje naudojamų produktų SPF nėra. Produktai su SPF turi daug aliejaus ir drėgmės, dėl kurių veidas greitai tampa riebus.

Skaistalai:

Ant skruostų obuolių ir žandikaulio linijos užtepkite švelnų skaistalų atspalvį. Taip pat kelis kartus braukite nosį ir kaktą, kad veido bruožai būtų ryškūs.

Akių makiažas:

Akių makiažas yra sudėtingas Indijos nuotakoms. Kadangi kostiumas ir papuošalai yra tokie spalvingi ir puošnūs, veido spalvos turi būti minimalios ir švelnios, kad gautumėte elegantišką išvaizdą. Pasirinkite šviesų pagrindinį atspalvį, kuris tinka odai ir kostiumo atspalviams.

Kajal, pieštukas ir tušas:

Po akių šešėlių tepkite tušą ant viršutinių ir apatinių blakstienų. Jums taip pat gali prireikti klaidingų blakstienų, kad akys atrodytų didesnės. Naudokite tamsų pieštuką arba skystą pamušalą ir ant akių vokų užtepkite lygią liniją. Taip pat galite naudoti miltelių pavidalo akių kontūro pieštuką plonu šepetėliu. Galiausiai užpildykite akis tamsia kola arba Kajal.

Naudingas patarimas: įsitikinkite, kad visas naudojamas akių makiažas yra atsparus vandeniui ir ilgalaikis. Venkite naudoti produktus, kuriuose yra blizgesio. Dėl to per trumpesnį laiką atrodysite tamsiai.

Antakių korektorius:

Naudokite akių antakių pieštuką arba Kajal su šepetėliu, kad antakiai atrodytų stori. Tai gali būti nereikšminga tiems, kurių antakiai stori, tačiau patobulinti reikia, kad antakiai neatrodytų nuobodūs, palyginti su visu veidu.

Lūpų dažai:

Užtepkite pagrindą ant lūpų ir pirmiausia išdžiovinkite. Tada naudokite lūpų kontūrą, kad apibrėžtumėte lūpų formą. Tada tolygiai naudokite pagrindinį lūpų dažų sluoksnį ir užtepkite pudros atspalviui nustatyti. Naudokite kitą lūpų dažų sluoksnį ir užbaigkite atitinkamu blizgesiu, kad atrodytumėte putlesnė.

Naudingas patarimas: nesistenkite, kad lūpos atrodytų didesnės, nubrėžus išorę, todėl lūpos atrodo išsipūtusios.

Priedai:

Indijos nuotakų ypatybė – aksesuarai, kuriais jie puošiasi ant veido. Bindis, nosies žiedai, kaktos dekoracijos ir maang tikka sustiprina bendrą vaizdą. Kad ir kaip gerai atliktumėte makiažą, Indijos nuotaka yra neišsami be šių aksesuarų.

Atlikdami šiuos paprastus veiksmus, galite gauti norimą išvaizdą be didelių pastangų. Jums tiesiog reikia protingai pasirinkti atspalvius ir būti tikri savimi.